No Widgets found in the Sidebar

temizlemeye yardımcı olmak için en iyi değişen pedler, değişen çocuk bezlerinin bu günlerde bazı yenilikçi şekillerde yapabileceği ortaya çıkıyor ve böylece size bugün piyasadaki en iyi değişen pedleri getiriyoruz.

Bir ebeveyn olarak, akla gelebileceğinizden çok daha fazla çocuk bezi değiştireceksiniz. Bu çocuk bezlerinin bazılarını oldukça garip yerlerde değiştirecek olsa da, hayatınızı biraz daha basit hale getirmek ve biraz daha az brüt olalım. Tüm kirli şirketi bir noktaya köşeye sıkıştırma fikrini seviyorum. Bunlardan birine sahip olmak, şu anda uygun olduğu her yerde onları döşemek yerine bebeğinizi çok daha güvenli tutacaktır. Her şeyi yerinde tutmak için çok sayıda güvenlik kayışı ve kaymaz dipleri vardır.

Bakılacak şey

Yerleştirmek

Bu, dikkate alınması gereken en önemli şeylerden biridir, çünkü muhtemelen sevimli beşik setinizi seçmek için seçilmiş bir şifoniyer veya değiştirme masanız var. Çok büyük veya herhangi bir şekilde asılı olan birine sahip olmak güvenli değildir, çünkü seçtiğiniz değişen ped’i garanti etmek isteyeceksiniz.

Malzeme

Binlerce bebek bezi değişikliğini tutacak değişen bir ped bulmak istiyorsunuz. Bu şu anlama gelir; Dayanıklı, su geçirmez, temizlenmesi kolay ve bebeğiniz için güvenli. Açıklamada ftalat içermeyen ve toksik olmayan arayın.

Emniyet

Çocuk bezi değişen bir bebekle riskli şirkete dönüşebilir. Bu, değişen pedinizi masanın üstünde yerinde tutan kaymaz dipler, masaya korunmak için güvenlik kayışları ve küçük çocuğunuzu hafifçe inceleyen bir güvenlik kemeri aramak isteyeceğiniz anlamına gelir.

Yeni ve Yenilikçi Değişen Pedler

Hatch Bebek Akıllı Değiştirme Pedi ve Ölçeği Büyürken

Sadece akıllı telefonlar dünyasında değil, aynı zamanda akıllı değişen pedlerde de yaşıyoruz. Hatch Baby büyümesi güvenlidir, temizlenmesi kolaydır ve küçük çocuğunuzun uzanması için rahattır. Ancak, bunu en iyi değişen pedlerden biri yapan şey temel bilgilerin ötesine geçer. Bir ölçek olarak iki katına çıkıyor! Bu, bebeğinizi doktor ziyaretleri arasında kolayca tartmanıza ve hatta beslemeler sırasında bebeğinizin gerçekte ne kadar içtiğini ölçmenizi sağlar.

Her türlü farklı şeyi izlemenizi sağlayan Hatch Baby uygulamasına da senkronize edebilirsiniz. Mevcut fiyatlandırma için buraya tıklayın!

Bumbo Değişen Ped

Bunun ortaya çıkan parlak renk seçenekleri hemen dikkatimi çekti. Bunlar herhangi bir modern kreşe harika bir katkı sağlar. Görünüşün ötesinde, bu değişen ped rahat bir köpükten yapılmış ve ergonomik olarak tasarlanmıştır. Bir kısıtlama kayışı vardır, böylece her iki eliniz de en kısa sürede bu bebek bezini değiştirir. Ayrıca bir kapak gerektirmez, bu da silinmeyi çok kolaylaştırır. Bumbo’nuzu buraya getirin!

Skip Hop Silini Temizle

Başlıkta en iyi olan “temizleme” kelimeleri iyi bir işaret! Skip Hop’tan gelen bu seçenek tamamen su geçirmezdir, bu nedenle herhangi bir icky sıvı veya koku emmez. Wiggly bebeğinizi güvende tutmak için bir bebek emniyet kemeri içerir. En sevdiğim güvenlik özelliklerimden bir diğeri kaymaz taban. Bu, değişen pedi herhangi bir masa üstü yüzeyine güvenli bir şekilde yerleştirmenizi sağlar. Fi

Nally, birisi bu şeylere bir oyuncak çubuğu eklemenin değerini fark etti! Bu ped’in çıkarılabilir oyuncak çubuğu, bebek bezini değiştirirken bebeğinizi eğlendirecek ve dikkatini dağıtacaktır. Mevcut fiyatlandırma burada.

Keekaroo fıstık değiştirici

Bu listede yer alan yeni ve modern pedlerin çoğu gibi, Keekaroo fıstık değiştirici rahat köpükten yapılmıştır. Bu, kapak gerektirmez ve kolaylıkla temizlenebilir. Bu, bakteriyel büyümeyi sınırlar (bunu amaçlayan herhangi bir bebek ürününün büyük fanı!) Ve onu sıvılar için geçirimsiz hale getirir. Bu malzeme aynı zamanda kaymaya dayanıklı hale getirir. Ayrıca, bu oldukça sıcak pembe renge aşık değil misiniz?

Sıkıcı bebek ekipmanlarına veda edin! İşte mevcut fiyatlandırma!

Bir bütçede en iyi değişen ped

Munchkin korumalı kavrama su geçirmez bebek bezi değiştirme

Değişen bir ped satın almayı kesinlikle düşünmeniz gerekirken, bunun büyük paralar harcamak istediğiniz bir ürün olmadığını anlıyorum. Orada endişelenme! Bebek bezi zamanı için ihtiyacınız olan her şeyi harika bir fiyata alabilirsiniz. Munchkin korumalı, küçük çocuğunuzu yerinde tutmak için konturlu kenarlara ve bir emniyet kemerine sahiptir. Kolay bir silme yüzeyine sahiptir ve birçok şifoniyer veya değiştirme masasına uyur. Değişen pedin yerinde kalmasına yardımcı olan ekstra kavrama şeritleri ile ek güvenlik ve güvenlik elde edersiniz. Sizinkini buradan al!

Yaz Bebek Temel Değişen Essentials Kit

İhtiyacınız olan her şeyi yaz Bebek Temel Değiştirme Essentials kiti ile tek bir kolay satın alacaksınız. Konturlu bir değişen ped, sevimli bir kapak ve su geçirmez bir astar ile birlikte gelir. Hem astar hem de kapak cihaz yıkanabilir ve çamaşırlarınızın geri kalanıyla kolayca atılabilir. Bunu 24 ay boyunca yeni doğmuş oldukları andan itibaren bebek bezi değişiklikleri için kullanabilirsiniz. Mevcut fiyatlandırmaya göz atın.

Hareket halindeyken en iyi değişen ped seçenekleri

Munchkin kolu ve çekiç tek kullanımlık değişen ped

Geleneksel değiştirme pedine bir alternatif arıyorsanız,Bunları kontrol etmelisin. Tek kullanımlık bir seçeneğe sahip olma fikrini seviyorum! Taşınabilir değişen pedinizi temizlemek zorunlu ve biraz sağlıksız olabilir. Bunlar ultra emicidir ve koku koruması için kabartma tozu ile aşılanır. Kalın ve yumuşak olmalarına rağmen, bebeğinizin tabanına yapışmayacaklar. Sizinkini şimdi satın alın!

Storq kit çantası

Bu kit, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yere koyar. Ayrıca, bir bebekle dışarıda olduğunuzda önemli olan işleri sıhhi ve organize tutmanıza yardımcı olur. STORQ kit torbası kendi başına taşınabilir veya daha büyük bebek bezi çantanıza yerleştirilebilir. Şık tasarıma takıntılıyım, ama kolaylığa daha da takıntılıyım! seninkini almak için buraya tıkla!

Süper korumalı değişen pedler

Poopoose Wiggle Free

Poopoose Wiggle tamamen ücretsiz, bebeğinizi güvenli bir şekilde yerinde tutacak ve sakin tutacak ekstra tıkanık kundak benzeri bir kayış içerir. Kayış, doğru uyacak şekilde kolayca ayarlanır. Aynı zamanda çıkarılabilir, yıkamayı kolaylaştırır. Tüm malzemeler su geçirmez ve toksik değildir, bu nedenle ilgili olduğu kadar endişeniz olmayacaktır. Fiyatlandırma için buraya tıklayın!

Natureped organik pamuklu 4 taraflı konturlu değişen ped

Öncelikle, bu seçenek organik sertifikalıdır, yapıldığı her malzemenin toksik olmadığını ve tamamen zararlı kimyasallardan tamamen arınmış olduğunu ima eder. Malzeme su geçirmez ve alerjen dostudur. Güvenliğe gelince, bebeğinizi gözden geçirmek için bir güvenlik kayışı vardır ve pedi şifoniyer için düzgün bir şekilde korumak için çırpınma vidaları içerir. Ayrıca bebeğinizi rahat ve en iyi yerinde tutan dört taraflıdır. İşte mevcut fiyatlandırma!

La Baby 4 taraflı

Hem güvenlik amacıyla hem de ne kadar rahat göründüğü için 4 taraflı değişen bir ped fikrini seviyorum. Biraz koza gibi! LA Baby 4 taraflı, en iyi yerinde kalacaktır, bu yüzden kaymaz bir tabana sahiptir. Ayrıca su geçirmez ve lekeye dayanıklı bir kapak kapağı ile birlikte gelir. Güvenlik ve güvenlik kayışı ile değişen masanıza kolayca iner. Seninkini şimdi al!

Bebek dişlisi hakkında sorularınız mı var? Yorumlarda sormak veya çaylak anneler Facebook Grubumuzda bir soru sormakta tamamen özgür hissedin, deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz, rehberlik isteyebileceğiniz ve hatta başka bir anneye yardım edebileceğiniz harika bir grup anne!

Ayrıca keyif alabilirsiniz:

Dockatot Grand Review: Sizi uyku yoksunluğundan kurtaracak mı?

Ücretsiz bebek eşyaları – yeni anneler için 50+ freebies

Yenidoğan Temeller Kontrol Listesi; Gerçekten ihtiyacınız olan 15 şey

Daha sonra- bebekler için en iyi değişen pedler için pim!

By ycgix

Leave a Reply

Your email address will not be published.