No Widgets found in the Sidebar

Sıcak yaz aylarında, harika için en iyi yöntem su oyuncaklarıyla oynamaktır. Küçük çocuğunuz kesinlikle etraflarındaki herkesi ıslatan bir mayoda koşabilmeyi sevecektir! Su oyuncakları yaz mevsimini eğlenceli ve keyifli hale getiriyor. En iyisi, sizi küçük çocuğunuzla dışarıya çıkarmaya ve bazı D vitamini emmeye motive ederler. Küçük çocuklar için su oyuncaklarına 5 kategoriye zarar verdik; Su masaları, sprinkler, havuzlar, serpin parklarının yanı sıra serpme pedleri! Bunlar sadece küçük çocuklar için en iyisi değildir, ancak tüm hane halkı için de eğlenceli olabilir.

Küçük çocuklar için bu su oyuncaklarının tümü ortalama büyüklükte bir arka bahçede kullanılabilir ve çok az araçlara ihtiyaç duyulabilir. Bir havuz doldurma veya bir serpme parkı veya ped çalıştıran bir su kaynağı kadar bağlanması gerektiği için bir bahçe hortumu veya su kaynağı dışında bir çok şey gerektirir. Su ile ilgili herhangi bir oyuncak kullanırken küçük çocukların dikkatlice izlenmesi ve onları güvende tutmak için denetlenmesi gerekir. İyi hazırlandığınızdan emin olmak için küçük çocuklar için suyumuzu ve havuz güvenlik fikirlerini inceleyin!

Güneşte eğlence; Yeni yürümeye başlayan çocuklar için en iyi 5 su oyuncak

Su tablası

Birçok hane ve sınıflar su tabloları kullanırlar, çünkü duyusal sorunlara yardımcı olan ve el-göz koordinasyonunu artıran küçük çocuklar için mükemmel bir su oyuncağıdır. Su tablası, su tutan etkileşimli bir tablodur. Birçoğunda kepçe, kovalar ve oynayacak yüzen parçalar var. Aynı şekilde birçoğu, farklı alanlarda çıkıntı bulmak için tetikleyici suyu doldurmak için şelaleler ve iç parçalar gibi özelliklere sahiptir.

Su tablası, küçük çocuklar için en iyi su oyuncaklarından biridir, çünkü bağımsızlık almalarına, bağımsız oyunu keşfetmelerine yardımcı olur ve onlara sıçrama için rahat bir yer sağlar. Su masaları içeride kullanılabilir, ancak beni evimdeki biriyle yakalamazsınız! Bu, düzensiz ve ıslak bir aktivite olma eğilimi vardır, ancak yaz aylarında budur!

Bizim tercih ettiğimiz su tablosu

Adım2 Yağmur Duşları Gölet Su Masası Serpindirin
Step2 Yağmur Duşları Sprinkle Gölet Su Masası, iki katlı canlı bir plastik masadır ve su eğlencesi için 15 aksesuardır. Masanın kendisi, çevre dostu bacaklı mavidir, bu da bir gölet veya göl gibi büyük bir görünüm haline getirir. Alt seviye bir havza gibi şekillendirilir ve birincil suyu tutar. Basit drenaj ve temizlik için altta kapalı bir fiş var.

Bu alt havza, küçük çocukların ayrı oynaması için en iyi yüksekliktir, ayrıca bir su çarkı, kova ve kauçuk ördek vardır. Üst katman biraz daha yüksek, daha uzun boylu çocuklar için en iyisidir. Bu üst kısım daha küçüktür ve yağmur efekti üretmek için bir dizi deliğe sahiptir. Aynı şekilde bir su labirent üretmek için bir delik var. Bu su masası için yaş çeşitliliği 18 ay ila 8 yıldır. Sizinkini buradan satın alın!

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için sprinkler su oyuncakları!

Arka bahçenizdeki sprinkler ile yaz aylarında çalışırken aklınızda bulundurmuyor musunuz? Annemizin bunu sadece popsicle karmaşasını temizlememizi sağladığından eminim, ancak hoşuma gitti! Gençlerim de aynı şekilde fıskiyelerle koşmak gibi, özellikle bunu çok daha eğlenceli hale getirmek için oyuncaklar olduğu için.

Tercih ettiğimiz Sprinkler oyuncaklarımız

Şişme gökkuşağı sprinkler oyuncak
Bu sprinkler iki bulutlu şişme bir gökkuşağıdır. Daha sonra su yağmurlarını gökkuşağından aşağı doğru doldurur, çocukların altına girebileceği ve serpilebileceği bir kemer üretir. Su basıncını ayarlayarak su spreylerinin tam olarak nasıl modifikasyonu yapabilirsiniz. Bu su oyuncağı, kendi başına veya herhangi bir arka bahçe havuzuna veya kayma kaymasına katkı olarak kullanmak için mükemmeldir. Tam burada fiyatlandırma!

Güneş Ekibi Kaktüs Sprinkler
Bu kaktüs sprinkler, gökkuşağı sprinklerine benzer bir tasarıma uygundur. Yine de bir kemerden düşen su yerine, her yerden püskürtüyor! O kadar sevimli ve yaz aylarında arka bahçemde oturmasını umursamıyorum. Buradan kontrol edin.

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için sıçrama pedleri

Sprinkler’in bir başka mükemmel sapı, bir bahçe hortumuna yapışan dairesel bir plastik paspas olan arka bahçe serpme ped. Suyun basıncı, matı doldurur, yanı sıra suyu mattaki deliklerle iter ve bir yağmurlama etkisi üretir. Bu su oyuncağı, büyük miktarda alana ihtiyaç duymadan arka bahçede eğlendirmek için basit bir yöntemdir. Sezon dışı depolama için garaja veya bodrum katına bile koyabilirsiniz. Serpme pedleri de küçük çocuklarla kullanmak için mükemmeldir, çünkü montajı kolay ve kullanımı basittir, suyu bitler için eğlence risksiz tutar.

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için tercih ettiğimiz serpme pedimiz

Splashin’kids serpin ve serpme oyun matını
Mükemmel bir serpme pedi seçimi, Splashin’kids serpme ve serpme oyun mat. Mat 68 inç çapındadır, bu çokof space for several kids as well as household members to take pleasure in at once. The mat is yellow as well as has a lively duck pond style with a water, ducks, as well as lilypad graphic in the center. By adjusting the pressure from the hose you can modification exactly how the water sprays as well as when you’re done just unplug as well as drain in between uses. The suggested age for utilize is 1 month as well as up, with the suitable age of 18 months to 6 years. inspect out present pricing here! 

Splash Park

If you don’t have a sprinkle park in your community, just set one up in your backyard! one of the very best water toys for young children is an inflatable sprinkle park. These toys carry out the fun of inflatable pool floats as well as add the sprinkle aspect of a sprinkle pad for a personal backyard waterpark.

Candy zone by Intex
The candy zone by Intex is an inflatable pool with a waterslide in the middle as well as a sprinkler function to keep the water moving. There are two rails along the edges of the pool for rolling spheres as well as inflatable lollipops for water toy fun. This is a excellent method to beat the warm as well as take pleasure in refreshing great water in addition to entertain active children. The age variety is 2 years to 10 years since of the size as well as the skill needed to slide as well as climb. Sizinkini buradan al!

Pools as well as pool Water toys for Toddlers!

The last as well as a lot of traditional backyard water toy is a kiddie pool. These will supply your bit one with hours of fun splashing around! Again, be sure to keep a extremely close eye on your bit ones. These pools are small, however there is always a danger of drowning when water is involved. 

If you do have a pool that you’ll be checking out this summer, you most likely want some pool toys to entertain your toddler! below are a few of our favorites together with our preferred kiddie pools.

Step2 Play as well as shade Pool
The Step2 Play as well as shade pool is a solid plastic shallow pool created for kids 24 months to 6 years. The umbrella attachment produces shade for sun security as well as the umbrella pole includes accessories for playing in the water as well as producing a waterfall. In the pool, there is a bit seat. This is best for young children who requirement a solid base for sitting as well as playing. This young child pool is a excellent option for something age-specific that can assist you stay great as well as have fun while getting out of the sun. right here is present pricing.  

Melissa as well as Doug Sunny patch stimulate Shark Fish search pool Game
“Baby Shark Doo Doo” is most likely a tune you’re quite familiar with if you’re the parent of a toddler. now you can sing it together in the pool, too. Your bit one will like scooping up all the fish in their new shark net! Sizinkini buradan al!

Jungle Squirties from Pottery Barn
There are the cutest bit water-friendly toys. Your young child can play with them during bath time or when they are in the pool! I indicate just look at that bit hippo, isn’t it adorable? purchase these animals here! 

  Check out our Rookie mommies Facebook Group, it’s a excellent group of mommies where you can share your experiences, request recommendations as well as even assist out one more mom!

Aynı şekilde:

25 fun summertime activities for Preschoolers as well as Toddlers

The finest outside toys to motivate less screen Time!

Water toys as well as gear that make swimming a lot more fun for rookie moms

Daha sonra pin!

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.