No Widgets found in the Sidebar

Manevra yapmak Sawyer için kaptan kanca melodisini yatmadan önce söyledim. Oh, anlamıyor musun? Bunu uydurduğumdan beri. Dün gece de Stop That Ball’dan stil melodiydi.

Sawyer, iki yaşında ve bir yarım, yatmadan durma ustası oldu. Crib hala uyanıkken (bitmiş kadar iyi yapılmış). O günler, çevik kaçışlarımın yanı sıra bir dizi taze saptırma taktikinin lehine bitti. Birlikte çirkin ve her zaman uzun bir gece rutini dokunduk.

Durak denemesi: Sawyer onu bıraktıktan sonra bir kucaklamaya atlar ve şarkı söylerken sırtını patlatır.
Karşı hareketim: Â Uh oh, şimdi çok önce sarılıyorum ve her türlü ekstra kucaklama isteğini bir el sıkışmasına dönüştürüyorum.

Durak denemesi: Beni kapıdan dışarı iter, günlük bakım veda ritüelimizden ödünç alınmış bir manevra.
Karşı hareketim: Beşik çubuklarla (bazen yan ve üst/üst çubuklarla da) bir döşeme ayarından itme etkinleştiriyorum. ”

Durak denemesi: Â Kapsamlı repertuarımda ninni talep etmek yerine, yeni tamamladığımız kitapla ilişkili oluşturulmuş bir melodi veya aklında ninjalar veya erişte gibi başka bir şey istiyor.
Karşı hareketim: Â evet, kanat. Neredeyse her gece yeni melodiler oluşturuyorum. Bunu yapmanın gereksinimi yardımcı olur mu? Zaten anladığınız bir melodi seçin ve tercih edin. Kelimeleri tekrarlamak iyidir.

Duruş deneme: Â Çok daha fazla ayar pleeeeeeeeee.
Karşı hareketim: â elbette, dışarı çıkarken şarkı söyleyeceğim. Şimdilik güle güle.

Yatma vaktim ritüelimizi tahmin edilebilir ve sürekli sakinleştirmeyi hedeflerken, yeni bir blok ürettiğim kadar yeni bir şey denediği için her gece bir kahkaha atıyorum. Şimdi en iyisinden 1-2 kitap kontrol ettik, bir makyaj şarkı söyledik, sarıldık, bir tane daha makyaj şarkısı söyle, barlarla öpüştük, elleri yakaladık, beni barlarla itiyor, ben de şarkı söylüyorum Yüzümde büyük bir sırıtma ile kapıdan çıkarken daha fazla ayar. Ancak çok komik!

Bu değişikliklerin sadece benim için olduğuna inanıyorum. Bebek bakıcılığı yaparsanız, kendi işinizi yapabilirsiniz. Söz veriyorum. Evinizde neler oluyor?

İlgili: 3 genç ve OMG ile evimde yatmadan önce, hepsi bir oda paylaşıyor!

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.