No Widgets found in the Sidebar

Paylaşımlı Parçanın Yönetme Talep et!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

“Anne, üçlü kepçeli bir dondurma konisi alabilir miyim lütfen?” Gerçekten bu soruya cevap verdiyseniz, çocuğunuzun parçalanmasına rehberlik edebilirsiniz. American Dietetic Association Journal’da yayınlanan bir çalışma, gençlere daha küçük boyutlu porsiyonlar sağlama tavsiyesine destek ekliyor. Pennsylvania’dan araştırmacılar, üniversiteye, beş yaşındaki çocuklara küçük, orta ve Macaroni’nin büyük kısımlarının yanı sıra peynir servis ettiler. Çok daha fazla makarna ve beş yaşındaki peynir teklif edildi, çok daha fazla yedik.

Çekme boyutları, insanların neden aşırı egemesinde önemli bir suçludur, ancak çocuklarınıza uygun parça boyutları hakkında bilgi verirseniz, sağlıklı parçalarla yetişkinliğe kalma olasılıkları daha yüksek olabilir.

İşte çocuğunuzun parçalarını küçülmesine ve sağlığı üzerinde çok daha iyi bir değer elde etmesine nasıl yardımcı olabileceğinize dair birkaç öneri:

Çocuklar sihir gibi, bu yüzden bir illüzyonist olun! Pazarlamacılar, restoranlarda görmeye alışık olduğumuz parçalara uyacak şekilde jumbo büyüklüğünde bardaklar ve plakalar ürettiler. Akşam yemeği tabakları, ortak bir 10 inç ila 12 inç arasında ve daha büyük bir boyut geliştirmiştir, bu nedenle bugün tipik parçalar daha büyük bir plaka üzerinde minik görünür. Hizmet, parçanın daha büyük görünmesini sağlamak için daha küçük tabaklara yemek koymaktır.

Bölünmenin yanı sıra, çocuğunuzu tüm çantayla atıştırmaya göndermek yerine, atıştırmalıkları küçük porsiyonlara bastırın. Daha büyük porsiyonlar sağlanmasına dayanan çok daha fazla makarna ve peynir yiyen beş yaşındaki çocukları unutmayın, aynı kılavuz burada geçerlidir.

Gözden geçmiş, yemeklerin masadan uzakta, ev üyelerinin saniyeler boyunca geri dönmesini sınırlayabilecek. Yiyecekleri tabaklamanın yanı sıra servis kaselerini masadan bırakın, çünkü tipik olarak, yiyecek ulaşılabilir olduğunda, açlıkla bitecek hiçbir şeyi olmadığı için çok daha fazla yiyoruz, ancak harika tadı olduğu için veya önümüzde olduğu için .

İlişkili, dengesiz bir bağışıklık sisteminin bu temel işaretlerini izleyerek 2020’de sağlığınız ve zindeliğinizin savunucusu

Yemeğinize sağlıklı ‘ekstralar’ ekleyin. Meyve, sebze ve bulaşıklarınızdaki bitkilerin oranını artırdığınızda, beslenme ve lezzet eklerken doğal olarak kalorileri kesersiniz. Meyve ve sebzeler yüksek lif ve su malzemesine sahiptir ve bu nedenle büyük, çok daha fazla dolgu parçası çok fazla kalori olmadan yiyebilirsiniz.

Bu yazıya bağlantı: Kısım çocuklarınızı yönetme talimatı olarak

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.