No Widgets found in the Sidebar

‘yemek yiyin. Çok fazla değil. çoğunlukla bitkiler.

Michael Pollan.

Ne söyleyebilirim? Özellikle sağlık açısından herhangi bir şeyle ilgili olduğunda oldukça etkileyici biriyim.

Hissetmek ve iyi, bak, elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum ve hiç bu kadar çok hissetmedim çünkü çocuk sahibi olmak çünkü tüm ebeveynler gibi, çocuklarımız için kendimiz kadar güçlü ve iyi olmak istiyoruz.

Bu son birkaç haftanın benim için biraz epifani oldu, evet asla beyaz şeylerin tonlarını hiç yemedim ama onu engelledim ve şekerin saf formlarına odaklanmadım: meyve, bal ve akçaağaç şurubu ve çoğunlukla yemek yeme Sağlıklı Akdeniz diyeti bana çok daha fazla enerji verdi ve beni eskisinden daha mutlu etti. Bu yüzden neden işleri bir sonraki seviyeye taşımayacağını düşündüm ve son birkaç gün içinde biraz lezzetli bir şekilde Ella’dan ilham alan vegan detoksu başlattım.

Oh ve tüm Beyonce vegan şey beni biraz teşvik etmiş olabilir. Sana etkileyici olduğumu söyledim! Siz diyet arısını satarken ‘hala et yiyorum’ emin değilim en iyi yer değiştirme ama merhaba ho!

Bugün bir vegan olarak 3. gün ve şimdiye kadar ah-mazing saygısını hissediyorum.

Carol Vorderman’ın Detoks Diyet Yılları (ve yıllar önce) yaptım ve parlayan cilt, parlak gözler ve gür bir kuyruk (aka büyük parlak saçlar) ile iyi hissettim ve bitkilere ve nabızlara geri dönme şimdiye kadar vücudumu memnun ediyor.

Bunun en iyi hissettiğini ve benim için iyi çalışıyorsa, geçişi tam zamanlı yapabilirim. kim bilir!

Ella’nın çarpıcı kitabını ve blogunu seviyorum ve bu hafta sonu Britmums Live’da konuşmasını duymak için sabırsızlanıyorum (festivalde mesleğim hakkında da konuşmaktan onur duyuyorum), sağlığını temiz diyetiyle çevirmesini seviyorum Ve temellere geri dönmenin bedeni ve zihni geliştirebileceğine bayılıyorum.

Ama ne yiyorsun ağlıyor?

Bu yüzden çok sayıda nabız atıyorum: fasulye, nohut, mercimek, humus, gluten tamamen serbest ekmek ve makarna, güneşin altında her meyve ve sebze (tam anlamıyla), ayçiçeği yayılması, zeytinyağı, hindistancevizi yağı, yulaf ve yulaf sütü, kakao , mısır (taze haşhaş mısır), kinoa, tatlı patates ve kahverengi pirinç ve pirinç unu, ürünler ve pinterest kesinlikle benim dostum (en iyi arkadaşım yap) ve hatta onu takip ediyorsanız lezzetli bir vegan tahta başlattım.

Bu son birkaç günde tipikten biraz daha aç hissettim, ama sanırım bu, bitkiler o kalori yoğun olmadığı için porsiyon boyutumu yemem gerekiyor, ama sebze körileri, ev yapımı humus ve çok denemeyi seviyorum çorbalar.

Endişelenme, et severlerim için lezzetli Salı günleri vegan olmayan yemekleri hala paylaşacağım ve çocuklar ve eşler hala birkaç sebze yemekleri ile tipik diyetlerini yiyorlar.

… Bu yolculuğun beni nereye götüreceğini bilen, çok fazla olan veganizmanın faydalarını okuyorum, kanser, diyabet, obezite, cilt, saç ve çivi ve enerji seviyeleri için dikkat çekicidir. Kurs hayvanlar için naziktir.

Stok yapacağım bir şey B12 vitamini, Veganların düşük seviyeler tehlikeli olabileceğinden veganların diyetlerine eklemesi gereken bir şey.

Şimdiye kadar, her zamankinden çok daha enerjik hissettim, dün gece uyumak biraz zaman aldı, ama bence bu çok canlandırılmış hissetmekten kaynaklanıyor ve hafta sonu keşfettiğim bir şey bu dalgası. beni ele geçiren huzur.

Bir ton bitkinin bir kız için ne yapabileceği dikkat çekicidir.

Bu gece Netflix’te Ointb ve bir kase kinoa ve kavrulmuş sebze ile bir randevum var.

Kim bana katılmaktan hoşlanıyor?

Tea’nın #SharetheJoyLinky for Bod’a bağlantı

En çok satan kitabımı ciltsiz veya sesle satın alın

İlk kitabım, işte ve evde hayatta kalmak ve gelişmek için rehberim ve bir dijital şirketin nasıl oluşturulacağı veya güvenle çalışmaya nasıl döneceğine dair fikir veriyor.

MUMBOSS: The Dutlful Annenin Hayatta Kalma ve İşyerinde ve Evde Gelişme Kılavuzu (İngiltere 2. Baskı)

Amazon’da veya Audible’da mevcut

Çalışan Anne: İş yerinde ve evde hayatta kalma ve gelişme rehberiniz (ABD/Kanada Sürümü)

8 Eylül 2020. Şimdi Amazon’dan satın alın

Okuduklarınız gibi mi? O zaman neden Vicki’yi Facebook, Twitter, YouTube, Pinterest ve Instagram’da takip etmiyorsunuz?

Asla bir gönderiyi kaçırmayın!

Yeni blog yayınlarım, blog ipuçları, etkinlik davetiyeleri, yarışmalar ve yeni kitabım hakkındaki haberleri paylaştığım haftalık e -posta bültenim için DonvestMum’a abone olun. Kişisel verilerinizi asla üçüncü taraflarla paylaşmam.

FacebooktwitterpinteresTemailtumblrshare

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.