No Widgets found in the Sidebar

Heather ve ben tüm doğum kıyafetlerimizi verdik, ön taşıyıcılarımızı arkadaşlara ve komşularımıza bağışladık ve ailelerimizi “eksiksiz” olarak kabul ettik, bebeğin ön çizgilerinden bazı sesler getirmenin zamanının geldiğini düşündük -Haying. Aldığımız hemen hemen her sunumdan heyecan duyduk ve bazı insanlardan burada Rookiemoms.com’da katkıda bulunmalarını isterken, diğerleri haftalık zorluklarını kendi bloglarında belgeleyecek.

Bu altı çaylakı hikayelerini bizimle paylaşmaya davet ettik ve daha heyecanlı olamadık. Lütfen yeni arkadaşlarımızla tanışın:

Leslie Brinkley

Merhaba! Ben Leslie ”“ Arkasındaki blog yazarı ”ve onun küçük köpeği de!” Fotoğrafçılığı seviyorum. Instagram’a takıntılıyım. Ve köpeğim Jackson’a daha da takıntılıyım. Virginia’da doğdum ve büyüdüm, şimdi kocam Charles ile Philadelphia’da yaşıyor. Tanıştık, aşık olduk ve Villanova Üniversitesi’nde evlendik ve bu Ocak ayında ilk çocuğumuzu bekliyoruz!

Seyahat etmeyi seviyorum, eğer her hafta yeni bir yere gidebilirsem, tamamen olur. Ben 3 kez maraton koşucusuyum. Ben iyi yiyecek yiyebilir ve muhteşem kokteyller içmek için koşuyorum. Modayı, alışverişi ve iyi bir anlaşmayı seviyorum!

Olivia Howell

Ben 28 yaşındaki yeni bir anne olan Olivia. Profesyonel olarak, ben bir ortaokul ve Latin öğretmeniyim. Ağustos 2013’te doğan kocam ve oğlum Weston ile Long Island’ın kuzey kıyısında yaşıyorum. Beş yıldır kız kardeşimle yanınızda güzel koşuyorum.

Heather Osby

Merhaba! Iowa’nın büyük eyaletinden, Des Moines tam olarak. Kocam Tyler, iki aylık kızı Piper, Kasım 2013 doğumlu ve son derece yaramaz-ama komik-köpek George ile yaşıyorum. Gayrimenkul işinde altı yıl sonra, bebek sahibi olmak, fitness dersleri vermek ve dünyayı rastgele rantlarım ve bilgelik nugget’larımla eğlendirmek için “emekli oldum”. Benden daha fazlasını www.hotandhealthyife.com adresinden okuyabilirsiniz.

Whitney Mattocks

Merhaba, ben Whitney Mattocks ve Whitneydrew.com’da blog yazıyorum. Kocam, Chris ve Dog, Chance ile Portland, Oregon’da yaşıyorum. E-ticaret endüstrisinde tam zamanlı çalışıyorum ama aynı zamanda iki yıl önce küçük bloguma yazmayı ve başlatmayı seviyorum. Eski bir kişisel antrenör olarak egzersiz ve sağlıklı yaşam hakkında konuşacak bir yer istedim ”“ beni motive etmek ve umarım başkalarına ilham vermek için. Ama ne kadar çok yazsam, blogum o kadar az “fitnessy” oldu. Bunun yerine, doğal olarak hayatımın hikayesine dönüştü. Biraz egzersiz, küçük bir akşam yemeği, küçük bir hayat hikayesi ve birçok macera alıyorsunuz ”. Ve şimdi ilk çocuğuma hamile olduğuma göre (Şubat 2014 ortası) anneliğe yolculuğumu takip ediyorsunuz.

Laura Wifler

Merhaba, ben Laura! Dokuz aylık oğlum Eli’ye evde kalan bir anneyim. Annelik kot pantolon gibi hisseden diing, şekerleme zamanı ve skinny jeans için deliyim. Ben küçük şehirli bir Iowa nakli, şimdi ikiz şehirlerde yaşıyor ve hala eyaletler arası ve en yakın mısır tarlasında acele saatinden nasıl kaçınılacağını anlamaya çalışıyorum. Blogumdaki annelikteki maceralarım hakkında blog yazıyorum, Â Oakland Bulvarı.

Bu yeni annelerin bizi maceraları ve zorlukları konusunda güncellemesini bekleyemeyiz. (Leslie’nin ilk gönderisi yarın yükselecek.) Sizinkini paylaşmak isterseniz, biz de sizi takip edeceğiz! (hashtag #rookiemoms)

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.