No Widgets found in the Sidebar

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Kışın hoşnutsuzluk mevsimi olması gerektiğini kim söylüyor? Hayatınızı hoş bir eğlence veya huzur dozuyla aşılacak bir kapalı vaha yaratarak, soğuk, nemli kış günlerinde ruh haliniz ve enerji seviyenizin güneye gitmesini önleyin. İşte bunu yapmanın beş yolu.

Bir scrapbook yapın. Fotoğraflar aracılığıyla biraz zaman ayırın ve aile üyelerinin geçen yıl her sezondan kendi favori anıları sayfalarını oluşturmalarına izin verin. Kitabı bir araya getirirken ve gelecekte tekrar baktığınızda hafıza şeridinde hoş bir yürüyüş olacak.

Bir oturma odası kalesi inşa edin. Çocuklarınızın bir kale inşa etmek için Supersoft çarşafları ve battaniyeleri kullanmasına izin verin. Konfor için yere bir minder ve yastık paleti oluşturarak başlayın (sıcaklık için battaniyeleri unutmayın). Destek için kanepeyi veya sandalyeleri kullanarak çarşaflardan ve battaniyelerden bir çadır yapın. Ardından, bazı fenerler, resimli kitaplar ve fincan kakao (elbette marshmallow ile) alın ve örtü altına alın. Battaniyelere ve çarşaflara yatıştırıcı bir koku içinde sıvı bir kumaş yumuşatıcı ile yumuşak, yatıştırıcı bir destek verin.

Anlamlı bir natürmort yaratın. Hızlı bir mutluluk dozu için, en sevdiğiniz şeylerden bazılarını (fotoğraflar, taze çiçekler, küçük seramik veya heykel parçaları, hatta çocuklarınızın sanat eserleri) toplayın ve onları hayatınızdaki küçük zevkleri hatırlatan bir tabloda düzenleyin. Maksimum etki için sık sık yürüdüğünüz veya sık sık baktığınız bir yerde (örneğin masanızda veya komodinin üzerinde) olduğundan emin olun.

Ev tabanlı bir matine planlayın. Klasik bir film koyun ve özel bir tarama için çocuklarınızla kanepede yatın. Büyük bir çanta düz, mikrodalga patlamış mısır patlatın ve ardından ayrı kaselere bölün. Her bir atıştırmalık toplu işlerini nasıl lezzetleyeceklerini seçin (düşünün: tarçın şekeri, parmesan peyniri, kimyon veya diğer baharatlar). Daha fazla eğlence için, herkesin bir tat testi yapmasına izin verin, ardından en iyi lezzete oy verin.

Kendi stres SOS kitinizi hazırlayın. Stres-metre aşırı yüklendiğinde duyularınızı biraz Ar-Ge’ye nasıl davranabileceğinizi düşünün. Kokulu mumlar, banyo tuzları ve en sevdiğiniz çay (yeşil, papatya veya vanilya gibi sakinleştirici lezzetleri deneyin) gibi yatıştırıcı öğelerden oluşan bir sepet düzenleyin ve en sevdiğiniz dinlendirici müziğin çalma listesini tutun. Bu aletlere gerektiği gibi dönün ve evin konforunun tadını çıkarın.

Bu yazıya bağlantı: kış havasına konfor ve neşe getirin
Okula Dönüş Kaygısı için İlgili Farkındalık

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

By ycgix

Leave a Reply

Your email address will not be published.