No Widgets found in the Sidebar

Pazar Bu evin kış ekipmanlarımızda sarıldığını ve Leeds’teki çarpıcı sonbahar altın dönüm parkına kafa karıştırdığını gördü Göl çevresinde yürüyüş için iyi arkadaşımın yanı sıra fiziksel fitness eğitmeni Caroline ve üç çarpıcı çocuğu, Barnaby, Ralph ve Henry’den memnun kaldık.

Caroline’i 16 yaşında olduğumuzu, altıncı tipte çok fazla ayın tatmin ettiğini ve altı yıl önce Londra’dan Leeds’e geri döndüğümde yeniden bağlantı kurduğumuzu düşündüm. Yirmi yıldır birbirimizi anladığımıza gerçekten inanamıyorum! Ne düşündüğünü anlıyorum? Çok genç görünüyoruz ha

Hayatınızda eski arkadaşların olmasının birçok müthiş şey, gençlerinizin yakın olduklarını ve hafta sonu tüm çocuklarımızı bir araya getirmenin böyle bir muamelesi olduğunu görmek. Keskin hava durumu ve ördekleri besleyen temiz hava eğlenceli, gün sonunda oldukça neşeli hissettirdi. Sadece o kırmızı meyvelere ve köknar ağaçlarına bakın!

Grubun en büyüğü olan oğlum Oliver’ın sorumluluğunu üstlendikçe, biraz takımını gölün etrafında yönlendirerek, Barnaby’nin elini bir noktada tutarak-kutsasın … ve sonra Xander, Ralph’ın şapkasını değiştirme kararı aldı. Hepimizi eriterek soğuk almadığından emin olun. Aşırı yükleme veya ne?!

Grubun bebeği, 18 aylık Henry, mükemmel büyük mavi gözleri ve sakin tavırları ile çok çekici. Bu melek anlaşması herkesin bizi geçtiğini gördü, ‘Merhaba’ olarak adlandırmayı bırak.

Çok geçmeden Henry, inanılmaz derecede yumlu domateslerin yanı sıra bitki ekmeği çubuklarının yanı sıra çileklerin yanı sıra çileklerin yanı sıra portakal pirinç keklerinin yanı sıra daha sonra bazı çileklerden zevk aldı, Kivi ve muz sıkma.

Sadece onun tavşan kulaklı littlelife sırt çantasına, iç içinde inanılmaz YumMies atıştırmalıklarını saklamak için en iyisi olan Reigns ile bakın!

Su birikintilerine zıplamak, yapraklarla dolaşmak, ördekleri beslemek, o yemyeşil, temiz havada ve tüm ortasında, kesin olmayan gülmek, en büyüleyici evcil köpeği okşayarak benim yanımda ev almak istedim ve bizimle kıkırdatmak istedim Bit Hearts, bunun bugüne kadar çok sevilen çok sevilen Pazar günlerimden biri olduğunu söyleyebilirim.

… Köpeğin sahibi yavruları kurşunla almama izin verdi. Doğal olarak, aşık oldum!

Ne harika bir gün!

Heyecan verici bir şekilde, inanılmaz YumMies Küçük Çocuk Snack serisini, littlelife küçük bir çocuk sırt çantasını ve kendi bit maceralarınız için 75 £ değerinde doğa temalı bir etkinlik kitabını kazanabilirsiniz!

Aşağıdaki Rafflecopter aracılığıyla girin

Yalnızca İngiltere

Para Alternatifi Yok

Şampiyon 7 gün içinde yanıt vermezse, yeni bir rastgele şampiyon seçilecektir.

21 Ocak 2017 bitiyor

Bu görevlendirilen bir gönderi.

Ödül Bulucu, Britmums, Loquax, İnanılmaz Şanslı, UmeandheKids ve Rekabet Veritabanında tanıtıldı.

İğnele!

En çok satan kitabımı ciltsiz veya sesle satın alın

İlk kitabım, hayatta kalmanın yanı sıra işyerinde gelişmek için rehberim ve evde gelişmenin yanı sıra, bir dijital hizmetin nasıl üretileceği veya güvenle çalışmaya nasıl döneceğine dair içgörü kullanıyor.

MUMBOSS: Samimi Anne Hayatta Kalma Kılavuzu ve İşyerinde ve Evde Gelişme Kılavuzu (İngiltere 2. Baskı)

Amazon’da veya Audible’da mevcut

Çalışan Anne: Hayatta Kalma Rehberiniz yanı sıra işte ve House’da gelişme rehberiniz (ABD/Kanada Sürümü)

8 Eylül 2020. Şimdi Amazon’dan Satın Alın

Okuduklarınız gibi mi? O zaman neden Facebook, Twitter, YouTube, Pinterest ve Instagram’da Vicki’ye uymuyorsunuz?

Asla bir gönderiyi kaçırmayın!

Yeni blog yayınlarımı, blog ipuçlarını, etkinlik davetiyelerimi, yarışmaları ve yeni kitabımla ilgili haberleri paylaştığım düzenli e -posta bültenim için DonvestMum’a abone olun. Kişisel verilerinizi asla üçüncü taraflarla paylaşmam.

FacebooktwitterpinteresTemailtumblrshare

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.