No Widgets found in the Sidebar

Milano’da bebek arabanı nereye itebilirsiniz

Babycinoblog Momies tarafından müthiş aktivitelerimizi tamamlamak için Milano’daki Michela’ya büyük bir Grazie göndermek. Michela bize tam olarak dostça olmayan Milan’ın ne kadar olduğunu söylemeye devam etti, ancak anneler, bebekler ve küçük çocuklar için eğlenceli çeşitli aktiviteler bulmaya çalıştı.

Hepimiz annemden bir cappuccino molası almanın lehine… Umarım Bambinos ile İtalya’ya çıkarırsam, bana şahsen en iyi alanları gösterecektir.

Pazartesi:
Pazartesi sabahı basit olun, çünkü birçok şey kapalı! Harika bir bara git ve normal İtalyan kahvaltısı var: Cappuccino ve Cornetto (İtalyan kruvasan) yanı sıra çocuklarınız için bir Babycino alın. Tam deneyimi elde etmek için ayakta dururken hızlı bir şekilde sahip olmalısınız, ancak bu yedekte çocuklar için mükemmel olmayabilir.

Nerede olursanız olun, 29/30 tramvay hattının bir durağından çok uzak olmalısınız: Milano çevresinde (şimdi yok olan) İspanyol duvarlarına uyan toplam döngü yapan bir çizgi. Bu hattaki hizmetteki tramvaylar, San Francisco’nun kord otomobillerine ve onlar gibi çocuklara benzer şekilde son derece eskidir! Birinci sınıfın yanı sıra yoğun saat bitene kadar bekleyin, biletler 1 Euro ve 10’un altındaki gençler ücretsizdir.

Milano’daki en güzel satın alma sokaklarından biri olan Corso Vercelli’de inin. Corso Vercelli, Belfiore ve Marghera aracılığıyla devam etmesi ile birlikte, büyük olasılıkla ayakkabılar, çocuk dükkanları ve mücevherler için en iyi yerlerden biridir (başka ne olursa olsun). Kesinlikle dünyanın en iyi dondurması olan Grom’da bir mola vermenin yanı sıra bir gelato bulun! Tramvayı ve turunuzun toplamını yeniden atın.

Salı:
Leonardo Da Vinci Bilim Müzesi’ne gidin, burada vurgular Leonardo tarafından yaratılan makinelerin tasarımları ve gerçek bir denizaltı. Toti, 1967’de İtalya’da geliştirilen ve 46 metreden uzun bir savaş denizaltısıdır. Müzeye ulaşımı, aksamayı en aza indirmek için Ağustos ortasında ve gece boyunca yer aldı. Son derece muhteşem oldu! Biletler geliştirme olarak rezerve edilebilir veya müze girişinde alınabilir.

Ne yazık ki kafeterya ek olarak bildirilene kadar kapatılır, böylece San Vittore ile aşağı doğru yürüyebilir ve birçok kafeden bir sandviç alabilir veya fırınlardan birinden bir dilim pizza veya odak alabilirsiniz.

Öğle yemeğinden sonra bazilika di sant’ambrogio etrafında bir yürüyüş yapın. Bu, son derece sade ve zarif Milanese kilisesi. Müze ziyaretinden sonra hala dökülecek bir enerji varsa gençler güvertede koşabilirler.

Harika bir satın alma caddesi olan Corso Genova’yı almanın yanı sıra Navigli’ye doğru yürüyün. Bu kanallar, Orta Çağ’da Milano’da var olan tüm kanal sisteminden geriye kalan şeydir. Mahalle son derece karakteristik, belki biraz bohem. Eğer yaz mevsiminde kanallar boyunca sokaklar yayalanacak ve tüm çubukların dışarıda masaları olacak. Bir ahlaksız olmalısınız, bu en üst düzey Milano alışkanlığıdır. Bir içki almanın yanı sıra bar, o kadar çok atıştırmalık, akşam yemeğinden de kaçınabilirsiniz. Çok iyi kalabalık olmadığından emin olmak için akşam erken gitmeye çalışın.

Çarşamba:
Git (pencere) “moda dörtgen” olarak anlaşılan şey alım. Montenapoleone ve Della Spiga aracılığıyla etraftaki tüm sokaklar, İtalyanlar ya da değil, inanabileceğiniz tüm tasarımcıların dükkanlarıyla kaplıdır. COVA veya Sant Ambroeus’ta bir espresso için hızlı bir durağınız olabilir. Her iki pastane de çok lüks, ancak tezgahta alınan bir espresso veya cappuccino, diğer herhangi bir çubukta olduğu gibi çok fazla veya daha az harcanacak. Sonra Piazza Duomo’ya kadar Corso Vittorio Emanuele aşağı yürüyün. Duomo’nun tepesine asansörü alın (veya sportif hissediyorsanız merdivenlere tırmanın). Tam burada çok sayıda heykel ve tüm kuleler arasında çatı üzerinde yürüyebilirsiniz; En uzun prosedürleri 109 metre. Aynı şekilde, bulutlu değilse, şehrin harika bir görünümünü de elde edersiniz.

Milano’daki en iyi mağaza olan La Rinascente’nin 7. katında öğle yemeği yiyebilirsiniz. Onlar büyük restoranlar var, aynı zamanda Duomo büyük renksiz cam pencereleri ile karşı karşıya bir teras kadar iyi değil. Alternatif olarak köşede yürüyebilir ve Luini’den kasabadaki en iyi Panzerotto’ya sahip olabilirsiniz; Ne yazık ki oturma yok, ancak nefis ve oldukça ucuz!

Perşembe:

Castello Sforzesco | Castello Sforzesco web sitesinden resim

Gençlerinizi şehrin merkezindeki gerçek bir kale olan Castello Sofrzesco’ya götürün! Avlunun etrafında dolaşmanın yanı sıra, uzun vadeli galerilerden birkaçına gidebilirsiniz. Çocuklar gösteride ne olduğu konusunda iyi ilgilenmeyebilirler, ancak kalenin büyük koridorlarında yürümeyi seveceklerdir.

Kale Sempione Park’ı sınırlar, onlardan biriMilano iki (iyi boyutlu) parkları. Hiçbir şey Londra parklarıyla karşılaştırılamaz, ancak gençleriniz de oyun oynayabilir. Diğer ucuna doğru bir oyun alanı (10 dakika içinde ulaşabilirsiniz) ve aynı zamanda çocukların binmeyi sevdiği bir elektrik bit tren var.

Parkın ortasında Bar Bianco’da öğle yemeği için durabilirsiniz; Sandviçlerin yanı sıra sıcak yemeklerin yanı sıra servis ederler. Hava durumu harika ise kesinlikle mükemmel bir seçimdir. Yağmur yağıyorsa, stil kafesinde öğle yemeği yiyebileceğiniz Triennale’e gidin. Kafeterya, Nisan ayında yakın zamanda yenilenmişti ve işin arkasındaki zihin, İtalya’nın çok yaygın olarak bilinen şeflerinden biri olan Carlo Cracco.

Cuma:
Yeraltına girin ve Piazzale Loreto’ya gidin, ardından İtalyan High Street deneyimini elde etmek için Corso Buenos Aires’ten yürümeye başlayın. Üst düzey binalarla çevrili çok sofistike bir sokak olan Corso Venezia’yı devam ettirin. Milano’daki diğer büyük park olan Giardini Pubblici’ye gideceksiniz. Doğa Tarihi Müzesi’nin yanı sıra planetaryumu da düzenler. Oyun alanları, neşeli go-round’lar ve elektrik treniyle birlikte, aynı zamanda atlarla biraz eğitmen ve çocukların sürebileceği midilli keşfedebilirsiniz. Yakındaki Bar Bianco’da bir sandviç veya kahve alabilirsiniz.

Palestro’dan çıkın, Kiralık Mülkiyet Belgioioso Bonaparte (Kiralık Property Reale olarak bilinir) ve çağdaş sanat müzesi ile ilgileneceksiniz. Birincil girişin yanında, yetişkinlerin sadece bir çocuğun işinde ise girebileceği biraz bahçeye yol açan bir giriş vardır. Son derece küçük, ancak sürünen bir çocuğunuz varsa çok iyi tutulur, evcil köpek kakası, sigara izmaritleri ve benzerleri endişe duymadan onu iltifat etmesine izin verebilirsiniz.

—–
Diğer Babycino annelerinden herhangi bir haftanın eğlenceli aktivitesini kaçırdıysanız, Londra, Paris ve Amsterdam’ı inceleyin. Ya da müthiş web sitelerine git.

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.