No Widgets found in the Sidebar

Yenidoğanların ebeveynleri: Cadılar Bayramı’nda hiçbir şey yapmayacaksınız. Ancak yetişkin tarzı bir Cadılar Bayramı yapma şansınızı kaçırıyorsunuz. Bebeğinizin dramatik bir yatmadan ritüeli yoksa, ötesinde onu kundaklamaya ve dışarı çıkana kadar susping, o zaman neden yapmak istediğinizi yapmıyorsunuz.

Tabii ki bebeğinizin esprili bir kostümde büyüleyici olmasını istiyorsunuz, ancak şimdi zihinsel enerjiye kim ideal? (Yapmıyorum.) Üç yeni doğan Cadılar Bayramı kostümü önerimden birini kullanın:

1- Bir iPod. Bu onesie giyin. Tamamlandı.

2- Organik bir sebze. Bu yumuşak pamuklu bebek çantaları, bebekler için kataloglarda gördüğünüz 3D polyester kostümler değildir. Onlar aslında gerçekten Greenbabies PJ’leri rahatlatıcı. Havuç versiyonumuz var. Hırslarsanız, ayrıca bir havuç olduğunu belirtmek için bazı yatay çizgiler çizmek için kahverengi bir Sharpie kullanın. eşleşen şapka isteğe bağlı.

3- Bir büyümüş. Bebeği sahip olduğunuz gülünç yetişkin kıyafetlerinde giyin. (3-6 boyutunda bir spor ceketimiz vardı). Bıyık, cep telefonu, otomobil tuşları veya kartondan yapılmış dizüstü bilgisayar bilgisayarı olan aksan bebeği.

Çok yeni doğmuş bir pus içinde olmayanlar için, geçen yıl Cadılar Bayramı fikirlerimizi okuyun:
-Etkinlik #447: Bebek düşük anahtar için Cadılar Bayramı kostümünü koruyun
– Etkinlik #448: Bebeği Cadılar Bayramı kostümünüzde bir pervane olarak kullanın

By ycgix

Leave a Reply

Your email address will not be published.