No Widgets found in the Sidebar

(sadece) 3 yaşındaki sadece televizyonsal her şeyle tüketilmiyor: Peppa Pig, Thomas depolama tankı motorunun yanı sıra Bay Tumble, ancak aynı şekilde (neyse ki) dış aktiviteler hakkında deli Bit bisikletlerini sürme gibi (şu anda 5’teyiz (şu anda 5 yaşındayız, beni yaşlı bir kuzenden bir elle de dahil olmak üzere, bir üçlü, motosiklet tarzı bisiklet, küçük çocuk otomobil, scooter ve strider bisikletle) futbol oynamaya ek olarak (umarım o Erken emekli olabildiğim kadar profesyonel hale getiriyor).

Yeni yürümeye başlayan çocuklar umutsuzca, havaya rağmen ve hava durumuna rağmen, tüm bu gençleri ağırlaştırma gibi serbest bırakma gereksinimi, aynı zamanda açık havada ve mümkün olduğunca aktif olarak denemeliyim (ve Peppa Pig’in milyonlarca bölümü son olarak sona erdi). Yakındaki parklarda uzun yürüyüşleri tercih ediyoruz, hatta hava durumu soğukken bahçede koşuyoruz, böylece kışla temiz hava alıyoruz.

Aşağıdaki pembe ve mor araç, gençlerin sevdiği ve halı temizleyicisinden çocuk oyuncaklarına kadar her şeyi sunan bir mağazadan seçildi. Aynı şekilde müzik çalar. Müziği belirttiğimde dans müziklerini ima ediyorum. Oliver’ın tercih ettiği biri “Boom, Boom, Boom, Boom”. Evet gerçekten. Neyse ki şarkı sözlerinin tam ima ettiğini takdir etmiyor. Teşekkürler Vengaboys.

Sahip olduğumuz bisiklet miktarına rağmen, Oliver şimdi çok daha gelişmiş bisikletlere gelinmeye hazır görünüyor (strider bisikletinde olumlu)… Argos’tan genç bisikletleri aramaya başladım, çünkü geniş bir seçim var Bütçe dostu Raleigh bisikletleri ideal olarak yaz aylarında, elbette uygun olmayan melodiler olmadan disko bisikletinden biraz daha önemli bir şeye yer değiştirmeye hazırlanacak! Yine de bu melodileri özleyeceğim …

Öne çıkan gönderi.

Fotoğraflar © Vicki Psarias-Broadbent.

En çok satan kitabımı ciltsiz veya sesle satın alın

İlk kitabım, hayatta kalmanın yanı sıra işyerinde gelişmek için rehberim ve evde gelişmenin yanı sıra bir dijital şirketin nasıl üretileceği veya güvenle çalışmaya nasıl döneceğine dair fikir veriyor.

MUMBOSS: The Dutlful Annenin Hayatta Kalma Kılavuzu ve İşyerinde ve Evde Gelişme Kılavuzu (İngiltere 2. Baskı)

Amazon’da veya Audible’da mevcut

Çalışan Anne: Hayatta Kalma Rehberiniz yanı sıra işte ve House’da gelişme rehberiniz (ABD/Kanada Sürümü)

8 Eylül 2020. Şimdi Amazon’dan satın alın

Okuduklarınız gibi mi? O zaman neden Facebook, Twitter, YouTube, Pinterest ve Instagram’da Vicki’ye uymuyorsunuz?

Asla bir gönderiyi kaçırmayın!

Yeni blog yayınlarımı, bloglama ipuçlarını, etkinlik davetiyelerimi, yarışmaları ve yeni kitabımla ilgili haberleri paylaştığım düzenli e -posta bültenim için DonvestMum’a abone olun. Kişisel verilerinizi asla üçüncü taraflarla paylaşmam.

FacebooktwitterpinteresTemailtumblrshare

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.