No Widgets found in the Sidebar

yağların faydaları. Benim gibi bir şeyseniz, bunlara inanmadan büyüdünüz. Cildinizin onları aşırı üretmesini istemediğiniz gibi yemek pişirmek için de kullanıldı. Şimdi, yağları duyduğunuzda normalde gerekli yağlar ile ilgilidir, hepsi öfke. Bilirsiniz, sevebilirsin. Belki de konuşurken tüm yağlı hale geldiğinde ayarlarsınız ”“ Ayrıca, o anneye çok daha fazla şey eklemek, sadece gerçekleşmez! Eğer herhangi bir şekilde merak ediyorsanız (ve olmalısınız!), Limon gerekli yağın tüm mükemmel faydalarını inceleyin!

Limonun faydaları hayatınızda olduğu kadar hayatınızda da!

Yeni Sağlık Çağında ve sağlıklı yaşam bilincinde popülerlik kazanmış olsalar da, sayısız yıldır gerekli yağlar kullanılmıştır. Onlar sadece bitkilerin özü, bir yağ içine ekstrakte edilmiş bir bileşiktir. Birçok insan, limonların C vitamini ve antioksidan özelliklerinden, bakterilerle savaşma antimikrobiyal yeteneklerine kadar bir dizi sağlık ve sağlıklı yaşam yararına sahip olduğunu anlıyor. Yani bir limondan yağın oldukça güçlü olması gerekiyor, ha? Kesinlikle!

Limon EO ve limon suyu arasındaki farkla ilgili olduğunda, yağ, hamurdan ziyade kabuktan soğuk preslendiği için dışarıda önemli olan şeydir. Birçok meyve ve sebzeler gibi, kabuğunu atma eğilimindeyiz, ancak bunun en yararlı kısım olduğunu anladınız mı?

Peel, yağda çözünür fitonutrientlerinin yanı sıra Limonen içeriğinden beri çok daha fazla besin yoğun olduğu için kesinlikle limonlarla durum budur. Limonen, bu narenciye kokusundan sorumludur ve birçok kullanımı vardır: kilo kaybını teşvik eder, kanseri önler, yiyecekleri ve içecekleri tatlandırır, tıbbi merhemlerde cilde nüfuz eder, ayrıca kremlerin yanı sıra bir koku olarak bir koku olarak ve temizlik ajanı.

Nereden Başlatılmalı

İki yıl önce gerekli petrol yolculuğuma başladığımda Lemon benim gittim. Basit bir tanıtım yağı gibi görünüyordu. Zaten suyun lezzetliliği için limon kullanmıştım, yemek pişirmenin yanı sıra dikkatle de ilgilenmiştim, ancak şimdi birkaç damla yağda tam bir limon gücüm vardı ”“ Ne olduğunu belirtin!? Evet, sadece 15 ml’lik bir şişe limonlu yağ yapmak yaklaşık 75 limon alır. Hızla suyuma birkaç damla koymaya ve bu iksiri günlük hayatıma entegre edebileceğim diğer yöntemleri aramaya başladım.

Bunun gibi bir difüzörünüz varsa, ferahlatıcı bir koku için birkaç damla Lemon EO ile yanlış gidemezsiniz. Narenciye kokularının ruh halini iyileştirdiği, kaygıyı en aza indirdiği ve konsantrasyonu arttırdığı kanıtlanmıştır. Suyunuza koymak da başlamak için mükemmel bir konumdur (cam veya paslanmaz çelik). Bu sadece yardımcı olmakla kalmaz, ancak tohumlar veya hamurun yöntemine girmeden veya bir sonraki kullanımdan önce limon kurutmasının diğer üç çeyreği olmadan bu canlı narenciye aromasını elde edersiniz. Limon, aynı zamanda birçok temizlik ve temyiz ürünlerinde önemli bir bileşendir, çünkü zararlı patojenler, bakteriler ve mantarlarla savaşma yeteneğinden de.

Evde limon eo

Ev temizleyici
Küçük çocuklarınız varsa, parmak lekelerini duvarlardan temizleme, sayacı veya sandalyelerden yapışkan karışıklıkların yanı sıra küvet birikiminin yan görevini paylaşabilirsiniz. Sadece birçok durumda birkaç damla veya 10 damla limon eo’yu 1 çay kaşığı kastil sabun ve 2 bardak kabartma tozu ile karıştırın, bir cam kavanozun yanı sıra wahla, ev yapımı duş/küvet/duvar ovma aşırı kimyasallar. Aynı şekilde çok amaçlı bir temizlik spreyi için sirke ve su ile entegre olabilirsiniz.

Meyve ve Sebze Temizleyici/Koruyucu
Çocuklarınızın öğle yemeği tabaklarında bırakılan dilimlenmiş elmalar gibi, en hassas yiyecekleri doğal olarak korumak için temizlemek veya kullanmak için bir kase suya birkaç damla ekleyin.

Çamaşır
Birkaç damla limon EO, her zaman yıkıcıda bıraktığınız noktaları ortadan kaldırmaya veya tazelemeye yardımcı olabilir ”¦ tekrar!

Yemek pişirme
Limon EO, limon suyu, ekstrakt veya rendelenmiş limon kabuğu rendesi için her türlü tarifte kullanılabilir. İçeceklere, soslara ve marinatlara lezzetli bir lezzet katıyor! Kendinizi düşünme, kesme ve sıkma endişesini kurtarın!

Temyiz rejiminizde limon eo

Yüz yıkamak
Limon gerekli yağın birçok faydasından biri, cildinizi çıkarmaya yardımcı olmak için kullanılabilmesidir! Dr. Axe () ‘dan bu tarifi seviyorum ve şaşırtıcı bir şekilde cildimi yağlı hale getirmiyor, sadece en iyi hataya, kuru, konumlara ve temizlik yapmaya ve bu cildi aydınlatmaya başladı. Birçok öneri, fotosensitiviteyi önlemek için sabah yerine gece kullanmayı teşvik eder (güneş ışığının yanı sıra limonun karıştırılmamasının bilimsel yöntemi).

Diş bakımı
Ağız bakım rutininizde Lemon EO kullanmak, nefesinizi ve dişleri beyazlatmaya yardımcı olacaktır. İki damla bir çay kaşığı hindistancevizi yağının yanı sıra, aşırı kimyasalların ücretsiz bir diş macunu için kabartma tozu ile karıştırmayı deneyindoğal olarak beyazlatma gibi.

Saç vurgulamak
Sun-in’in ne zaman bir şey olduğunu hatırlıyor musun? Saçınıza zarar vermeyecek New Age versiyonuyla bellek şeridinde yürüyüşe çıkın. 20 damla yarım bardak su ile karıştırın ve zaman içinde saçları yavaşça aydınlatmak için güneşe maruz kalmadan önce püskürtün.

Tırnak bakımı
Tırnaklarınızda birkaç damla kütikülleri yumuşatabilir, tırnak büyümesini teşvik edebilir ve mantarla savaşabilir.

İç sağlık için limon eo

Bağışıklık desteği
Bir çay kaşığı bala birkaç damla ekleyin veya hızlı bir bağışıklık geliştirmesi ve öksürüğü ortadan kaldırmak için her ikisini de ılık su ile karıştırın. Aynı şekilde, göğüsünüz veya boynun arkası için yatıştırıcı bir ovma olarak hindistancevizi yağı ile karıştırmayı deneyebilirsiniz.

Bulantı rahatlaması
Mamma beklediğiniz her şey için, limonlu yağın birçok faydasından yararlanın! Yine sabah hastalığı? Evet, Lemon Eo da burada kurtarmaya. Sitrik asit olmadığından, hassas bir mide üzerinde basittir. Semptomlar kaybolana kadar doğrudan birkaç dakikada bir şişeden nefes alın, hindistancevizi yağı ile karıştırın ve tapınaklara veya dağınık 3-5 damla ovalayın.

Sindirim desteği
Gazlık veya kabızlık, littles’inize o kadar korkak olmayan bir aslan gibi kükremeye hazırsanız, sık sık içecek sıcaklık suyuna birkaç damla ekleyin.

Alerji
Limon gerekli yağın hayat kurtarıcı faydalarından biri, yükseklik alerjisi mevsimi boyunca yararlıdır! Mukusunuzu çıkarın ve limonu yayarak, evin etrafına su püskürterek, doğrudan şişeden soluyarak veya topikal olarak uygulayarak lenfatik sisteminizi boşaltın.

Bu sadece limon gerekli yağ için kullanımların kısa listesidir ve programın yanı sıra bugünlerde piyasada büyük işler var. Sorumlu bir işletme için araştırma çalışmanızı yaptığınızdan emin olun ve her zaman ilave malzemeler olmadan her zaman% 100 terapötik dereceli gerekli yağları kullanın.

Şahsen Young Living’i kullanıyorum, çiftlikleri veya ortakları olan tek işletme, büyüme, hasat ve damıtma gereksinimleri altında faaliyet gösterenler “sektördeki en büyük gereksinimler”. Herhangi bir kişi bu çiftlikleri görebilir ve sürece katılabilir. Gereksinimleri benzer şekilde, bitki tohumundan şişede mühürlenmiş gerekli yağa (kendi şişeleme tesisinde) gösteren bir tohum garantisi içerir, Â işlemi, yüksek kalitenin yanı sıra yüksek kaliteden emin olmak için yöntemin her adımını çok dikkatli bir şekilde denetler. saflık. Ayrıca, yağları, belirli bir yağın doğal olarak veya sentetik olup olmadığını (bir laboratuvarda oluşturulan) bulduğunu anlayan izotopik oran kütle spektrometrisi (IRMS) analizine tabi tutulur. bana katılmak ister misin? Buraya Tıkla!

yazar hakkında

Aynı şekilde zevk alabilirsiniz

Amber Diş çıkarma Kolyeleri- Bilmeniz Gerekenler!

En iyi 10 doğum öncesi vitamin – sizinki listeyi yaptı mı?

Bitlerinizle yapmak için inanılmaz tahıl çubuğu tarifi.

Daha sonra pin -Â ev için! – Limon gerekli yağın faydaları

By ycgix

Leave a Reply

Your email address will not be published.