No Widgets found in the Sidebar

Whitney ve Blogher 08’de dikkate değer bir hafta sonu geçirdik. Eski arkadaşlarla ve yenileriyle (Susam Sokağı’ndan Grover ve Mommypoppins’den Anna gibi) ve her biri karanlıka kadar gidiyorlardı. Gece (hayır, gerçekten diğer bazı insanlar gibi şafağa kadar değil, ama çocuklarımızın yatak zamanlarını geçiyor).

Bu, gördüğümüz ve yaptığımız ve öğrendiğimiz her şeyi anlatan bir yazı değil (çok!) Ama bu kocam Alec’e bir aşk mektubu.

Alec Cuma günü evden çalıştı, böylece okul öncesi bırakma ve kendini yardımsız alabildi. Akşam yemeği, yatak saatleri, öğle yemeği ve kavga ayırdı. Biz cuma sonunda teslim ve işler oldukça iyi gitmişti. Heck, çocuklar sabah 8’den akşam 5: 30’a kadar okuldaydı, bu yüzden o kadar da ilgili değildim.

Ama Cumartesi farklı bir hikayeydi… 12 tam saat oyundatı (düzenledi!), Bebek bezi, yemek (belirlediği), öfke nöbetleri ve sevinçleri vardı. Konferansın son günümden döndüğümde, fikir ve coşku ile köpürüp patlarken, bir şişe beyaz şarap (ayrıca yardımsız) cilalanırken gününün tüm detaylarını anlatmak için en az 20 dakika geçirdik. Tabii ki sevdim. Kaçırdığım her şeyi bilmek istedim… ama aynı zamanda onun çalıştığı diğer günlerde ona nasıl ses çıkarmam gerektiğini düşünmek için içeri girdim ve evde kaldım.

Ertesi gün, Pazar, Holden beni neredeyse tüm zaman boyunca kucağımda olmak istediğini görünce çok mutlu oldu. Ve Milo (yürümeye başlayan çocuk tutumu gün geçtikçe arttırarak) sadece baba için gözleri vardı (elbette, ikimize ikimize “Dada” diyor).

Alec, salıncak setini bile sallıyor

Seni seviyorum ve takdir ediyorum Alec; Her şeyi mümkün kılıyorsunuz!… Ve sanırım Blogher 09 uzak bir arazide olduğunda iyi yapacağız! ?

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.