No Widgets found in the Sidebar

Merhaba, yönteminizi farklı durumlarda paylaşılan hesaplar etrafında nasıl gezindiğinizi tam olarak anlamak istiyorum.

Önümüzdeki haftanın teknoloji Salı günü yazısı için sizin için bir Spotify çalma listesi üretmeye çalışırken, hane halkı hesabına erişememekle ilgili bazı sorunlar yaşadım. Grrr. Pratik olarak on yıl evlendikten sonra, hesapları çoğalttığımız veya birbirimize giriş yapmamız gereken birkaç senaryouz var gibi görünüyor. Diğer hanelerin kitaplar, filmler, alışveriş, bankacılık vb. İçin ne yaptığını sorguluyorum.

Takvim, ele alındık. Ancak başka ne var? Hmmm.

Kurum iletişimi için kullandığımız paylaşılan bir e -posta hesabımız ve birçok satın alma sitesi var. Gelenek (Singleton) hesaplarımızı hokkabazlık ve garip sistem birleşmeleri (Amazon Sesli yediklerinde olduğu gibi) arasında, diğer alanlarda işler oldukça bulanıktır:

Programlarımız için her birimiz Google takviminin yanı sıra ortak bir hane görünümüne de sahibiz. Çocuk kurumlarının her biri de bunu kullanıyor, bu yüzden şikayetim yok

İTunes’da biz benim kocamız. İkimiz de kullanıcı adını ve süper gizli şifremizi anlıyoruz. Aksi takdirde, her şarkıyı, filmi ve uygulamayı yeniden satın almamız gerekir. Hayır, teşekkürler.

Amazon’da ben de ana alışveriş yapıyorum. Biz her bir şey satın almak için kendimiziz; Yine de Kindle’da ve şimdi duyulabilir, biz benim kocamız. Oturum açma bilgilerini anlamıyorum, bu yüzden her zaman ondan yapmasını istiyorum; Kindle, yönetmesi gereken farklı araçlara sahip olmamızı sağlar.

Netflix’te, garip bir “yükseltme” hesabını baskın hale getirene kadar bireyler olarak kullandık. Neyse ki, şifreyi anlıyorum.

Hulu-Plus’ta biz de tam olarak nasıl giriş yapacağımı anlamadığım gibi biz de biziz.

Paypal’da biz de o ve diğer bankacılık siteleriyiz, her birimiz kendimiziz.

Temel olarak, ev VCR’mizi ikinci sınıfta tam olarak nasıl programlayacağımı keşfetmeme rağmen, kocamın yardımı olmadan TV’yi zar zor görüntüleyebilirim.

Çok daha iyi bir yol olmalı. Anladın mı?

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.