No Widgets found in the Sidebar

Paylaşım Bakım!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Hayatımızı dengelemeye çalışan çoğumuz anneler, tüm protein çubuklarının eşit yaratılmadığını biliriz. Yine de hareket halindeki bir dolgu ama sağlıklı atıştırmalık yakalama fikri bize hitap ediyor. Aynı anda bizim için ne tür ve lezzetli olduğunu nasıl bilebiliriz?

Denemek için Renew Life tarafından Fit akıllı çubukların çikolatalı çeşidi sağlandı. Etikete hayran kaldım: glutensiz, soya içermeyen, GDO’suz, şeker eklenmedi ve koruyucu yok. Kilo vermesine yardımcı olmak için pazarlandıkları için özellikle çikolata için heyecanlandım. Tadı kesinlikle çikolataydı – burada “sahte şeyler” yok. Aslında, bitter çikolata aşığı değilseniz, bunlar sizin için biraz fazla zengin olabilir. Diyet yemeği için bu nasıl?

Kilo vermeye çalıştığım bir süre boyunca bunları atıştırmalık olarak denedim. Onlarla daha az sağlıklı bir atıştırmalık değiştirmek beni hiç incitmedi-çubuklar her biri 210 kalori içermesine rağmen sürekli olarak haftada 1-2 kilo kaybettim.

Ancak Renew Life’ın kurucularından Brenda Watson, birkaç kilo vermekten çok daha fazlası ile ilgileniyor. “Ulusun doğal sindirim sağlığı, detoksifikasyonu ve iç temizlik konusunda önde gelen yetkililerinden biri” olarak bilinir. Hatta ideal Sağlık Yolu adlı bir PBS televizyonu bile – bağırsaklarınızı dengeleyin, vücudunuzu iyileştirin.

Sağlık ve optimal beslenmeyi ön planda tutarken kilo vermekle ilgileniyorsanız, bu çubuklar sizin için cevap olabilir.

Jennifer Self, dünyanın en fantastik adamının ortağı olarak hayatı için planını takip etmeyi seven İsa Mesih’in öğrencisi ve dört küçük nimetlere anne. Günleri, adamı ile zaman geçirmek, evde eğitim almak, makul derecede sağlıklı yemekler hazırlamak ve toz tavşanlarını ve dağınıklık canavarını küçük bir blog karıştırarak uzak tutmakla doludur. Ailesi halledildikten sonra, diğer tutkularına dalmaktadır. okuma, sağlık ve müzik. Hayatı, cennetteki babası, evliliği, ebeveynlik ve evi www.joyeverafter.blogspot.com adresinde blog yazıyor.

Bu gönderiye bağlantı: İnceleme: Life fitsmart barları yenileyin
İlgili 3 Anne Pooch’tan Kurtulmanın Kolay Yolu

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.