No Widgets found in the Sidebar

Paylaşım için 1 Güzellik Ürünleri Bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

https://apis.google.com/js/plusone.jsi hayatımın çılgın ve telaşlı olduğunu itiraf edecek. Üç çocuğu okul için kapıdan çıkarmaktan, küçük okul öncesi okulumdan haftada iki gün okuluna, küçük adamımı eğitmek, evi temiz tutmak, çamaşır yığınlarını yapmak, akşam yemeği pişirmek ve onun için zaman yapmak Kendime nasıl zaman ayırdığımı merak ediyorum. İyi görünmek benim için önemlidir. Aynaya baktığımda ve gördüğüm şeyi seviyorum, kendine güvenimi artırıyor ve günümün çok daha kolay geçmesine yardımcı oluyor. Sabah küçük bir makyaj yapmaktan zevk alıyorum ama yüzümü kusursuz görünmesi için 20 dakikalık boş zamanım yok.

Gelişmiş mineral makyajı sayesinde sabah 20 dakikalık banyo süresine ihtiyacım yok. Gelişmiş Mineral Makyaj, hayatımı kolaylaştırmak için tasarlanmış dört arada ürünleri içeren% 100 doğal mineral makyaj hattıdır. Gevşek toz temel ve preslenmiş toz kompakt hem hafif bir toz, temel, kapatıcı ve güneş koruyucu olarak işlev görür.

Gelişmiş mineral makyaj talk, parfüm, paraben, boya veya koruyucu içermez, bu da cilt için sağlıklı ve hiperpigmentasyon, akne, rosacea ve duyarlılıktan muzdarip olanlar için optimal hale getirir. Bu% 100 vegan ürünleri bana sadece doğal bir parıltı vermekle kalmaz, aynı zamanda çarpıcı görünümlü ve zaman dostu hale getirirler. İlerleme mineral makyajı, hiperpigmentasyon, akne, rosacea ve hassasiyetten muzdarip olanlar için en uygundur. Hafif ve ferahlatıcı hissediyor ve gözeneklerimi tıkamıyor.

Tam gelişmiş mineral makyaj hattı hakkında daha fazla bilgi için AdvancedMineralMakeup.com’a göz atın.

*Açıklama Bu inceleme karşılığında gelişmiş bir mineral makyaj preslenmiş toz kompakt aldım. Tüm görüşler doğru ve% 100 benim.

Cascia Talbert, Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan yoğun bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazar, çevrimiçi tüccar ve beş çocuğun annesidir. B.A. ile Tarih ve hukukta ve yazma ve sağlıklı kalma tutkusunda, 2007 yılında Healthy Moms dergisine başladı. Healthy Moms dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık blogu olarak sıralanıyor ve çeşitli sağlık uzmanı yazarları ve annem blogcuları içeriyor. Bayan Talbert, anneler sağlık sorunları ve nasıl sağlıklı kalacakları konusunda iyi eğitilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Cilt bakımı için ilgili kolloidal gümüş

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da öne çıkan bir sağlık blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da bulunabilir. Ayrıca Ning’de Sağlıklı Moms Sosyal Ağı’nı işletiyor, Talbert Nutrition LLC’nin baş pazarlama görevlisidir ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Medya Danışma Kurulu’ndadır. Onu Google+’da takip edin.

Bu bilgileri yardımcı buldunuz mu? Sağlıklı Moms dergisine desteğinizi göstermek için buraya tıklayın.

Bu yazıya bağlantı: Gelişmiş mineral makyaj 4 inç Anne için 1 Güzellik Ürünleri

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

By ycgix

Leave a Reply

Your email address will not be published.