No Widgets found in the Sidebar

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

https://apis.google.com/js/plusone.js

Çocuklarımla evde olduğumda rahat olmayı seviyorum ama kocam işten eve geldiğinde hala iyi görünüyorum. Şık ve seksi kıyafetler bazen giymek rahatsız edici olabilir ve aktif aşınma allot sadece sade ve çirkin görünüyor. Yogi kıyafetlerini öğrendiğimde ve web sitelerine bir göz attığımda, hem şık hem de konforlu kadınların gündelik ve aktif aşınması olduğunu öğrenmekten heyecan duydum.

Yogi Giyim 2003 yılında başlayan küçük bir şirkettir. Yoga pantolonları, aktif aşınma ve kadınlar için gündelik giyim konusunda uzmanlaşmıştır. Yogi kıyafetleri, olumlu bir zihinsel tutumla her şeyin ulaşılabilir olduğuna inanıyor. Bu hayran olduğum bir felsefe. “Hayal gücünün gücüne inanıyorlar ve fiziksel, manevi veya psikolojik olsun hedeflere ulaşmak için pozitif enerji kullanmak, şirket felsefemiz en disiplinli yogi’nin gücünü ve zihin setini somutlaştırıyor ve aydınlanma tutumunu başarılar ve başarılar yoluyla sürdürüyor. cesaret. ” (yogiclothing.com)

Yogi, aktif kadın için çok çeşitli kıyafetler taşır. Rahat üstler, güzel etekler, çok çeşitli yoga pantolonları, spor sütyenleri, dış giyim ve gündelik elbiseler var. Yogi kıyafetleri yumuşak, rahat ve üzerimde iyi görünüyor. Yogi Giyim her zaman özel ve kuponlara sahiptir ve 99 doların üzerinde siparişlerde ücretsiz gönderim alabilirsiniz.

Yogi giyim hakkında daha fazla bilgi için yogiclothing.com adresini ziyaret edin. Yogi de Facebook, Twitter, Tumblr ve Pinterest’te de bulabilirsiniz. Şimdilik Maxi elbiselerle ilgileniyorum, bu yüzden herhangi bir öneriniz varsa, lütfen bana bildirin!

*Açıklama: Bu inceleme karşılığında Yogi kıyafetlerinden bir çift yoga pantolon ve üst aldım. Tüm görüşler doğru ve% 100 benim.

Bir Sağlıklı Moms dergisi okuyucu bir çift Yogi Yoga pantolon kazanabilir. Tek yapmanız gereken Twitter, Tumblr ve Facebook’ta Yogi kıyafetlerini takip etmek. O zaman bize bedeninizle ilgili bir yorum bırakın. X-küçük, küçük, orta, büyük ve X-Large’den seçebilirsiniz.

Bu yarışma ABD sakinlerine açıktır ve 18 Şubat 2013’te sabah 8’de sona erer

İlgili kayıtlı diyetisyen, diyetinize eklemek için dört bahar sebzesini paylaşır

Ekstra girişler için:

Sağlıklı Yaşam Bültenimize Abone Olun

Twitter’da beni takip et

Sağlıklı Moms dergisine abone olun

Düğmemizi web sitenize veya blogunuza yerleştirin.

Google Friend Connect ile bu blogu takip edin

Bu yarışma digg

Bu yarışmayı tweet

E -posta ile sitemize veya bu yarışmaya bir arkadaşa bağlantı (e -postanın kanıtı var, böylece talbertcascia @ yahoo dot com olduğunuzdan emin olun)

Facebook’taki Sağlıklı Moms Magazine gibi

Blog Frog topluluğumuza katılın

Blogroll’unuza Sağlıklı Moms dergisini ekleyin.

Bu yarışma hakkında blog. Bir bağlantı geri eklediğinizden emin olun.

Ekstra girişler de dahil olmak üzere her giriş için lütfen ayrı bir yorum bırakın. Kazananlar, aldığım yorum ve e -postalardan rastgele seçilecek. Yarışma 18 Şubat 2013’te 08:00 PST’de sona eriyor ve ABD 18+ ‘deki herkese açık. Lütfen e -posta adresinizi yorumlarınızda bırakın. E -posta adresleri olmayan tüm yorumlar diskalifiye edilecektir.

Cascia Talbert, Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan yoğun bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazar, çevrimiçi tüccar ve beş çocuğun annesidir. B.A. ile Tarih ve hukukta ve yazma ve sağlıklı kalma tutkusunda, 2007 yılında Healthy Moms dergisine başladı. Healthy Moms dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık blogu olarak sıralanıyor ve çeşitli sağlık uzmanı yazarları ve annem blogcuları içeriyor. Bayan Talbert, anneler sağlık sorunları ve nasıl sağlıklı kalacakları konusunda iyi eğitilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da öne çıkan bir sağlık blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da bulunabilir. Ayrıca Ning’de Sağlıklı Moms Sosyal Ağı’nı işletiyor, Talbert Nutrition LLC’nin baş pazarlama görevlisidir ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Medya Danışma Kurulu’ndadır. Onu Google+’da takip edin.

İlgili Hafta Sonu Yansıma #35- Bloglama

Bu bilgileri yardımcı buldunuz mu? Sağlıklı Moms dergisine desteğinizi göstermek için buraya tıklayın.

Bu yazıya bağlantı: yogi kıyafetleri, aktif kadın için konforlu ve şık kıyafetler #giveaway

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.