No Widgets found in the Sidebar

Gençlerim için tatil kıyafetleri satın almak, ebeveynlik kariyerimde şimdiye kadar benimsediğim bir gelenek değil. Tamam, tamamen doğru değil. Her yıl tatil Jamties alıyorum. Demek istediğim, patent deri ayakkabıları veya tatil partileri için özel olarak seçilen biraz insan tarzı kıyafetleri olan zarif bir kutlama elbisesi. Bu geleneği düşündüğümde, her zaman “Gençler zaten sahip olduklarını giyebilirler – en güzel versiyonu giyebilirler” diye düşünüyorum.

Yılın her günü “sprint ayakkabılarını” giymek isteyen bir çocuk için elbise ayakkabısı satın almak korkunç bir atık gibi görünüyor.

Bu yıl, yarım çentikli bir şekilde adım atıyorum. Çay koleksiyonu bana size (Rookiemoms15) ve bundan birkaç gün sonra göstermek için bir kod gönderdi, kataloğunu postaya aldım. Kızlar için önlükleri sevdim ve onlar hiç zarif değil. Ancak şenliklidirler, ancak esas olarak hala tişörtler malzemesinden yapılmıştır. Kurum için veya parka alışkın olabilirler, yani babamın sinagogunun Hanuka Partisi’nin yanı sıra Şükran Günü yemeğinden daha fazla aşınma elde edecekler.

Kataloğu bugün arabalarda ve kamyondan geçtim ve kız kardeşimin, kardeşimin yanı sıra Scarlett’in tercih ettiği üç elbisesine oy vermesine izin verdim. Bunlar finalistlerdi.

Çay Koleksiyonu İsveçli Lark Katmanlı Elbise

Çay koleksiyonu ardıç sarma elbise

Çay Koleksiyonu Çiçeği ve Berry Smocked Elbise

Çay Koleksiyonu Akvarell Kutlama Kabarcık Elbisesi

Sadece sağ üstte sipariş verdim. Bir tül eteği veya herhangi bir tür bir yay olmadığını anlıyorum, ancak birinden daha fazla yararlanacağına inanıyorum. Scarlett’in en çok sevdiğini söyleyebilirim.

Ne düşünüyorsun? Tatil için çocuğunuz için özel bir kıyafet kıyafetiniz olması sizin için önemli mi? Tam olarak ne kadar zarif olmalı?

Stratejimi beğendiyseniz, Çay Koleksiyonunda% 15 tasarruf etmek için yaptığım gibi kod Rookiemoms15 (11/20’ye kadar) kullanmaktan çekinmeyin. Onların da erkek kıyafetleri var. Carters.com’daki erkekler için giyinme kıyafetleri de aynı şekilde oldukça harika görünüyor, yeniden kullanılabilirken, çocukların yerinde kadınlar için bir dizi meraklı elbise 30 dolardan az.

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.