No Widgets found in the Sidebar

paylaşımı hakkında üç ilham verici gerçek umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Sağlıklı olduğu kadar formda olma söz konusu olduğunda, biraz motivasyondan ve cesaretten daha fazla hoş geldiniz vardır. Verimli motivasyon, her birimiz için farklı bir tür alır… bazen başkalarının iyi olduğunu görmeye yardımcı olabilirken, diğer zamanlarda bize yol boyunca ipuçları veren bir fitness eğitmenine sahip olmak yararlı olabilir.

Hepimiz için bir motivasyon olabilecek bir şey dünya çapında bir spor etkinliğidir. Commonwealth Games bu yaz Glasgow’da yer almaya devam ettikçe, oyunların tarihi hakkında bir avuç ilham verici gerçeklere bir göz atıyoruz.

1. Her zaman düz bir oyun alanı değildir

Bir ülkeyi diğerine karşı çukurlaştırmak söz konusu olduğunda, oyun alanı her zaman düz değildir. Örneğin Hindistan, Commonwealth Oyunları’nda ülkeleri için mücadele etmeye hak kazanan 1,7 milyar insandan oluşan bir nüfusa sahip. Bu arada, Polinezya’nın Tuvalu evleri sadece 9.860 muhtemel sporcu. Tuvalu henüz madalya masası üzerinde bir etki yaratmamış olsa da, sporcuları dünyanın en iyisi ile mevcuttur.

Benzer bir şekilde, Commonwealth uluslarının büyük ölçüde değiştiğini belirtmek gerekir. Milletler Topluluğu Milletleri’nin en büyüğü Kanada’nın yanı sıra Nauru’dur. Tahminler, Nauru’nun Kanada’ya 475.460 kez formda olabileceğini gösteriyor!

2. Tüm rakipler ömür boyu sporcular değildir

Belki de Virgin Media’nın konuyla ilgili fantastik infografisinden alınan tüm Glasgow 2014 gerçeklerinden en ilham verici olanı, İngiltere bu yılki etkinlikte en büyük underdog’u öne koyuyor. Maraton etkinliğinde İngiltere için mücadele eden Steve Way her zaman en iyi uçuş atleti değildi: sadece birkaç yıl önce şaşırtıcı bir 16.5st ağırlığındaydı ve günde 20 sigara içiyordu!

Steve o zamandan beri hayatını tersine çevirdi ve bu yılki Commonwealth Games’teki yüzey hattına sıkı sıkıya dönüyor. Gerçekten ilham verici.

3. Spor başarısı birçok ödül getirebilir

Nauru’nun Commonwealth Nations’ın en küçüğü olduğunu daha önce de Güney Pasifik Adası’nın küçük büyüklüğüne rağmen, özel bir başarı hikayesine sahip.

Nauruan halterci Marcus Stephen, Commonwealth Games’te büyük başarı gördü ve bunların 7’si altın olan 12 madalya aldı. Nauru, spor başlıklarının yanı sıra değerli metallerin yanı sıra, spor başarısı için onu tebrik etmek için Stephen’ı adanın cumhurbaşkanı olarak adlandırmaya karar verdi – en iyi şekilde deneyenlere harika şeylerin geldiğini kanıtladı.

Bu makaleyi beğendiyseniz, bu hikayelerin tadını çıkarabilirsiniz.

Yükleniyor…

var MarketGidDate = yeni tarih (); Document.Write (”);

§ion=

vardthis_config = {“data_track_addressbar”: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Bu yazıya bağlantı: Commonwealth oyunları hakkında üç ilham verici gerçek
İlgili Postpartum sonsuza kadar

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.