No Widgets found in the Sidebar

Bazı resimler Facebook’u hak etmiyor, ancak çocuğunuzun aşırı sevgilileri için mutlaka görülmeli. Bu yüzden diğer yarım ve iPhone’larımızda birkaç resim akışı kurdum.

Bir resim akışı sadece bir grup gösterilebilen bir albümdür. Resimler bulutta bulunur, bu nedenle grup metinleri, eklenmiş resimleri olan e -postaları göndermek veya Facebook’a itmek için gerekmez. Herhangi bir özel uygulamaya gerek yoktur. Tüm gereksiniminiz iOS 6.0 veya sonraki.

Ailemin hepsinin iPhone’ları olduğundan, Facebook’u son derece sık denetlemiyor, bu da tüm büyükanne ve büyükbabaları bir kerede bir resme itmek için bir yöntemdir. Hepsini e -posta adreslerini ekleyerek ev resim akışlarımıza abone olmaya davet ettik. Akışımıza bir fotoğraf paylaştığımızda, telefonlarında bir uyarı alırlar. Akışa istediğiniz zaman bakmak istiyorlarsa, resim akışını belirten simgeyi tıklatırlar ve resim uygulamasında olduğunuzda ekranın altında bir bulut simgesi vardır.

Bu resim paylaşım kutlamalarını başlatmak için, iOS cihazlarınızda ayarlar> iCloud> resim akışına gidin ve resim akışımı ve paylaşılan resim akışlarını açın.

Şimdi, bebeğinizin uykusunun 17 fotoğrafını çektiğinizde, hepsini Facebook’a koymak yerine, bunları oluşturduğunuz resim akışıyla paylaşın. Bunu yapmak için, bir resim, e -postaya veya Facebook’a bir resme basıp basmayacağınızı seçmek için normalde kullandığınız paylaşım simgesini tıklayın ve yeni bir seçenek resim akışı olacaktır.

Ebeveynlerimiz için amaçlı akışa ek olarak, aynı şekilde sadece benim için bir tane ve “House” adlı diğer yarımı da ürettim. Bizim için yemek masaları için satın alırken, telefonumla fotoğraf çeken bir mağaza etrafında yürüdüm. Resimleri ev akışına ekledim. Ryan’ın telefonu, fotoğrafların eklenmesinin yanı sıra fotoğraflar hakkında yorum yayınlayabildiğimiz için onu uyardı. Artık ev akışı var olduğuna göre, sadece aramızda bir resim paylaşma gerekliliği olduğunda onu kullanabiliriz. Belki de bir iş gezisinde iken bir gün taşan bir tuvaletin fotoğrafını çekecek.

Konseptleri paylaşmak istediğiniz bir BFF satın almanız varsa, bu işlevi kullanmayı öngörebilirim. (Heather’a dikkat edin: Size gönderdiğim kıyafetleri beğendiyseniz, paylaşmamız için bir resim akışı ayarlayın. Eğer yapmıyorsanız, bu gönderiyi kontrol etmemiş gibi davranın.)

Bir resmi paylaştığınızın yanı sıra bir Facebook hesabına sahip olmayan üvey annenizin de nasıl göründüğü tam olarak nasıl görünüyor.

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.