No Widgets found in the Sidebar

Ne zaman korkutucu hareketli resimler hakkında kabuslar görebileceğiniz veya işyerinde bir son tarihi unutma, ancak ebeveynlik, merdivenlerde ideal olan yepyeni bir kabus seti getiriyor. listenin başında. Evet, ideal merdivenlerin kesinlikle yeni yürüyüşçülerin inanabileceği en korkunç şey olduğunu duydunuz. Mükemmel bir bebek girişini keşfetmek, gönül rahatlığını keşfetmek için en iyi yöntemdir. Tabii ki, akıl hocası ortasında olsanız bile, tam olarak nasıl kalkacağınız ve merdivenlerden aşağı ineceğiniz gibi, tamamen yeteneklerine güvenmek biraz zaman alacaktır.

Bebek prova – merdivenler için en iyi bebek kapıları

Dikkate alınması gereken en gerekli özellikler

Donanım ve basınçla monte edilmiş

Bazı bebek kapıları donanıma monte edilmiş ve diğerleri sadece kalmak için basınç kullanacaktır. Donanıma monte edilmiş kapılar, delinmelerini veya kalıcı olarak kurulmasını sağlayan bir set içerecektir. Her iki seçeneğin de eksileri ve eksileri var. Bu gerçekten sadece hangi kurulum tekniğinin eviniz için çok daha iyi olduğunu bulmak meselesidir. ARTILAR VE EKSİLER

Yetişkinler için kolaylık

Açıkçası, bir bebek girişi kurmanın amacı, bebeğinizi bunlardan oluşarak zararın yönteminden uzak tutmaktır, ancak aynı zamanda, evinizin geri kalanının evden serbestçe adım atabilmesini isteyeceksiniz. Burası bir kapının kullanışlı olduğu yerdir. Altığınız için basit bir kapılı bir yürüyüşe sahip bir bebek girişi keşfetmek isteyeceksiniz, ancak bebeğin anlaması imkansız. Kesinlikle bir el ile açılabilecek kapıları arayın! Biraz bir tane veya çamaşır getirirseniz, cankurtarandır. Aynı şekilde, yolculuk için eşiği olmayan kapılar arayın. Merdivenler için en iyi bebek kapılarını ararken bu çok önemlidir.

Genişlik ve açılar

Aramanıza başlamadan önce, merdiven açıklıklarınızın genişliğini belirleyin ve bebek girişinizin tam olarak nasıl açılı olması gerekeceğine bir göz atın. Bazı merdivenlerin biraz serin bir açıklığı vardır ve çok daha çok yönlü bir bebek kapısına ihtiyaç duyar. Göz atmaya başlamadan önce neler yaptığınızı anlamak çok daha iyi.

Uzun süreli etki
Bitinizi tek bir güvende tutmak için güçlü bir bebek girişi istiyorsunuz, ancak aynı şekilde gerekmediğinde hızlı bir şekilde hareket ettirilebilecek bir şey isteyebilirsiniz. Bir bebek girişi de, korkunç ikizler sizi böyle hissettirebilirse de, sonsuza dek gereksiniminiz olmayacak bir şey olmayacaktır! Ne tür bir kurulum seçeceğinizi seçerken bunları düşünün. Merdivenlerinizi beğendiyseniz, kesinlikle Bannister’ınıza ideal yapmak istemeyeceksiniz. Girişinizin devrilmesini inanılmaz derecede güvenli tutacak bir merdiven kiti almayı düşünün, ancak en iyi merdivenlerinizi olduğu gibi bırakın:

Merdivenlerin üstü için en iyi bebek kapıları

Kidco Safeway Güvenlik Bebek Kapısı – Bu seçimin özellikle merdivenlerinizin üst kısmı için, merdivenlerin üzerinde sallanmanın yanı sıra hızlı serbest bırakma donanımının durmasını durduran bir pim olduğunu gösteriyor.

Eşit merdiven artı kapısı – Bu, özellikle merdivenlerinizin üst kısmı için yapılmış gerçekten ucuz bir seçimdir. Ahşaptan yapılmış ve 32 ”boyunda duruyor. Sadece bir şeyler çiğnemeyi seven bir evcil hayvanınız olmadığından emin olun! Kapının açtığı yönü seçmenizi sağlayan bir menteşe vardır. Bu giriş bir el ile açılabilir ve kapatılabilir.

Yaz Bebek Her Yerde Dekoratif Yürüyüş Kapısı – Bu kapılar pürüzsüz ve çağdaş stil, evinizin geri kalanında ideal olacağını gösterir. Çift kilitleme sistemine sahiptir, merdivenler için son derece risksiz hale getirir, çünkü hızla açılamaz. Bu girişi merdivenlere koyuyorsanız donanım takma setini kullandığınızdan emin olun.

Kardinal Otomobil Kilit Kapısı- Merdivenler yüksek bir web trafik alanıdır, bu da küçük çocuğunuzun kapıya hızlı bir şekilde ulaşması gerektiğini gösteren herkesin olduğunu gösterir. Kardinal otomobil kilit girişi, basit bir açık kapı ile bunu mümkün kılar. Aynı şekilde ayarlanması son derece basittir ve hızla kurulabilir.

Merdivenlerin altına en iyi bebek kapıları

Retract-a-Gate-Bu girişe kim gelserse bir dahiydi! Orada diğer bebek kapılarından oldukça farklıdır. Ahşap veya metal yerine, hızla geri çekilebilen veya açılabilen malzemeden yapılır. Merdivenlerinizin herhangi bir açıda ayarlanabileceği için rahatsız edici bir açıklığa sahipse dikkate değer bir seçim.

Yaz Bebek Deluxe Merdiven Temelden Güvenli Ahşap Kapı – Antika meşe bebek girişi evinizde güzel görünecek, kiddos güvenliğinizin yararına merdiven bannister’ınızın altını feda etmeyi kolaylaştıracak. altta çubuk yok. Altta hiçbir çubuk, gezecek hiçbir şey olmadığını gösterir.

Dreambaby salıncak kapalı ek uzun gaTe – Bu kapı, adından da anlaşılacağı gibi, ek uzunluğunda, normal bebek kapılarının üzerinden atlayabilen aile evcil hayvanları olan her türlü hane için mükemmel bir seçenektir. Bir otomobil yakın çift kilitleme sistemine sahiptir, ancak aynı şekilde akıllıca bir konaklama özelliği seçeneğine sahiptir. Bu, merdivenlerinizle özgürce adım atabilmek istediğiniz zaman için mükemmeldir.

Büyük merdivenler için en iyi bebek kapıları

North, Supergate Bebek Kapısı’nı belirtir – Bu giriş, sunduğu ek büyük uzunluk için çok ucuzdur. Bu girişi gerçekten özel kılan şey, ek geniş olmasına rağmen, bir salıncak kapısı yapmak için basit menteşe kurulumunu kullanabilirsiniz.

Kardinal Gates merdiven açısı Bebek Kapısı – Bu büyük giriş özellikle merdivenlerin üst kısmını üretir ve bir açıyla monte edilebilir. Bu, ihtiyaç duyduğunuz hemen hemen her türlü alanda çalışabileceğini gösterir. Bireysel olarak sunulan ve çok daha fazla uzunluk için eklenebilen ek uzantılar vardır.

Carlson Pet Door ile Büyük Giriş- Diğer hanehalkı üyelerinin geçmesini basitleştiren bebek kapıları hakkında konuştuk, ancak bu bebek girişi tüylü hane üyeleriniz göz önünde bulundurularak yapıldı. Kedilerin veya küçük köpeklerin geçmesini sağlayan biraz evcil kapısı var. Giriş, elbette, ek büyüktür, bu yüzden bu listeyi yaptı. Maksimum uzunluk için 6 ”uzatma seti vardır.

Merdivenler için en iyi özel yapım bebek kapıları!
Her zaman harika görünümlü bir bebek kapısına sahip olmak istedim, ancak asla bir tane almaya gelmedi. Bunlar en şirin ve en şık bebek kapılarından birkaçı.

Modern tarzı evcil hayvan veya bebek girişi- şekillendirilmiş- evcil güvenlik girişi- ahşap güvenlik girişi- geri kazanılmış ahşap- evcil köpek kapısı- bebek güvenlik kapısı

Bu bebek kapısı ne kadar olağanüstü. Bir rüya hakkında konuşun. Bunlar her türlü açıklık için özel bir boyut yapılır. Mevcut maliyetleri burada inceleyin!

Ahır Kapısı Özel yapımı bebek kapısı

Eğer bu kadar önde gelen ahır kapı bebek kapısını bulmaya çalışıyorsanız. Bu işi Etsy’de inceleyin. Renklerin yanı sıra çok çeşitli stiller var. Mevcut stilleri burada inceleyin!

Özel yapım kumaş gibi başka seçenekler de var, ancak çocuğumun merdivenlerden aşağı inmesini durduran malzeme ile hiç rahat hissetmedim. Genel olarak, bunlar orada en iyi seçimlerden birkaçı.

Herhangi bir başka bebek giriş çözümünü anlarsanız, yorumlarda anlayalım!
Bu ağrılı diş etleri yatıştırmak için en iyi bebek diş çıkarma oyuncakları + fikirler!

En iyi bebek yürüyüşçüleri; En iyinin en iyisi için bir rehber!

Bir uzmandan bebek geçirmez öneriler alın

By ycgix

Leave a Reply

Your email address will not be published.