No Widgets found in the Sidebar

Bu hafta Makin ‘It (ya da güçlü bir şekilde tercih ettiği gibi,“ Yapmak ”) için uzun zamandır okuyucu Laura Case’den paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. İkiz erkeklerin annesi ve Jonandlaura.blogspot.com’daki maceralarını bloglayan yetenekli bir fotoğrafçı. Oh, ve önümüzdeki ay şehre geldiğinde bize baksa iyi olur!

Son 6 yıldır çaylak anneler okuyorum (!) Çünkü kömür olmayanların bile müthiş fikirlere rastlayabileceğini asla bilemezsiniz. Geçen Eylül ayında şaşırtıcı öfkeli Julie’nin bu yazısı, O ve eşi oğulları için yaptıkları bir DIY Lego masası hakkında bu yazı ilgimi çekti. Biz bir Lego eviyiz ve bu şeyler çoğalıyor! Noel için eşim ve ben Melissa ve Doug tren masamızı bir LEGO masasına dönüştürmeye karar verdik.

Julie’nin bizimkini yapmak için talimatlarından rehberlik ettik, ancak süper basit olmak istedik. Altı büyük taban plakası ve sıvı çivi aldık. Eşim, plakaları ortada 1 #1 yapıştırarak, sonra plakaları doğru konuma sabitlemek için Legos kullanarak etrafında inşa ederek başladı. 20 dakika içinde altı plakanın tümü mevcuttu. Bu kadar. Tutkal, tabaklar, bitti.

Bizim için iki şey kritik önemliydi.

1) Birlikte oynayan iki erkek çocukken, hatalı Legos için masanın etrafında geniş bir alan istedik. Lego masasının genellikle evimizde nasıl göründüğünün bu “önce” fotoğrafını çektim. Masanın yükseltilmiş dudağı, LEGO’ların bulundurulmasına yardımcı olur.

2) Hala masayı tren/sanat masası olarak kullanabilmek istedik. Burada diğer tarafı görebilmeniz için üst kısmın yarısından fazlasını çevirdim. Lego masasını bir ay boyunca erkeklerden bir ay boyunca sakladık. Tutkal kuruduktan sonra, LEGO tarafını dibe çevirdik, ardından tren pistlerini üstte yeniden inşa ettik.

20 dakikalık iş ve oğlanlarımız rock yıldızı ebeveynler olduğumuzu düşünüyor. O kadar da eski püskü değil.

Tablo + Lego plakaları + tutkal = harika. Bravo, Laura! LEGO Tablosu Tarzınız Değil mi? Başka bir eğlenceli proje seçin.

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.