No Widgets found in the Sidebar

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Tarafından sunulan:

James H. Davis, M.A., Sierra Tucson’da Ortak Program Direktörü

Bu ay Ulusal Şifa Ayının 25. yıldönümü. Her Eylül, sayısız önleme, tedavinin yanı sıra iyileştirici programların yanı sıra ülkedeki hizmetler, başarılarını kutluyor ve aynı zamanda komşularıyla, iyi arkadaşlarla ve meslektaşlarıyla paylaşıyor, halkı iyileşme, tam olarak nasıl bilgilendirmek için Neden olduğu gibi çalışır. Yaşamları iyileşme ile dönüştürülen milyonlarca Amerikalı var. Bu başarılar yaygın olarak daha geniş nüfus tarafından fark edilmez; Bu nedenle, kurtarma ayı bu başarıları kutlamak için bir araba sağlar.

Bu kutlamanın onuruna, halkı, bileşik istismarcılarının iyileşme yolculuklarında yaygın olarak gittikleri zorlu yan etkilerden biri hakkında bilgilendirmek formda görünüyor. Uyuşturucu hastalığı, ilaçlardan çekilmeye atıfta bulunan bir terimdir, sokak ilaçları (afyon, eroin, Rx ağrı hapları) veya ağrı (morfin, kodein, oksikontin, hidromorfon, fentanil, vb.) Dahil olmak üzere birçok opiat. Uyuşturucu hastalığı, bağımlılık yapıcı doğa nedeniyle bu tür ilaçlardan çıkmanın son derece zor ve acı verici bir kısmıdır. İnsanlar bu maddelerden çekildiklerinde, genellikle grip benzeri semptomlardan deneyimler:

Kas ağrıları

Terleme veya ateş

Esneme

Akan burun/yırtılma gözleri

Karın krampları

İshal

İştah eksikliği

Mide bulantısı

Kusma

Dilate öğrenciler (fotoğraf duyarlılığı)

Titreme

Ağrıya karşı aşırı duyarlılık

Hasta Hissetmek

Başlangıçta, semptomlar daha da kötüleşti ve her geçen anda çok daha yoğunlaştı. Ne yazık ki, uyuşturucu hastalığı semptomlarını hafifletmek için sadece iki yöntem vardır: geri çekilmeyi tetikleyen ilacın çok daha fazlasını almak veya vücut artık uyuşturucu hastası olmayana kadar geri çekilme ile gitmek. Reçete edilebilecek, ağrı, istek ve diğer semptomlara yardımcı olabilecek ilaçlar vardır. Bununla birlikte, uygun diyet, egzersiz ve günlük yapının önemi en aza indirilmemelidir.

Uyuşturucu hastalığı, ilacın ne olduğuna, bireyin dozajının ne kadar yüksek olduğunu ve özelliğin tam olarak ne kadar süredir kullanıldığına bağlı olarak birkaç günden bir aya kadar sürebilir. Burası uzman yardımının iyileşmek için genellikle gerekli olduğu yerdir. Tedavi merkezleri, tıbbi müdahale ile uyuşturucu hastalığı belirtilerine yardımcı olabilir. Aynı şekilde günlük yapı, uygun diyet planı ve hayati önem taşıyan egzersizi sunarlar.

İlaç geri çekilmesi ve uyuşturucu hastalığı, acı çeken ve rahatsız edici olsa da, aksi takdirde sağlıklı bir birey için tıbbi olarak zararlı değildir, ancak, ilaçların genel olarak kullanabileceği gibi kurulan bir fetus için zararlı olabilir. Hoş olmayan semptomları önlemek için, bir kişi genellikle bağımlılık yapan alışkanlığı sürdürecektir veya uyuşturucu hastalığı belirtileri yoğunlaşmaya devam ettikçe kullanımı tekrar gözden geçirecektir. İyileşmenin faydalarının, psikolojik ve fiziksel olarak, geri çekilme ve uyuşturucu hastalığının etkilerinden çok daha ağır bastığını kabul etmek önemlidir.

Freedigitalphotos.net’in izniyle görüntü

James H. Davis, M.A., Sierra Tucson’da Yardımcı Program Direktörü

Since October 2000, James Davis has worked in a number of medical areas at Sierra Tucson. He has served as main therapist in the programs for Mood, Chemical Dependency, Trauma, eating Disorders, as well as pain Management. In July 2013, Jim was appointed to the function of partner Program Director. He got his Master of Arts degree in medical Psychology from Antioch university at Santa Barbara, California, in 1986 as well as was licensed as a MFT (California) in 1991.  Sierra Tucson is a program of CRC health and wellness Group, the nation’s largest as well as many extensive network of specialized behavioral health and wellness as well as addiction services. CRC provides the largest range of customized treatment options, enabling individuals, families, as well as experts to select the most suitable treatment setting for their behavioral, addiction, weight administration as well as therapeutic education needs. CRC is dedicated to making its services commonly as well as quickly available, while preserving a enthusiasm for providing advanced treatment. because 1995, CRC programları bireylere yardımcı olmanın yanı sıra hane halklarının geri kazanılması ve hayatlarını zenginleştirmesi. Çok daha fazla bilgi için lütfen www.sierratucson.com adresini ziyaret edin.

Bu yazıya bağlantı: uyuşturucu hastalığı ve ne bekleyecekleri Kurtarma
İlgili kayıtlı diyetisyen, diyetinize eklemek için dört bahar sebzesini paylaşır

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.