No Widgets found in the Sidebar

Bir doğum günü, duş, hatta bir düğün planlıyorsanız, partiniz her zaman iyi bir fikirdir – çünkü tatlılar eğlencelidir ve herkes tatlı bir şeyi sever . Burada bir tatlı masası planlama ve kurma için en iyi önerilerimi ve bir sonraki partiniz için Yüce Tatlı Bar oluşturmak için dahil 10 olağanüstü tarif paylaşıyorum!

Bir sonraki partiniz için Yüce Tatlı Bar Oluşturmak İçin 10 Tarif

Yüce Tatlı Bar için 7 Öneriler:

Her şeyi kendiniz yapma

Çok bir ev sahibi değilseniz veya tatlı çubuğu tek sorumluluğunuz değilse, her bir öğeyi kendiniz yapmanız gerektiğini düşünerek kendinizi ezmeyin.
Diğer katılımcılara mümkün olduğunca çok sayıda tarif delege edin, profesyonel fırıncılar kiralayın ve mağazadan satın alınan eşyaları içerir.

Parti renk temasını eşleştirin

Renk koordinat masa örtüsü, servis tepsileri, kavanozlar, kek standları ve masadaki herhangi bir arka plan veya süslemenin yanı sıra tatlıların kendisi. Renkli kek astarları, renkli şeker eriyikleri (çikolata kaplaması yerine), sprinkles vb. kibrit.

Servis boyutlarını küçük

Tipik olarak büfelerde olduğu gibi, birçok konuk mümkün olduğunca çok sayıda öğeyi örneklemek isteyecektir. Çok sayıda gıcırdayan artıklardan kaçınmak için tatlıları ve servis boyutlarını çok küçük tutun. Brownie ısırıklarını, küçük cupcakes ve benzerlerini düşünün.

Mini Matcha Baked Donuts – Kredi: Rhiansrecipes.com’dan Rhian

Yükseklik ve hareket yaratın

Bir tatlı çubuğunu birbirinden ayıran şey, tüm kurulumların sadece yatay değil, aynı zamanda dikey alanı kullanmasıdır. Tüm ikramların 2 inç boyunda olduğu ve masanın üzerinde düz bir şekilde yerleştirildiği bir tatlı masası lezzetli olabilir, ancak bakmak oldukça sıkıcı olabilir. Tatlı çubuğunuzun sadece tatları memnun etmekle kalmayıp aynı zamanda olması gerektiğini unutmayın. Ayrıca görsel olarak çekici.

Yükseklik yaratmak için en az 3 farklı katman için hedef:

İlk katman masaya düz olabilir
Burada kurabiye, el turtaları, kekler üzerinde düz servis tepsileri tek bir katmanda koyabilirsiniz

İstifleme + yükseltilmiş kek veya tatlı standları
Yükseklik yaratmanın en kolay ve en hızlı yolu için 3-4 katmanlı çok çıplak olmayan tatlıları istifleyin.
Ayrıca, bu seviyede bir orta parça katman kekinin yanı sıra kekler, küçük çörekler vb.

Uzun tatlılar + yükseklik
Bu üçüncü yükseklik seviyesini, uzun boylu kek standları, katmanlı bir katman kekiyle veya diğer servis gemileri için kaide olarak sandıkları, teneke kutuları veya kutuları kullanarak oluşturabilirsiniz.
Kek patlamalarını veya uzun boylu vazolarda bir çubuk veya patlamış mısır, şeker veya marshmallow ile dolu uzun cam kavanozlar üzerinde bir şey düşünün.

Duvar dekorasyonu
Ve arka planda duvarda bir afiş, işaret veya başka bir dekorasyon ekliyorsanız, orada en iyi dördüncü katmana sahipsiniz.

Biraz DIY eğlencesi ekleyin

Özellikle misafirlerinizin daha uzun süre kalacağı etkinlikler için (düğünler gibi), biraz DIY eylemi eklemek hem genç hem de yaşlıları eğlendirmek için harika bir yoldur. İşte bazı DIY tatlı bar fikirleri:

S’Mores: Marshmallow, farklı aromalı çikolata kareleri, kurabiye veya graham kraker ve ahşap şişler dahil DIY S’Mores malzemeleri ayarlayın. Herkesin kendi s’mores marshmallow’larını kızartabileceği küçük bir ısı kaynağı olarak mum veya sterno kutuları sunun

Bir kavanozda pişmemiş peynirli kekler: pişirilmemiş cheesecake kavanozlarının (şekerli krem ​​peynir ve çırpılmış krem ​​karışımı ile tepesinde) tepsiler ve çeşitli taze meyve, sprinkles, fındık, limon lor, çikolata sosu vb. Herkes Cheesecake kavanozlarını kalbinin arzusuna yüklemek için kullanabilir.

DIY Cheesecake Tatlı Bar – Kredi: Kelly/Kenar

Basit Tut

Bu yazıda önerilen çok sayıda farklı fikir ve tarif varken, bunları bir tatlı çubuk kurulumuna sıkıştırmaya çalışmayın. Sonunda stresli ve bunalmış olacaksınız, tatlı masanız kalabalık ve örgütlenmemiş görünebilir. ve her tedavinin en az iki farklı noktada görüntülendiği simetrik düzenlemeler oluşturun.

Her şeyin pişirilmesi veya el yapımı olması gerekmez

Birçok favori tatlı bar tarifimi sizinle paylaşmadan önce, bir tarife bile ihtiyacınız olmayan bazı fikirler:

Şeker Kavanozları – Büyük cam kavanozları renk eşleştirme veya sadece herkesin en sevdiği şekerlerle doldurun

Marshmallow – Onlar da çok sayıda farklı renkte geliyorlar

Çikolata kaplı kraker çubukları – Renkli şeker eriyikleri ve/veya sprinkles kullanın

Pirinç Çıtır Treats – Temayla eşleşen şekilleri kesin veya sadece toplara bastırın ve bir lolipop çubuğuna takın

Ve şimdi 10 Yüce tatlı bar tarifim

Showstopper katman kek

Kesinlikle gerekli olmasa da, hiçbir şey göz alıcı bir katman keki gibi bir tatlı çubuk kurulumunu tamamlamıyor gibi hissediyorum. Oldukça simetrik bir düzenlemeyi ve kekin ortalanmasını (veya en azından merkeze sahip olmayı seviyorumuzun bir pasta standında. Çarpıcı görünmek için çok fazla dekorasyon becerisi gerektirmeyen basit, lezzetli bir katman kek için bu kolay vanilya ahududu kekini deneyin.

Krem peynir buzlanma ile vanilya ahududu katmanı kek – Kredi: Regina/leelalicious

Kolay dekore edilmiş kurabiyeler

Çerezleri borulu kraliyet buzlanma ile dekore etmek, kesinlikle temalı bir tatlı yaratmanın çok daha zor ve zaman alıcı yollarından biridir. Bunlar profesyonel bir kurabiye dekoratörüne kiralamak için harika olurdu, ancak ev yapımı rotayı seçerseniz, burada boyalı şeker kurabiyeleri yapmak için yararlı bir öğretici. Partinizin temasına uyacak şekilde kurabiye şekli ve renk tasarımını kullanabilirsiniz.

Boyalı Kraliyet Buzlanma Şeker Kurabiyeleri – Kredi: Kelly/Anthony Kitchen

Klasik Çikolata Cupcakes

Herkesin tanıdığı ve sevdiği bazı klasikleri tatlı çubuğunuza dahil etmek her zaman iyi bir fikirdir. Bu klasik çikolatalı kekleri minyatür olarak da yapabilirsiniz.

Çikolatalı Klasik Çikolata Cupcakes – Kredi: Patty/ThePkpway

Zarif Macaronsto Me Macarons, tatlı ve pürüzsüz bir merkezle ihale, kararsız, tatlı güzelliğin özüdür. Gıda boyama macunu veya dondurularak kurutulmuş meyve tozu ile istediğiniz herhangi bir tonu renklendirebilirler. Ve kurulumunuz için “˜enight” ile başka bir tatlıya ihtiyacınız varsa, lolipop çubuklarında makaronları kolayca görüntüleyebilirsiniz.
Vegan macarons için bu tarifi deneyin

Çikolata Ganache ile Vegan Aquafaba Macarons – Kredi: Lucy/Super Golden Bakes

Eğlenceli aromalı patlamış mısır

Tereyağlı tuzlu patlamış mısır sadece bir film muamelesi olarak düşünebilirsiniz. Ancak patlamış mısır için çok daha fazlası var. Örneğin bu çikolata kaplı funfetti patlamış mısır alın. Bunların bir doğum günü pastası funfetti teması var, ancak serpintiler herhangi bir renge göre değiştirilebilir.

Funfetti Popcorn – Kredi: Regina/Leelalicious

Mini Bundt kekleri

Klasik Bundt kekleri her gün çok daha sade bir tatlı olsa da, bu sevimli küçük limon Bundt kekleri eğlenceli bir tatlı bar için çok daha uygundur.

Buzlanma ve meyve tepesi ile limon küçük Bundt kek – Kredi: Anne/Upstate Ramblings

Klasik Kekler – Bir adım daha ileri götürüldü

Topmozart keklerinde Mozartkugel praline ile çikolatalı buzlu kekler

Kredi: Natalie/Lilcookie

Isırık büyüklüğünde çörek

Donutlar, sadece bir kahve dükkanı tatlısı değil, aynı zamanda herhangi bir sofistike seviyenin partilerinde de hoş geldiniz olduğunu uzun zamandır kanıtlamışlardır.
Sadece bunlara bak! Sadece parti yemeklerini çığlık atmıyorlar mı? Herhangi bir renkli şeker gofret kaplaması veya renk koordineli sprinkles ile kolay beyaz bir buzlanma da kullanabilirsiniz.

Mini Çikolata Kapalı Donut Yığın – Kredi: Natasha/Tashas Artisan Foods

Mini turtalar

Bütün turtalar bir tatil tatlı elyafı olsa da, küçük el turtası versiyonu bir tatlı çubuğu için çok daha uygundur.Small, bir popsicle çubuğu ile pişirilebilen ayrı ayrı kısımlar içerir. Tatlı masanızda yükseklik oluşturmanın kolay bir yolu olarak bunları bir vazoda görüntüleyin.

Ahududu limon el turtaları

Kalp şeklindeki ahududu limon küçük turtalar-Kredi: Linda + Steve/Cook Benimle Sevgilim

Çikolata kaplı meyve

En azından küçük bir denge sunmak için dizinizdeki bazı meyveli tatlılar içerir
Çikolata kaplı muz

Çikolata kaplı muzlar Popsicle Sticks üzerinde Topingler – Kredi: Lisa/Downshiftology

yazar hakkında

Ayrıca keyif alabilirsiniz:

Doğum günü partisi yerleri; Çocukların sevdiği eğlenceli yerler için eksiksiz bir rehber!

10 İnanılmaz Cinsiyet Kekleri Yeterliyor [Kaçırmak istemeyeceksiniz!]

15 muhteşem Norveç Bliss restoranı + inanılmaz ikramlara bir bakış!

By ycgix

Leave a Reply

Your email address will not be published.