No Widgets found in the Sidebar

Paylaşım’ın umursamayacağını nasıl anlarsınız!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Çocuğunuzun çok iyi hissetmediğini kolayca söyleyebilirsiniz, ancak onu okuldan evde tutmanız gerekip gerekmediğini nasıl anlarsınız? Ya da çocuğunuzun doktorunu aramalısınız? Birçok okul yaşlı çocuğu yılda on kadar soğuk algınlığında.

Amerika Birleşik Devletleri’nde soğuk algınlığı nedeniyle yılda yirmi iki milyon okul günü kaçırılıyor. Rhino virüsü aynı zamanda doktor kontrollerinin ve kaçırılan okul ve çalışma günlerinin önde gelen nedenidir. Çocuğunuzu evde tutmayı düşünün:

* 100.4 derece veya daha yüksek bir ateşi var* kusuyor* Okula katılmasını engelleyen semptomlar var, örneğin: O aşırı yorgunluk veya iştahsızlık, üretken öksürük, hopeezingo baş ağrısı, earacheo ağrılı boğaz*

*Küçük bir boğaz ağrısı normalde bir sorun değildir, ancak ateş olmasa bile şiddetli bir boğaz boğaz olabilir. Çocuklarda strep boğazının diğer semptomları baş ağrısı ve mide rahatsızlığıdır. Çocuğunuzun strep boğaz olup olmadığını anlamak için özel bir teste ihtiyacı olduğu için çocuk doktorunuza başvurun.

Soğuk ve grip mevsimine hazır olduğunuzdan emin olun. Soğuk ve grip semptomlarına hazırlanmak için ilaç dolabınızı stoklayın. Çocuklarınıza gereçleri, yiyecekleri ve içecekleri paylaşmaktan kaçınmalarını hatırlatın. Çocukların ellerini sık sık antibakteriyel sabunla yıkayın.

Bu yazıya bağlantı: nasıl Çocuğunuzun okula gitmek için çok hasta olup olmadığını söylemek için

5/5

(1 inceleme)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

By ycgix

Leave a Reply

Your email address will not be published.