No Widgets found in the Sidebar

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Cadılar Bayramı korkutucu bir zaman olabilir-hayaletler veya canavarlardan beri değil, ancak tüm yüksek kalorili, yağ yüklü, nefis şekerden beri! Cadılar Bayramı Candy, yiyebileceğiniz en kötü şeylerden birkaçı. Doymuş yağ bakımından yüksektir ve kaloriler gerçekten toplanabilir. Cadılar Bayramı Şekeri “eğlenceli boyut” veya küçük çantalarda mevcut olduğundan, insanlar kalorileri de endişelendirmeme eğilimindedir. Her küçük parçanın kalori bankanızı kıramayabileceği doğrudur, ancak birden fazla yediğinizde (ve sadece birine yapışan?) Kaloriler hızlı bir şekilde toplanır! Genellikle çantalarımızın yanı sıra mutfaklarında oturan şekerler yok. Ancak Cadılar Bayramı’nda elimizde büyük fırsatlara sahip olacağız. Şekeri örneklemek çok caziptir, ancak gerçek şu ki, tüm bu ek kalorileri yemek istemiyoruz!

Bazı yöntemler bu ikramları ellerimizden (ve ağızların!) Çıkarmasına yardımcı olabilir. Şekerinizi bir güne kadar, hatta Cadılar Bayramı gününe kadar almak için bekleyin. Neden kendinizi gerçekten zorunlu olduğunuzdan daha uzun süre çekiyorsunuz? Candy benim evimde ise, onu yemek için çok daha muhtemel olduğumu anlıyorum! Bir strateji daha mı? Tercih ettiğiniz şekeri almayın! Evinizde şeker olmaktan daha kötü ne olabilir? having your preferred candy in the house! Sevmediğiniz şeyleri alın, böylece şekeri dağıtarken yemeye cezbedilmezsiniz. Aynı şekilde Cadılar Bayramı bittiğinde sağlamayı çok daha kolay hale getirecektir. Chewing sugarless gum or drinking low-calorie hot chocolate is a excellent method to your wonderful tooth without enjoying unwanted calories. Aynı şekilde ellerinizi, ağız telaşlı ve şeker ikramlarından uzak tutar. If you don’t like hot chocolate, sip a cup of herbal tea instead.

İlgili selüloz: bitki lifi olarak anlaşılan hile yaşam tipi

Şeker kavanozundan örnekleyeceğinizi seçerseniz, önceden planlamanın anahtar olduğunu unutmayın. En kötü seçimlerden birkaçı hakkında spesifik şekerler düşünülmektedir. Örneğin, 3 Twix minyatürünün yanı sıra 8 gram yağın yanı sıra 150 kalori vardır. 70 kalori ve 1,5 gram yağ için 3 tootsie rulo deneyin. Tek bir “eğlenceli beden” butterfingers, 100 kalori ve 4 gram yağa sahiptir. 63 kalori ve 2 gram yağ için üç silahşör “eğlenceli boyutu” deneyin. Yiyebileceğiniz en kötü şekerlerden biri hava kafaları. 3 adet 140 kalori ve 1.5 gram yağ var. Aynı şekilde, yemek için en kötü yağ türü olan trans yağları vardır. 77 kalori ve 0 gram yağ için 3 Dum Dum patlama deneyin.

Gecenin sonunda harika bir fikir, ön sundurmanızın üzerine şeker kasesini ayarlamaktır. Olanaklar, kasenin sabah boşaltılacağıdır. If you leave it in your house, it’s as well simple to get hold of a handful daily on your method out or in. These bit handfuls can truly add up! Snacking on 300 additional candy calories a day will add a pound of fat to your frame in less than 2 weeks. Also, keep in mind that Halloween is a someday event. If you going to enable yourself a bit sugar splurge, limit it to October 31st. Don’t make it a week-long holiday. eating junk food doesn’t just satisfy cravings-it produces them. You may just discover it “frightfully” tough to break the candy routine long after Halloween ends!

Link to this post:Halloween Can Be a frightening Time!
Related  exactly how We raise Liars as well as What to Do about It

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

By ycgix

Leave a Reply

Your email address will not be published.