No Widgets found in the Sidebar

Diş çıkarma, bir ebeveyn olarak sunmanız gereken en kötü şeylerden biridir, çünkü esas olarak acı içinde bir kısmınızın tadını çıkarmayı ciddi şekilde berbattır. Eğer onunla gidiyorsanız, büyük olasılıkla bebeğiniz için basit ve risksiz bazı ilaçlar için göz atın. Zaten gerekli yağların dünyasına dalmışsanız, size ne anlatmak üzere olduğumu zaten anlayabilirsiniz. Diş çıkarma için bebeğinizi ortadan kaldırmaya yardımcı olabilecek temel yağlar vardır. Ancak, sadece herhangi bir yağa atlamak istemezsiniz. Gerekli petrol güvenliği için kesinlikle uyulması gereken bazı adımlar var!

Güvenli hale getirmek için gerekli yağlar nasıl zayıflatılır

Bunu yeterince endişelendiremiyorum, bir bebek üzerinde gerekli yağlar kullanıldığında iyi seyreltilmeleri gerekir !! Son derece seyreltilmiş gerekli yağı çenelerinin üstünde ve kulakların arkasında uygulayacaksınız. Karışımı bebek çeneniz boyunca gerçekten ovmak için bir gereksinim yoktur ve aslında, her türlü yutmayı önlemek en iyisidir. Diş çıkarma bebekleri için% 0,10 ile% 0,20 arasında bir seyreltme oranı isteyeceksiniz, bu da sağlayıcı yağının her onsu için yaklaşık 1-2 damla gösteriyor. Tipik sağlayıcı yağlar bitkisel yağ, zeytinyağı ve hindistancevizi yağıdır.

Aynı şekilde karanfil yağını tamamen önlemeyi önereceğim. Risksiz olup olmadığı ve üzgün olmaktan ziyade risksiz olmanın çok daha iyi olduğu konusunda çelişkili görüşler var. Yanlış kullanılırsa, bebeğinizi olumsuz etkileyecektir. Karanfil yağından kaçınmanın yanı sıra, küçük çocuklarda her türlü doğal diş çıkarma ilaçlarını denemeden önce her zaman çocuk doktorunuzla konuşurum. Aynı şekilde, bir profesyonelden cevap bulmaya çalışıyorsanız, sizi doğru yolda yönlendirebilecek olan aromaterapistler de var.

4-6 aylık diş çıkarma için uçucu yağlar

Genellikle bebeğinizi yatıştırmak için bir masajla birlikte gerekli yağı kullanacaksınız. Bu genç yaşta, bebeğiniz büyük olasılıkla son derece hassastır, bu nedenle sadece iki son derece hafif gerekli yağ kullanması önerilmektedir; Lavanta ve papatya.

Lavanta

Sadece lavanta kokusu bile beni sakinleştirebilir, bu yüzden gerekli yağı seyreltilmiş tipte kullanmak, huysuz diş çıkarma bebeğinizi kesinlikle sakinleştirecektir. Aynı şekilde bebeğinizi yatıştıracak doğal bir yatıştırıcı yapımdır.

Roma papatyası

Papatya aynı şekilde doğal bir yatıştırıcıdır, bu da diş çıkarma yatıştırması için mükemmel bir seçimdir. Toksik değildir, bu yüzden onu genç bir bebek üzerinde kullanmaktan çok endişelenmenize gerek yoktur.

7 aydan fazla diş çıkarma için uçucu yağlar

6-7 aylık kadar, bebeğiniz diş çıkarma konforu için çok daha gerekli yağ seçeneklerine kapıları açıyor. Ancak, seyreltme yeteneklerinizle rahat değilseniz bunları kullanmaya teşvik etmem. Bunu önlemek için bir seçenek daha onları oda boyunca dağıtmaktır. Bunların çoğu uygun şekilde seyreltilmezse tahrişe neden olacaktır. Bunlarla çok daha iyi olacağınız için gerekli petrol markaları tarafından yapılan karışımlar hakkında aşağıdaki bölüme devam edin!

Zencefil

Zencefil gerekli yağ, diş çıkarma ile tetiklenen ağrıyı hafifletmeye yardımcı olabilir. Sadece tahrişi önlemek için onu uygun şekilde zayıflattığınızdan emin olmanız gerekir.

Mercanköşk

Marjoram, dolaşımı artırarak ağrıyı hafifletir. Yine, bu gerekli yağı düzgün bir şekilde zayıflatmak gerekir.

Önceden yapılmış gerekli yağ karışımlarının yanı sıra favoriler

Eden’in Bahçesi Ouch kolaylığı

Ouch sadeliği, yatıştırmak için yapılan gerekli bir yağ karışımıdır. Lavanta, ardıç meyvesi, çay ağacı, kireç, Alman papatya, Roma Papatya, Ylang Ylang ve Davana karışımından oluşur. Eğer rulo alırsanız, önceden seyreltilmiş ve bebeğinizin çene çizgisinin üstüne ovmak inanılmaz derecede basittir. Burada inceleyin!

Genç yaşayan copaiba

Bu bir karışım değildir, ancak genç yaşayan Copaiba yağı, yatıştırıcı diş çıkarma için çok tercih edilir. Ağrıyı hafifletmeye ve şişmeyi azaltmaya yardımcı olur. Mükemmel bir diş çıkarma ilacı için hindistancevizi yağı gibi bir sağlayıcı yağı ile karıştırabilirsiniz. Sizinkini buradan satın alın!

Kuyular Organik Bebek Diş Yağı

USDA yetkili diş çıkarma ilaçlarının yanı sıra tamamen güvenli, çocuk doktoru tarafından önerilen bir şekilde önerilen bir şey bulmaya çalışıyorsanız, orgements organik bebek diş yağı en iyisidir. Gerçekten nazik bir formülün yanı sıra bir tatlılık ipucu bile var, bu yüzden bebeğiniz bundan hoşlanacak. Sizinkini bugün Amazon’da sipariş edin!

Aynı şekilde:

En iyi dişçiler [Diş çıkarma bebeğinizi yatıştırmak için çok önemli]

Anne ve ben yoga [anne için 5 dikkat çekici faydalar & Bebek!]

Bir doula masrafı ne kadar & Bir tane gereksinim mi?

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.