No Widgets found in the Sidebar

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Düğün balo salonları ve hizmet tarzı arasında seçim yapmak, düğün gününüz hakkında vermeniz gereken en büyük karardır. Sonuçta, geri kalanı gerçekten bir stil ve dekorasyon meselesidir, birinci sınıf işlevleri Noosa, özel gününüzü hayal ettiğiniz her şeyi yapmak için neyin gerekli olduğunu bilmek için profesyonel tavsiyeler verecektir. Düğünlerinin çarpıcı bir plajda olmasını isteyenler için kontrol edin

VIP-Wedding-Hawaii.org.

Siz ve diğer önemli kişilerin, tören türü ve düğün konumu mekanı üzerinde çok erken katılmanız önemlidir. Birçok çiftin karşılaştığı en büyük soru, kapalı bir etkinlik mekanında mı yoksa açık havada mı yoksa bir kilise mi yoksa sivil tören mi tercih edemeyeceğinizdir, ayrıca o gün vereceğiniz kişiselleştirilmiş parti iyiliklerini de unutamazsınız.

O mükemmel çekim almayı ve o değerli anı korumayı planlamak, Murray Redpath sizin en iyi seçimdir. Brisbane Avustralya’da neredeyse her bütçeyle çalışan fiyatlandırma sunan profesyonel bir düğün fotoğrafçısıdır.

Orlajames.com’dan Katie Jones’un dikkate almanız için bu fikirleri var:

Bir kilisede evlenmek için, karar verirken dikkate almak isteyebileceğiniz, karşılanması gereken bazı kriterler vardır. Normalde evlenmek istediğiniz cemaatte yaşamanız veya o kiliseyle bir tür bağlantıya sahip olmanız gerekir. Kabulden önce Vicar ile evlilik derslerine katılmanız gerekebilir. Luminaire düğün mekanı gibi Texas düğün mekanları aylar önceden rezerve ediliyor.

Bir kilise düğünü seçiyorsa, banns genellikle hizmetten en az dört ay önce okunur ve topluluk/kilise üyelerinin itirazları dile getirmesine izin verir. Bir düğün tarihine karar verirken bunun dikkate alınması gerekir. İkiniz daha önce boşanmış olsaydı ve seçtiğiniz kilisede aynı cinsiyetten düğün törenleri yapılamayabilir. Bununla birlikte, tüm kriterleri karşılıyorsanız, geleneksel bir kilise düğün töreni, özellikle o toplulukla bir bağlantı paylaşıyorsanız, düğün gününüze kişisel ve topluluk hissini teşvik edebilir.

Dini olmayanlarınız için, Belediye Binası Kayıt Dair ofisinin tek alternatifiniz olduğu günlerin çoktan gittiğini öğrenmekten memnuniyet duyabilirsiniz. Mekan lisanslandığı sürece, Trade Winds Hotel gibi düğünleri veya seçtiğiniz her yerde neredeyse her yerde ev sahipliği yapan bir otelde evlenebilirsiniz.

Görkemli evler ve malikâne evleri, tipik olarak hem törene hem de akşam resepsiyonuna ev sahipliği yapabildikleri için düğünler için en popüler mekan türlerinden biridir. Bu tek elden alışkanlık türü, misafirleriniz için daha az seyahat anlamına gelir. Mekan kiralama şirketi de bir gecede konaklama sunabilir. Bu mekanlar, törene katılan şehir dışı arkadaşlar ve akrabalar için çok uygun olabilir.

Belki bir kilise ya da malikane sizin için çok gelenekseldir. Aslında, belki de düğün töreni mekanınız için benzersiz bir şey bulmayı tercih edersiniz. Bu ilginç, eğlenceli seçeneklere göz atın:

Denizaltı

Yel değirmeninde

Gotik bir kalede

Deniz fenerinde

Bir mağarada

Gemide

Su altı

Bir Funfair/Karnaval’da

Dışarıda bir ormanlık glade

Daha geleneksel akrabaları akılda tutuyorsanız ve bu ilginç seçeneklerden biri tören için işe yaramazsa, bunun yerine benzersiz bir resepsiyon deneyimi için bu eğlenceli mekanlardan birini seçin. Küçük bir uzlaşma, kişiliğinizin parlaması için hala yer bırakırken, aynı zamanda diğer aile üyelerini kararınızı vermede düşünür. Resepsiyonla kutunun dışında düşünmek, töreni gerçekleştirmek için düğün lisansına sahip olmayan ancak bir düğün resepsiyonunu tamamen karşılayabilen birçok mekan olduğu için seçeneklerinizi genişletebilir. Bunun müthiş bir örneği, yerel kilisenizde düğün töreni, tüm konuklarınız için bu eşsiz sualtı resepsiyon deneyimi için yerel akvaryuma ulaşım ile sahip olmaktır.

Ayrıca, bazı müzeler sergilerin yanında düğün fotoğraflarının çekilmesine izin verecektir (merhaba, dinozor iskeletleri!). Ya da, düğün misafirleriniz arasında Rembrandt ve Monet olan bir sanat galerisinde resepsiyona ne dersiniz? Aileniz sporu seviyorsa, töreniniz için ekibinizin stadyumunu düşünün. Çoğu stadyum şimdi düğün parti paketleri sunuyor, böylece fantezi spor temalı bir resepsiyon tercih edebilirsiniz (ve belki de yerel takımı girmeye davet edebilirsiniz!).Eğlenceli, aktif bir resepsiyon mekanı için neden bir fuar alanı veya tema parkı tercih etmiyorsunuz? Konuklarınız çok sayıda aktivite, sürüş ve oyunla eğlenecek. Ya da, bir hayvan aşığı iseniz, yerel hayvanat bahçesinde yer kiralayın.

Düğün ve resepsiyon mekanları için seçenekler gerçekten sonsuz. Neyin mümkün olduğunu düşünmek ve araştırmak size kalmış. Geleneksel bir kilise düğünü istiyorsanız, kriterleri yerine getirdiğinizden emin olun. Tüm gereksinimleri ve sınırlamaları tartışmak için görüşmeye Vicar’ınızla erken başlayın. Alternatif bir etkinlik mekanı istiyorsanız, konuk sayısı veya bütçe sınırlamaları ne olursa olsun seçenekler sonsuzdur. Yaratıcı olun ve araştırmanızı yapın!

Bu yazıya bağlantı: düğün mekanınızı seçme: kilise veya alternatif?

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.