No Widgets found in the Sidebar

Dün dünyanın en kötü ebeveyni değildim, aynı zamanda bunu kendi yararım için belirtiyorum.

Çocuklarım beslendi, güvenli, dikkat çekti, dikkat çekti, egzersiz yapıldı, okuma ve genel olarak – ve ben – ben – homurdanacak hiçbir şeyleri yok. Ancak dün homurdandım, onlar da öyle yaptım.

Tüm gün boyunca yağmur yağdı, mahallemizin kullanıldığından çok daha fazla inç ve tarihi bir harekette devlet okulları gün boyunca kapandı.

Biz ebeveynler, bir önceki gün saat 17: 00’de kurumun kapanması hakkında bilgilendirildik. Okul çağındaki çocukların birçok ebeveyni ile bir kutlamada oldum ve hepimiz oda ile dolaşan haberler olarak birbirimize baktık. “Okul yarın kapalı.” Herkes aynı şeye inanıyordu, aynı zamanda yaşıyordu!

Kendimi oldukça yenilikçi bir ebeveyn isterim. Saldırım, coğrafi işleme, kostüm oyunu ve daha fazlası ile olay üzerine kötü bir günün kıçını tekmeledim.

Ama dün, memnun olmak için hiçbir şey yapmadım.

Sanat malzemeleri, Legos, masa oyunları, bebekler, masa oyunları, sanat malzemeleri ve Legos önerdim. Çocuklarım önerilerimi reddetti, o zamanlar kısa, mutlu bir zaman için yapılacak şeyleri keşfettiklerini tekrarlayan bir döngüle uğraştık; aktivite, çekişmeye dönüşen aktivite; O zamanlar, ilginin yanı sıra onay için bana gelen sıkılmış bedenler de, aynı etkinliklerin listesini havaya uçururken, “Bir oyun oynayın! Calico yaratıklarınızı çıkarın! Tam olarak Lite Brite? Tanrı gibi bir fotoğraf çizin! ”

Diğer yarım, hizmette şehir dışındaydı ve özel yağmur günümüzün mutluluğunu paylaşmadı.

Birkaç saat sürüşün risksiz olup olmadığını merak ettikten ve karar vermediğine karar verdikten sonra, su birikintilerini kontrol etmek için blok etrafında dolaştık. Biraz sızlanma vardı. İPad’de milyonlarca video çektiler. Birlikte 19 dakikalık talep üzerine bir egzersiz videosu yaptık. Çevrimiçi mini figürlere bakarken ömür boyu anneler için bir yayın oluşturmaya çalıştım. Saatler tarafından kandırıldı.

İnanılmaz bir battaniye kalesi yapmadık, herhangi bir el yapımı tatil süsleri yaratmadık veya tuzlu karamel kabak baharat veya pastırma, incir ve mavi peynir gibi yeni bir pirinç krispie ikramları icat ettik. Durum kurumunda marshmallow’u elinde tutmuyorum.

Her saat, diğer yarımı ya da Heather veya Wendy’yi rahatsız etmenin yanı sıra can sıkıntılarımı da doldurmak için mesaj attım.

Saat 16: 00’a kadar, kapıma teslim edilen akşam yemeğini satın almak için bir bahaneye ihtiyacım vardı. Teyzeleri, kolej oda arkadaşımın yanı sıra çocuksuz olan diğer yarısını da Hint kalkışı için bize katılmaya davet ettim. (Evet, çocuklarım Hint yemekleri yiyecek. Hayır, hamburger veya lazanya gibi tipik Amerikan genç şeyler yemeyecekler. Evet, Körfez Bölgesi bu şekilde ilginç.)

Teyzeler gün için evden ve sadece birkaç blok ötede çevrimiçi çalışmak zorunda kaldı. Akşam yemeğinde, iyi arkadaşlarım büyük evcil köpekleriyle birlikte gösterildi ve çocuklarım bastırılmış enerjileri için yeni bir izleyici keşfetti. Tikka Masala şölenimizden zevk aldım.

Teyzeler gittiklerinde ve çocuklar reçellerini giydiğinde, okumak için yatağımda oturduk. Saymak için çok daha fazla saat yoktu. Son streç tamamen hoş.

Çocuklara kızmadım, ancak büyülü, unutulmaz bir gün yaratmadığım için kendimden memnun kalmadım.

Müthiş-anne-ans-ansess yapabiliyorum. Değil mi?

Diğer yarım gece yarısı New York’tan ev geldi. Yatağa tırmandığını hissettim, çok daha derin uykuya dalmadan önce kolumu orta bölümüne attı.

Bu sabah, çocuklar okula gitmeden önce biraz zaman geçirdik. (Bugün açık!) Oyun odamızda oturdum ve bazı oyuncaklarla sıralamaya başladım, bir şeyler tutmaya, çocuklara hala bu bulmacaya sahip olmak isteyip istemediklerini sordum. Sorguladığım her ürün derhal ilgi çeken her ürün, on dakika sonra, her ikisi de kendi koleksiyonlarından elektronik olmayan oyuncaklarla mutlu bir şekilde katıldı ve diğer yarısımı dün tam olarak böyle geçirdiğimiz algısı sağladı. Oyun odasının katında, birbirlerinin şirketi ile malzeme.

Kendimi üzücü hissettim. Neden dün buna inanmadım, merak ettim. Bir iş hakkında düşünmelerini sağlamak için en iyi yöntemin yere inmek ve sadece yapmaya başlamak olduğunu anlıyorum.

“Siz insanlar bu poster tahtasında topluluğumuzun bir haritasını çizmek istiyor musunuz?” Diyor mu? Her zaman bir “Hayır” alır Ancak gazetede önemli bir çizgi çiziyor ve “Sacramento Caddesi’ni çiziyorum” dersem, “Çok daha fazla ağaç gereksinimsin” diyebilirler.

Büyük bir bulmaca başlatmak bana katılmalarını sağlar.

Mermer bir pist inşa etmek, onları “Büyük bir mermer piste ne dersin?” Diye soran bir yöntemle evdeki tüm mermerleri keşfetmeye davet ediyor. değil.

Zihinsel bir iğne koyuyorumat. Büyük olasılıkla tekrar gereksinim.

By ycgix

Leave a Reply

Your email address will not be published.