No Widgets found in the Sidebar

Bu yazıya sponsor olduğunuz için FriendlyRooster.com’a teşekkürler.

Ayakkabılar ebeveynler için tamamen yeni bir sorumluluk dünyasıdır. Çocukların ne zaman giymeye başladığına, bir seferde kaç çift ayakkabıya ihtiyaç duyduklarına, nerede olduklarını ve evde giyilmelerine izin verilip verilmediklerine karar vermek. Anne öncesi günlerimde düşündüğümden daha fazla zaman harcıyorum.

Friendly Rooster bizi çevrimiçi ayakkabı mağazalarına göz atmaya davet ettiğinde, taşıdıkları markaların çoğuna aşinaydım, ancak  bahşiş toey Joey’yi duymadım ve “ Hızlı bir şekilde hem sevimli hem de sorumlu olduklarını öğrendim. Yay!

Bence hem erkek hem de kızlar koşabilecekleri ve tırmanabilecekleri ayakkabılar giymeli, çünkü bunlar gün boyunca küçük çocukların ana işleri.

Bu yüzden bu vintage tarzı sinsi sinekler süper dalış yapıyordum. ”Değil mi?

Scarlett’e bir çift ipucu toey joeys (aşağıda) gönderdiler, ancak mağazanın hepsinin büyüyen bir çocuğun gelişimi göz önünde bulundurularak tasarlanmış bebek ve yürümeye başlayan ayakkabılarda uzmanlaştığını unutmayın. 11 veya 12 büyüklüğünde üst sıralarda yer alıyorlar. 8 yaşında küçük ayakları var.

Dün yeni deri üstlerinden esinlenerek dün bir araya getirdiği kıyafeti seviyorum. Gömleği “Arkadaşlığın anlamını öğrenmediyseniz, hiçbir şey öğrenmediniz” diyor. Ve elbette fuschia saçları var, çünkü üçüncü sınıf.

Bugün başka bir yöne gitti. Tozluk ve bir elbisenin altında dizler, tüm farklı baskılar.

Ayakkabıları seviyor, ama daha kalın çoraplarla daha rahat olduklarını söylememi istiyor.

Friendly Rooster’ın Ayakkabı Sevginizi Paylaşarak „¢ Programı, Bebeklere fayda sağlayan ABD Hayır Kurumlarına yepyeni ipucu toey Joey Shoes bağışlıyorlar. Yani, evet.

Beyler, sizin için bir indirim kodumuz var: Promosyon kodu çaylakı ile friendrooster.com’dan% 15 tasarruf edin.

Ve ”¦ bir hediye!

Bir Rafflecopter hediyesi

Ve sizi bu ilham verici alıntı ile bırakıyorum: Ebeveynliğin yüzde 90’ı “Ayakkabılarınızı giy!” Diyor.

Bugün bu yazıya sponsor olduğunuz, dost horoz ve bu ödülü sağladığınız için teşekkürler!

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.