No Widgets found in the Sidebar

Twitter Kutlama Şartları ve Koşulları

Girmek veya kazanmak için satın alma gerekmez. Bir satın alma, kazanma olasılığınızı artırmayacaktır. Yasalarla yasaklanmış veya kısıtlanan alan.

Yalnızca Twitter üzerinden giriş, Twitter hesabı ve Web bağlantısı gereklidir. Twitter hesabı katılmaya uygun olmak için halka açık ortamda olmalıdır. Bu çekilişler, Twitter, Inc.

Bu çekilişlere katılmak için bir mobil cihaz/akıllı telefona gerek yoktur, ancak bu çekilişlere katılmak için bir mobil cihaz/akıllı telefon kullanılırsa, taşıyıcının ortak veri oranları geçerlidir.

Promosyon Açıklaması: Â 10/29/2015 ‘LUVS Club’ (“Çekilişler”) Twitter adresi @rookiemoms (“site”) ile bağlantılı olarak katılarak, her katılımcı koşulsuz kabul etmeyi kabul eder. Ayrıca, bu resmi yönergelere ve Procter & Gamble Co.’nun (“Sponsor”) kararlarına uyuyor, 1 P&G Plaza Cincinnati, OH 45202’de nihai ve her açıdan bağlanacak. Yönetici, girişlerin toplanması, sunulması veya işlenmesinin yanı sıra hediyenin genel yönetiminden sorumludur. Katılımcılar yalnızca Çekilişlerle ilgili herhangi bir soru, yorum veya sorunla sponsor olmaya bakmalıdır.

Uygunluk: Â Amerika Birleşik Devletleri’nde fiziksel olarak bulunan ya da ana ikametgah yargı yetkisinde çoğunluğun yasal çağında bulunan, tipik olarak en az 18 yaşında ancak en az 19 veya 21 inç bazı eyaletler. İkamet ve yaş kanıtı gerekebilir. Sponsor, pazarlama ile birlikte, sitenin yöneticisi Rookie Moms, Inc. (“Yönetici”) Sway Group LLC de dahil olmak üzere bu çekilişlerde yer alan promosyon şirketleri ile birlikte, ana şirketlerinin yanı sıra bağlı kuruluşlara ek olarak, tüm satış temsilcileri, üyeleri, memurlar, yönetmenler, işçilerin yanı sıra yükleniciler (katılımcı blogcular dahil) (toplu olarak “tanıtım kuruluşları”) ve tüm anlık hane halklarının üyeleri (ebeveyn olarak tanımlanır , kardeş, eş veya çocuk; biyolojik, evlat edinilmiş, adım veya kayınvalide) ve/veya aynı evde yaşayan kişiler, çekilişlere girmek veya bir ödül kazanmak için uygun değildir. Elli Birleşik Devletler veya Columbia Bölgesi dışındaki tüm yargı bölgelerinde ve yasaların yasakladığı yer. Tüm federal, eyalet ve/veya bölgesel yasalar, yönergeler ve politikalar geçerlidir.

Giriş: Â girmek veya kazanmak için satın alma gerekmez. Bir satın alma, kazanma olasılığınızı artırmayacaktır. Sitede (“Twitter Sohbeti”) saat 9: 00’da başlayan Twitter kutlaması (“Twitter Sohbeti”) 10.02.2015 tarihinde ET’nin yanı sıra 10: 00’da Pt/ 13:00 ET’de sona erecek 29.01.2015 (“Giriş Dönemi”). Sponsorun saati Çekilişler için resmi zaman tutucu olacaktır. Bu çekilişlere katılmanın yanı sıra, uygun katılımcılar kendi genel Twitter hesaplarını (“hesap”) gerektirecektir. Henüz bir hesabınız yoksa, ücretsiz bir hesap üretmek için www.twitter.com’a (“Twitter sitesi”) bakın. Bir partinin daha fazla hesabını veya girilecek birkaç hesaptan yararlandığını keşfeden herkes diskalifiye edilecektir. Bilgilerinizi göndererek ve bir hesap üreterek, Twitter Hizmet Şartları ve Gizlilik Bildirimi’ni kabul etmeniz gerekecektir. Twitter’ın Hizmet Şartları ve Gizlilik Bildirimi’ni kabul etmiyorsanız, bir hesap üretemez veya bu çekilişlere katılamazsınız. Bir hesabınız olduğunda, giriş dönemi boyunca: (i) Twitter sohbeti sırasında hazır olmalısınız, (ii) Orijinal bir yayın veya “tweet” yayınlayarak Twitter sohbetine katılın (retweetler giriş olarak sayılmaz) @Rookiemoms tarafından yayınlanan bir Twitter sohbet kaygısına “uygun yanıt” (aşağıda tanımlanmıştır) olan Twitter sohbeti sırasında (iii) “tweet” te hashtag, #LuvsClubparty kullanır. Bu adımların uygun bir katılımcı tarafından başarıyla tamamlanması “giriş” ile sonuçlanacaktır. Altı (6) kazanan, giriş dönemi boyunca uygun bir giriş gönderen uygun katılımcılardan rastgele seçilecektir. Buna ek olarak, uygun katılımcılar, yöneticinin potansiyel şampiyon olarak seçilmesi durumunda size mesaj gönderebilmesini sağlamak için Twitter’daki @rookiemoms’a uyabilir, ancak bu gerekli değildir (ve promosyonun yanı sıra promosyonun yanı sıra @rookiemomları takip etmeyi bırakabilirsiniz. bildirim süresi sona erdi). Yayınları görüntüleme veya yorum bırakma masrafı yoktur. Sitedeki tweet’iniz bir (1) giriş olarak sayılır. Twitter sohbeti sırasında Twitter adresi başına bir (1) girişi sınırlayın; Tek bir günde birkaç giriş kabul edilmeyecektir.

* “Uygun bir yanıt”, sorulan endişe konusundaki ve gereksinimlere uymayı tatmin eden bir yanıttır (Sponsor I tarafından tanımlandığı gibin tamamen kendi takdirine bağlı):

(1) İngilizce yazılmalıdır
(2) 140 karakterden fazla olmamalıdır (bir “tweet” içinde uygun bir reaksiyon bulunmalıdır).
(4) Entelektüel konut mülkiyeti veya üçüncü bir tarafın diğer haklarını ihlal edemez.
(5) herhangi bir ticari, politik, dini veya üçüncü kutlama pazarlama veya mesajlaşma içermemelidir.
(6) Genel izleyiciler için uygun olmalı ve içeriğe uyan herhangi bir tür türünü içermemelidir: (i) Belirli bir ırk, etnik kökene olan bireylere saldırı hakkında düşünülen kelimeler veya işaretler dahil olmak üzere iftira edici kelimeler veya ifadeler. cinsiyet, din, cinsel konum veya sosyoekonomik grup; (ii) her türlü ahlaksız veya cinsel olarak açık müstehcen içerik; (iii) alkol, tütün, ateşli silah/silah veya herhangi bir şiddet, tehlikeli veya zararlı davranış, faaliyet veya durum kullanmayı teşvik eden her türlü malzeme; (iv) herhangi bir kişi, yer, şirket veya grup için riskler; (v) küfür veya müstehcenlik; (vi) sponsorla bağlantılı kişileri veya kuruluşları küçümseyecek veya rahatsız edecek her türlü şey; (vii) zararlı davranışları, stuntları veya hileleri veya güvensiz, yanlış veya ahlaksız olan alışkanlıkları veya eylemleri teşvik eden, teşvik eden veya tasvir eden her şey; (viii) uygun olmayan (bağlam için) tuvalet konuşması; veya (ix) federal, belirleme veya bölgesel mevzuatların yanı sıra düzenlemeleri ihlal eden herhangi bir şey.

Kazananın kimliği ile ilgili bir çatışma olması durumunda, bu şampiyon, adı giriş sırasında yukarıda tarif edilen Twitter adresi ile bağlantılı Twitter hesabında görünen kişi olarak kabul edilecektir.

Bu çekilişlerin işlevleri için, yalnızca Twitter’ın sunucularıyla yönetici tarafından kaydedilen girişler dikkate alınacaktır. Not: Yönetici, Twitter’ın hizmetlerini işlettiği yöntemi nedeniyle Twitter bireylerinden “korumalı” güncellemeleri olan bireylerden giriş alamayabilir (yani birey, yalnızca bireyin yetkilendirdiği kişilerin güncellemeleri görebileceğini sağlamak için hesabı ayarlamıştır).

Sponsor, Twitter hizmetinin, katılımcıların çekilişlerinin veya zamanında girme, bildirimler alma veya sponsorla etkileşime girme yeteneğine müdahale edebilecek herhangi bir değişiklik veya kullanılamamasından sorumlu değildir. Çekilişleri özelleştirin. Potansiyel kazananın hesabını, sponsor tarafından kişileri kabul etmek ve her türlü sponsor doğrudan mesajı için hesabını zamanında incelemek için ayarlama yükümlülüğüdür.

Kayıp, geç, yanlış yönlendirilmiş, okunaksız, eksik, okunamayan, hasar görmüş, yok edilmiş, gecikmiş, kurcalanmış, anlaşılmaz, dövme, sakatlanmış, çalınan, yanlış yönlendirilmiş, yanlış, anlaşılmaz veya bu resmi yönergelere uygun olmayan bu resmi yönergelere uygun olmayan girişler/”tweetler” diskalifiye edilecek. Bir komut dosyası, makro veya diğer otomatik/tekrarlayan elektronik ima ile üretilen tüm girişler, çekilişler için uygun olmayan diskalifiye edilecektir.

Kazanan Seçimi: Â 10/29/2015 yılı veya yaklaşık, altı (6) potansiyel kazanan, giriş dönemi boyunca elde edilen tüm uygun girişler arasından yönetici tarafından rastgele bir çizimde seçilecektir. Rastgele çizim, kararları nihai olan yönetici veya belirlenmiş temsilcileri tarafından yapılacaktır. Kazanma şansı, alınan uygun giriş sayısına bağlı olarak değişecektir. Site, girişleri izleme girişlerinin basitliği için “@Reply” yi içerecek şekilde motive edecektir. Şampiyon, rastgele çizimden sonraki 48 saat içinde (“Kazanan Bildirim”), potansiyel kazananların Twitter tutamakları da dahil olmak üzere halka açık bir tweet tarafından bilgilendirilecektir. Potansiyel şampiyon, tarih/saatin 48 saatinden itibaren şampiyon bildiriminde yönetici tarafından belirtilen talimatlara uymalıdır. Potansiyel şampiyon, şampiyon bildirimine belirtilen zaman çerçevesinde belirtildiği şekilde yanıt vermek için çalışmayı bırakırsa veya bir şampiyon bildirimi teslim edilemez olarak iade edilirse, bu tür potansiyel şampiyon diskalifiye edilebilir ve ödül kaybedilebilir. Sponsor, herhangi bir nedenden ötürü potansiyel bir şampiyon tarafından kaybedilen, kesilen veya alınmayan herhangi bir şampiyon bildirimi için sorumluluk sahibi olmayacaktır. Sponsorun tamamen kendi takdirine bağlı olarak, seçilen bir şampiyon diskalifiye edilebilir ve ödüllerini kaybetmek için gerekli olabilir ve seçilen kazanan, uygun girişler arasından bu resmi yönergelere göre seçilebilir: (( i) yukarıda açıklandığı gibi ulaşılamaz veya şampiyon bildirimi veya ödülün teslim edilemez olarak iade edilirse; (ii) ödülü her türlü akıl için reddeder veya kabul edemez, alamaz veya kullanamaz; veya (iii) bu resmi kurallara uymak için çalışmayı bırakır. Talep edilmemiş ödüller verilmeyebilir. Sponsor dışında bir ödülü ikame veya devredilmesine izin verilmez.

Ödüllerin yanı sıra yaklaşık perakende değeri(“ARV”):
Üç (3) kazananın her biri bir (1) 50,00 $ Walmart Hediye Kartı (ARV: 50,00 $) alacak.

İki (2) kazananın her biri bir (1) 150,00 $ Walmart Hediye Kartı (ARV: 150,00 $) alacak.

Bir (1) şampiyon bir (1) 250,00 $ Walmart Hediye Kartı (“ARV”: 250,00 $) alacak.

Ödül Ayrıntıları: Â Kişi başına ve ev başına sadece bir ödül verilecektir. Ödüller aktarılamaz, para için kullanılmaz veya kazanan tarafından ikame edilemez. Sponsor, bu resmi yönergelerde açıklanan bir ödül mevcut değilse veya kısmen veya kısmen verilemezse, eşit veya daha yüksek değere sahip bir ödül veya ödülün bir parçası için bir ödülü veya ödül vermek için mutlak takdir yetkisini saklı tutar. Her türlü sebep. Ödülün ARV’si sponsorun büyük inanç kararlılığını temsil eder. Bu karar nihai ve bağlayıcıdır ve temyiz edilemez. Ödülün gerçek değeri belirtilen ARV’den daha az olursa, fark nakit olarak verilmeyecektir. Sponsor, verilen herhangi bir ödül türünün görünümü, güvenliği veya performansı hakkında hiçbir temsil veya garanti vermez. Kısıtlamalar, koşullar ve sınırlamalar uygulanabilir. Sponsor herhangi bir kayıp veya çalınan ödül öğelerinin yerini almaz. Ödül sadece ABD içindeki adreslere verilecek ve/veya verilecektir. Ödüller, kazananların doğrulanmasına uygun yaklaşık 6-8 hafta içinde gönderilecektir. Tüm federal, belirleme ve/veya bölgesel vergiler, ücretler ve ek ücretler ödüllü tek yükümlülüktür. Resmi yönergelere uyulmaması, sponsorun kendi takdirine bağlı olarak belirlendiği gibi, ödülün kaybedilmesine neden olabilir.

Gizlilik: Â Tüm katılımcılar, girişlerinin Twitter’da herkese açık olarak görüntülenebilir olduğunu ve başkaları tarafından kullanıldığı gibi toplanabileceğini, toplanabileceğini kabul ederler. Sonuç olarak, Twitter’da herkese açık olarak yayınlanan herhangi bir şey, herhangi bir tanıtım kuruluşunun gizlilik politikalarına tabi değildir. Bir katılımcı kazanan olarak seçilirse, kişisel olarak belirleyici bilgilerinin spesifik olarak, en azından, sınırlama olmaksızın, isimler ve kazanan listesindeki posta adresleri de dahil olmak üzere, en azından yasaların gerektirdiği şekilde üçüncü kutlamalara açıklanabilir. Potansiyel bir şampiyon tarafından bir ödül bildirmede sunulan tüm kişisel bilgiler, promosyon kuruluşları arasında ve promosyon kuruluşlarının her biri tarafından paylaşılabilir.

Genel koşulların yanı sıra sorumluluk kısıtlaması:
Çekilişlere katılarak, her katılımcı bu resmi yönergelere ve sponsorun kararlarına bağlı olmayı kabul eder, bunlar nihai ve tüm yönlerde bağlama ve temyiz edilemez. Bir ödül girerek ve/veya kabul ederek, her katılımcı/kazanan, diğer promosyon kuruluşlarının yanı sıra, reklam, pazarlama ve/veya tanıtım işlevleri için adını, benzerliğini ve/veya “tweet”/girişini kullanmayı kabul eder. kısıtlama türünün yanı sıra daha fazla bildirim veya tazminat olmaksızın. Girerek, her katılımcı, zararsız sponsor, yönetici, diğer promosyon varlıklarının yanı sıra, ilgili ana şirketlerinin, bağlı kuruluşlarının, bölünmelerin, iştiraklerin yanı sıra reklam/promosyon şirketlerinin her birini serbest bırakmayı, taburcu olmayı, tazminat tutmayı ve tutmayı kabul eder. Bu çekilişlerin yanı sıra, ilgili çalışanlarının, memurlarının, hissedarların, yöneticilerin, temsilcilerin yanı sıra ajanların yanı sıra aşağıdakiler dahil olmak üzere her türlü talep, hasar ve/veya yükümlülüklere karşı: (i) geç, (i) geç, kayıp, çalınan, gecikmiş, yanlış yönlendirilmiş, sakatlanmış, eksik, okunamayan, yanlış, yanıltıcı veya anlaşılmaz başvurular veya bildirimler; (ii) E -posta, telefon sistemi, faks, teknik veya bilgisayar arızaları, kayıp bağlantılar veya şanzımanlar, bağlantılar veya herhangi bir tür hatalar, mekanik, insan, elektronik veya çekilişlerle ilişkili veya bunlarla bağlantılı olarak başka türlü hatalar, ancak kısıtlı olmamakla birlikte Çekilişlerin yönetimi, siteyle ilgili teknik sorunlar veya herhangi bir tür ilişkili web sitesi ile bağlantılı olarak olabilecek hatalar, ancak herhangi bir hata türü, ihmal, kesinti, silme, kusur, çalışma gecikmesi veya İletim, iletişim hattı hatası, hırsızlık veya hasar veya yetkisiz kazançlara veya girişlere değiştirilmesi; (iii) Veri bozulması, hırsızlık, yıkım, giriş veya diğer malzemelere değiştirilmeye veya değiştirilmesine yetkisiz kazanç; (iv) Kişiye veya kısmen, doğrudan veya dolaylı olarak, ödülle veya itfa, kabul, kayıptan kaynaklanan her türlü türden kişiye veya konut mülküne veya konut mülküne her türlü yaralanma, kayıp, maliyet, maliyet veya hasar türü, her türlü yaralanma, kayıp, maliyet veya hasar veya çekilişe katılmaktan veya herhangi bir SW türünün her türlü ödülün kötüye kullanılması

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.