No Widgets found in the Sidebar

çok fazla sürecek 5 Cadılar Bayramı Yatırımları, “Kesinlikle tekrar giyeceksiniz” Cadılar Bayramı Serisi’ni çalıştıracağım Çocuğunuzun gardırobunda Kasım ayında ve ötesinde faydalı olacak ürünlerden kurulabilecek belirli kostüm kavramlarını gösterin. Bu uykunun yanı sıra carters.com’dan (yukarıda, 16.50 $) Jammies Play, yine de akşamın birçoğuyla uyuyacak bebek için en iyisidir.

Gönderim bulmaya çalışıyorum, bu yüzden ilgileniyorsanız, lütfen yorum yapmanın yanı sıra anlamama izin verin – sizinle iletişime geçeceğim.

Şimdilik, bu amaç için yer işareti koyduğum birkaç şey. Çocuğunuzun tekrar giymek isteyeceği bir şey üretmek için sizi etkileysin.

Elmo Hat – Susam Street’in çok sayıda önde gelen canavarı olmak ve sonsuza dek giymek için kırmızı bir eşit ile eşleştirin. Ucuz versiyon bir beyzbol şapkası tarzıdır; Maliyetli sürüm (yukarıdakilere benzer şekilde 35 $) Elmo veya ayrıca bir çorap maymunu olarak gelir. ÇOK TATLI!

Vintage Beyzbol Forması’nı özelleştir

Evet, 58 $ ‘lık Splurgeriffic’tir, ancak kalıcı olarak tutabilirsiniz ve Cadılar Bayramı kostümü olarak telefon etmek için başka bir şey gerekmez. Ayrıca, pigtailleri olan biraz kadın üzerinde tam olarak ne kadar çekici olurdu?

Bayan böcek yağmurluk:

Siyah tozlukların yanı sıra anten tarzı bir kafa bandı ekleyin. Yağmurlu Cadılar Bayramı? Prob yok. (Amazon’da 14,99 dolar.)

Bumble Bee Swaddler

Evet, bu fotoğraf kesinlikle fotoğraflanmış görünüyor ve kundakların en kısa yeni doğan ertelemelerle bile rahat olmayacağından eminim, ancak yine de, bir Cadılar Bayramı yürüyüşü için biraz dışarı çıkarmak için son derece harika bir yöntem. (Amazon’da keşfettim, ancak bir adım önde, aynı tarzda Ladybug’ları ve yavruları getiriyor.)

Temel Küçük Çocuk Cape

Bu yıl olmak istediği sadece Batman veya kim olabilecek bir tane almayın. Yılın programı üzerindeki tüm resmedilen süper fantezileriyle dönüşmek için gençlerle birlikte büyüyebilecek temel bir pelerin yapın veya alın – hatta onunla bir sihirbaz veya vampir olmasına izin vereceksiniz.

Bebekler için çok daha fazla Cadılar Bayramı kostüm kavramı mı arıyorsunuz?

P.S. Bugün BabyCenter.com’da bir tren iletken kostümü için gereksiniminizin (hepsi yeniden kullanılabilir!) Bir listesini yayınladım.

By ycgix

Leave a Reply

Your email address will not be published.