No Widgets found in the Sidebar

Whitney, birkaç ay önce üyelik bültenini denedi ve durumu için işe yaramaz olarak gördü, bu yüzden kendime akşam yemeğimi (ve hayatımı almak için dört haftalık zorluk sağladığımı belirttiğimde ) Saat altı karıştırma ile yola çıktı, beni iyi istedi ve yolumdan çıktı.

Temel olarak, mücadele gibi düştüm. Yolları saymama izin verin… Sevdim:

Tüm yemeklerimi organize etmek (beynime zarar vermeden ve nevrotik hissetmeden)

Bir haftada bir hafta satın almak (veya bazen taze et almak için ikinci bir mini koşu)

Masaya böyle bir çaba ile farklı yiyecekler koymak (köfte subs, taco salatası, süslü kapalı balık…)

Blogumuzda iyimser çok ilk haftamın yanı sıra Battle-Carred dördüncü haftam hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Yazarın Kişniş ve domuz eti için görünen yakınlığının yanı sıra, hepsi iyiydi.

Taahhüt etmeye hazır değilseniz, haber bültenini size önerebilirim. Aldığınız şey, her hafta beş yemek için ne yapacağınızı söyleyen e -postayla gönderilen bir PDF. Gider bir ay boyunca 4,95 dolar ve e -posta Çarşamba günü çıkıyor. Tabii ki, daha fazla artık ve daha az çıkarma yaparak aylık 4,95 dolardan fazla tasarruf edeceksiniz. (İşyerinde günlük öğle yemeğinde 6-10 dolar harcıyorum. İyi değil.)

Yemek kitabı ve bültenin her ikisi de bakkal alanına göre düzenlenen yazdırılabilir bir PDF satın alma listesi kullanıyor.

Menüler, iki kişilik bir anne tarafından yazılır ve tipik akşam yemekleri yiyen çocukları olan hane halklarına yöneliktir. Ben sadece büyük akşam yemekleri yapmak yanı sıra yemek miktarlarını azaltmak arasında değiştim. Alec’in yanı sıra çok yemek yiyorum. Artık “Bakım Modunda” olduğumuza göre, hoşumuza inandığımız şeyler için haftayı gözden geçiriyoruz, ne yapmayacağımızı ve eski favorilerimizde alt altta… oh, tüm ay kümes hayvanları parmlisiniz neredeydiniz ?!

Benzer bir hizmet için başka bir seçenek de, çaylak anne Amy tarafından önerilen Savingdinner.com’dur.

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.