No Widgets found in the Sidebar

nasıl yapacağınız, kemerinizin altında olması için yararlı bir anlayış, kabartma tozu artı sirkenin nazik bir fizz yaratmasıdır. Bu kimyasal romantizm, çocukken bir bilim fuarında yaratmış olabileceğiniz volkanların altındaki öncüldür. Bu zevkten mahrum bırakıldığınızda, şimdiki zaman gibi zaman yok.

Dış oyuncaklarımızla biraz tutmak için hem kabartma tozu hem de beyaz sirke yeterince aldım, böylece gençlerin arka bahçede kendilerini işgal ettikleri bir aktivite olabilir. Tam olarak bir planım yoktu. Gençlerimin su/kum masamızı aştığı düşünüldüğünde, farklı deneyler için bölmeleri kullanmak gibi, farklı veya garip bir şey yapabileceğimize inanıyordum. Ne yazık ki, eski ıslak kumun masadan temizlenmesi [olduğu ortaya çıktı] ve benim için bir engelin yanı sıra hala bir gün benim için bununla ilgilenmek için arka bahçemle ilgili bir sihirli peri umuyorum.

İlerleyen aktivite ilk olarak tebeşir çizimleri yapmak, daha sonra üstüne kabartma tozu serpmek ve fizz tadını çıkarmak için sirkeyi fışkırtmaktı.

Julian, sonuçlarda ellerini fırçalamayı sevdi ve malzemeler toksik değildir, bu yüzden whatevs. Sonunda, Scarlett sadece bir kayaya kabartma tozu serpiğinin yanı sıra bunun üzerine sirke dökmenin en tatmin edici şey olduğunu hissetti. Ben kimim yargılayacağım?

Bu videoda, gençlerim işlerini sizinle paylaşıyor.

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.