No Widgets found in the Sidebar

“Küvette bir dub dublaj ov!” Dışında, elinizde kıpır kıpır bir bebeğiniz olduğunda şarkının ses çıkarması kadar kolay değil. Bebeğinizin ilk birkaç yılının gerçek bir mücadele olduğunu görebilirsiniz, ancak size değişebilecek en iyi bebek banyosuyla anlatmak için buradayım. Eminim banyo zamanının zevkli bir şey olmasını istiyorsunuz ve çocuğunuza iyi hijyen alışkanlıkları öğretmenin en başlangıç ​​aşaması. Banyo zamanını biraz daha güvenli, biraz daha kolay ve çok daha eğlenceli hale getirmenize yardımcı olmak için en iyi bebek küvet seçeneklerinden bazılarının bu listesini bir araya getirdik.

En iyi bebek küveti + banyo oyuncakları ve aksesuarları

Fisher-Price Durdurma ‘n Grow

Pekala, burada temel bilgilerle başlayacağız. Bu küvet aslında bebeğinizi bir yürümeye başlayan çocuk olana kadar yıkamanın tüm aşamalarında ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Çok sayıda ebeveyn arasında bir favori ve bunun bu bebek banyosunun yararı ve üstün işlevselliği nedeniyle olduğunu tahmin ediyoruz.

Suyu temizlemek ve boşaltmak çok kolaydır. Bebeğiniz büyüdükçe yer değiştirebileceğiniz, bir askı pozisyonuyla başlayıp tüm küvetin oynamak için mezun olabileceğiniz toplam 3 aşamaya sahiptir. Askı ile yapıldıktan sonra, aslında bir banyoya dönüşür Temizlik için harika oyuncak çantası. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

İlk Yıllar Sling ile Konfor Deluxe Küvet

Bu, aileniz için en iyi bebek küvetini bulmakla ilgili olduğunda başka bir güvenli bahis seçeneğidir. İlk banyodan, çocuğunuz orada oturup sizi her zaman geri sıçrayacak kadar büyük olana kadar ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. “Sling” muhtemelen bu küvetin en iyi özelliğidir ve kaygan yenidoğan 100X’inizi daha kolay banyo yapmayı kolaylaştıracaktır. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Boon çıplak 2 pozisyon katlanabilir bebek küveti

Hareket halindeyken, her zaman meşgul veya sık seyahat eden aileler için çok daha fazlasını önerdiğim bir küvet yoktur. Nedenini görmek için bu küvete bakmanız gerekir, ancak aslında mükemmel bir şekilde düz katlanabilir ve daha sonra kendi küçük bacaklarında bir küvete atılabilir. Bu daha da iyi olur, aslında 3 pozisyonu vardır ve yoğun arı ile birlikte büyüyebileceği iyi niyetlidir. Boşaltılması kolaydır ve hızlı bir şekilde kuru sürülecektir. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Angelcare Bath Desteği

Bu seçenek tam bir küvet değil, aslında kendi küvetinize ekleyebileceğiniz bir parça. Tasarım gerçekten oldukça basit. Esasen, onları banyo yapmak için ellerinizi tamamen serbest bırakmak için ekstra destek verdikten sonra bebeğinizi döşemek bir ağ sırtüstü. Ekstra hantal bir küvet depolamak ya da sadece küçük çocuğunuzun kendi banyonuzda en iyi olduğu fikrini sevmek istemiyorsanız gerçekten harika bir seçenektir. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Bebek Dam Küvet Bölücü

En iyi bebek banyosunu oluşturmak için gerçekten bir küvete ihtiyacınız olduğunu kim söylüyor? Bu küçük cihaz bunun yerine size uygun gördüğünüz gibi ev küvetinizi bölme seçeneği sunar. Yenidoğanlar için en büyük olmayabilir, çünkü onlara destek vermek yerine daha küçük bir su bölümü oluşturacaktır, ancak küçük çocuklara kadar oturan yaşlı bebekler için dahidir. Bu cihazın en büyük yararı? Çok daha az su kullanılır! Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Bebek küveti

Bu isim seni biraz doğru yapmak zorunda mı? Bebeklerimin banyo sırasında “shnugged” gibi hissetmelerini istiyorum çünkü gevşetici ve rahat bir deneyim olması bekleniyor. Bu küvet, bebeğinizi dik tutmanın en iyi yolunda şekillendirilmiştir, ancak yine de rahattır.

Oldukça kompakttır, böylece doldurabilir ve hemen hemen her yerde banyo zamanı geçirebilirsiniz. Bloom bebek banyosu ve durulama n büyüme gibi şeyler arasında ortada mükemmel bir şekilde düşen seçimdir, çünkü bebeğinizin ergonomik olarak konumlandırıldığından emin olurken bol miktarda destek sağlar. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Çiçek açan bebek küveti

Bu çiçek açan bebek küveti ile işlevsellik ve instagram layık var. Gerçekte nasıl çalıştığı ve neden banyo zamanı için kontrol etmeye değer olduğu ile başlayacağız. Bu yumuşak esnek çiçeği harika bir alternatif haline getirerek, squishy küçük bebeğinizi sert plastik bir küvette ayarlama fikrini sevmeyebilirsiniz.

Esasen sadece mutfağınıza veya tuvalet lavabonuza yerleştirirsiniz ve bebeğinizi banyo zamanı için yere sermek için yumuşak bir yastık oluşturacaktır. Onunla yapıldığınızda, suyu sıkar ve kurumaya asarsınız. #Instware’e gelince, bu çiçek banyosu üç farklı parlak güzel renkte geliyor. Ayrıca, bebeğiniz o kadar rahat ve memnun olacak ki, bir gülümsemenin yakalanması çok zor olmayacak. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Puj küveti

Bazen bebekleri ilgilendirdiğinde işleri aşırı karmaşıklaştırırız. Bebek banyolarını aşırı karmaşık hale getirdiğiniz şeylerden biri yapmayın. Puj küvetinin tasarımı, basit olmasına rağmen, banyo zamanını o kadar kolay hale getiriyor ki, onu en iyi bebek küvetleri listemize dahil etmek zorunda kaldık. Aslında bir köpük parçası ama tuİdeal bebek küveti yapan bir dahi koltuğa girdi. Bir ton ekstra alana sahip olmayanlarımız için iyi olan herhangi bir standart lavaboya sığar. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

En havalı banyo oyuncakları ve aksesuarları

Tubby Todd tarafından en iyi kokulu banyo zaman sabunları ve losyonları!

Pottery Barn’ın ideal oyuncak organizatörü

Yüce Banyo Oyuncak Olacağını Düşünüyorsun

Gerçek Yüce Banyo Oyuncak

Anne için önemli, ama yine de sevimli diz yastığı

Biraz hafif bir okuma, su geçirmez elbette

Ayrıca keyif alabilirsiniz:

2018 için en iyi kreş planör ve en iyinin en iyisine bir bakış

Islak yataklardan kaçınmak için çocuğunuzun en iyi gece çocuk bezi.

Acid reflü kolaylaştırılması için reflü + öneriler için en iyi formül

Daha sonra pin – en iyi bebek banyosu + banyo oyuncakları ve aksesuarları

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.