No Widgets found in the Sidebar

Bir şişe sterilizatörü, bebek duş kayıt defterine eklemek için anlamsız bir hediye gibi görünebilir, ancak yenidoğanlar bir şişe sterilizatörü kullanmaktan kesinlikle yararlanabilir. Şişeleri, şişe meme uçlarını, oyuncakları ve bebeğin ağzına koyabileceği her şeyi sterilize etmeyi çok daha kolay hale getirirler. Evdeki mikroplar ve bebeğin etrafındaki insanlardan gelenler, daha zayıf bağışıklık sistemlerine sahip bitlere zararlı olabilir. Bu özellikle prematüre bebekler, 3 aydan az bebekler veya yakın zamanda hasta olan bebekler için geçerlidir.

En iyi şişe sterilizatörleri, bebek ürünlerini tedavi etmek için ağır buhar kullanır. Bazı haneler, öğeleri temizlemek için bulaşık makinesi, mikrodalga fırın veya sıcak sabunlu suyu kullanmayı seçer. Bununla birlikte, bir sterilizatör kullanmak bakterileri öldürecek ve yenidoğanlar için risksiz tutacaktır.

Şişe sterilizer temelleri

Temiz bir şişe ile sterilize edilmiş bir şişe arasında bir fark var. Aileniz için de ideal bir seçenek sunabilmenizi sağlamak için bunu anlamak çok önemlidir!

Neden diğer yöntemler üzerinden bir sterilizatör seçmelisiniz?

Sıcak sabunlu su kullanmak şişeleri temizleyebilir, ancak mikropları ve bakterileri öldürmek garantili bir yöntem değildir.

Bulaşık makinesi, şişeleri temizlemek için daha uzun süre sıcak su kullandığı için alternatiftir. Unutmayın, aynı şekilde, bebeğin savaşmak zor olabileceği tüm mikropları öldürmek garanti edilmez. Bir şişe sterilizatörü olmadan, şişeleri beş dakika kaynar suya koyarak sterilize edebilirsiniz. Bir teknik daha, bir sterilize döngüsü varsa bulaşık makinesini kullanmaktır.

Bir şişe sterilizatörü kullanmanın bulaşık makinesini çalıştırmaktan veya bir tencere su kullanmaktan çok daha pratik olduğuna inanıyorum. Şişe sterilizatörü, şişeleri, şişe parçalarını, emzikleri ve içerideki diğer küçük ürünleri konumlandırdığınız bir tezgah ayağıdır. Göğüs pompası parçalarınızı sterilizatöre bile koyabilirsiniz! Sonra sadece tüm mikropları ve bakterileri ağır buharla tedavi eden döngüyü çalıştırırsınız.

Şişe sterilizatör türleri

Çoğu şişe sterilizörü, sterilize etmek için elektrikli ağır buharı kullanır, ancak mikrodalgada kullanabileceğiniz mikrodalga ağır buhar sterilizörü de vardır. Son tip şişe sterilizer, tıpkı hastanelerde ve diş hekimlerinde kullandıkları gibi mikropları öldürmek için ışık kullanan UV ışığını kullanır. Bu teknik mükemmeldir, çünkü ağır buhar sterilizatörlerinin oluşturabileceği karışıklık azaltır.

Piyasada seçim yapmayı zorlaştırabilecek bir dizi şişe sterilizörü var. Sterilizatörünüzü seçerken, bir kerede ne kadar temizlemek isteyeceğinizi, tam olarak ne kadar karşı alanınız olduğunu ve kuruyan hepsi bir arada bir gadget’a sahip olmanın çok daha kolay olacağını düşünün. Mağazalar veya temizlendiğinizde mikrodalgaya uyan temel bir sistem olarak.

En iyi 5 şişe sterilizatörleri

Elektrikli sterilizatörler

1: Papable Bebek Şişesi Elektrikli Ağır Buhar Sterilizatörü ve Kurutucu

Bu, yüksek ısıtmalı buharla sterilize edildiği, öğelerinizi kurutduğu için mükemmel bir hepsi bir arada şişe sterilizatörüdür ve aynı zamanda tezgahta ideal tutulan temiz şişeleri tutmak için mükemmel bir dikdörtgen boyuttur. Aynı şekilde, yeni doğmuş bir hane halkı için mükemmel bir üründür, çünkü göğüs pompası ürünlerini, şişe parçalarını ve emzikleri, neredeyse bebek eşyalarınız için küçük bir bulaşık makinesi gibi. Bu mükemmel özelliklere ek olarak, aynı şekilde temel ayarlara sahip bir kadran vardır. Talimatlar için gerçek bir gereksinim yoktur, sadece ürünlerinizi konumlandırın, ayarlayın ve gününüze devam edin.

2: Gourmia Jr. bebek şişe dezenfektanının yanı sıra şişe ısıtıcısı

Elektrikli sterilizatörler de çok fazla işlevi olduğu için mükemmel bir seçenektir. Temizliğe ek olarak ürünleri kurutan önceki elektrik sterilizatörü gibi, bu sterilizatör aynı şekilde bir şişe ısıtıcısına sahiptir. Sterilizatör bölmesi aynı anda 6 şişe veya oyuncaklar ve emzikler için aksesuar tepsisi ile dört şişe tutabilir. Şişe ısıtıcısı, yavaş veya hızlı bir şekilde ısınması için bir dizi işleve sahiptir ve tek bir sistemde karşı yer tasarrufu sağlar. Bu, tasarımı, işlevi ve kalitesinin yanı sıra şişe sterilizatörü etrafında mükemmel bir şişe.

Mikrodalga sterilizatörler

3: Philips Avent Mikrodalga Ağır Buhar Sterilizatörü

Mikrodalga sterilizatörleri, ayrı bir cihaza ihtiyaç duymadan temel ve kullanımı basit bir şey için mükemmel bir seçimdir. Hepsi benzer bir tasarıma, şişeleri ve suyu tutmak için bir tepsiye sahip bir kubbe üstü var. Philips tarafından bu aynı anda dört şişe tutar, ortak boyun veya büyük boyun. Ürünler iki dakikaya kadar sterilize edilebilir ve sterilizasyondan sonra kapağı açmazsanız 24 saat kadar steril olarak düşünülebilir. Haneler bunu genellikle hareket halindeyken sterilize etmek için hızlı bir seyahat seçimi olarak kullanırlar.

4: Dr. Brown’ın Ağır Buhar Sterilizasyonur

Bir başka mükemmel mikrodalga sterilizer Dr. Brown tarafından. Temel bir stile sahiptir ve dört Dr. Brown şişesine uyur, ancak diğer markalarla uyumludur. Tepsi şişeleri buharlaştırır ve aynı zamanda emzikler gibi küçük nesneler için de faydalıdır. Bu belirli sterilizatör bir dizi plastik maşa ve sağlam, basit, mikrodalga seçeneği içerir. Mikrodalga sterilizatörleri de aynı şekilde büyük bir başlangıç ​​sterilizatörüdür, çünkü maliyet noktaları ve stilleri ilk kez ebeveynler için şişe sterilizasyonunu gezmeyi kolaylaştırır.

UV sterilizatörleri

5: WABI Bebek Dokunmatik Panel Fonksiyonu UV Sterilizatör ve Kurutucu

UV şişe sterilizatörleri, bu listedeki ağır buhar sterilizatörlerinden çok daha son teknoloji ürünü oldukları için biraz daha pahalıdır. En çok önerilen UV sterilizatörü Wabi Baby tarafından. Sistem sterilize olur, kurutmaların yanı sıra karşı alan için mükemmel olan şişeleri de saklar ve hangi şişelerin yıkandığını takip etmenin yanı sıra kullanıma hazırlanır. Temel kare stili ve dokunmatik ekran düğmeleri bunu fütüristik bir görünüm sağlar. Bir UV sterilizatörü seçmek, genel olarak ev için mükemmel bir seçim olabilir, çünkü bu sistem oldukça fazla her şeyi sterilize etmek için kullanılabilir, bu da bardakları, oyuncakları ve hatta cep telefonları gibi gadget’ları temizlemek için şişelerin ötesinde faydalı hale getirir.

Seveceğiniz diğer makaleler:

Hindmilk ve Foremilk… Önemli bir fark var mı?

Isın anne! Bebekler için en iyi şişe ısıtıcısına [hızlı bir rehber]!

Gassy Bebekler için En İyi Formül [5 Mide Yatıştırıcı Seçenekleri!]

Bebek şişelerini sterilize etme veya başka bir bebek endişeleri ile ilgili endişeleri var.

Daha sonra PIN: Sterilizasyon Bebek Şişeleri [En İyi 5 En İyi Şişe Sterilizatör!]

By ycgix

Leave a Reply

Your email address will not be published.