No Widgets found in the Sidebar

Sevgili Çaylak Anneler Okuyucular,

Hey, siz çocuklar! Bu mektuba biraz yardımcı oluyoruz. Aslında, bir alanda (ya da değil) yayın 2 hakkında bir yorumdu. Lütfen kontrol ettim ve yorumlarda üç bit genci bir alanda (veya değil!) Sıkamak için en iyi önerilerinizi paylaşın. Amanda’nın yanı sıra size teşekkür ederiz.

MAMA Mimar, Melissa Schollum olduğunda tek bir alanda birçok gencin çözümü

Biz online 2 yatak odalı bir evde yanı sıra benim 2 çocuğum, 3 yaşındaki çocuğum ve 15 aylık çocuk her zaman bir oda paylaştı. 2 aylıktı ve gece ile uyuyordu, bu yüzden denemek için bir karar verdik ve kız kardeşi ile aynı alanda uyumaya karar verdik. Çocuğumun ne kadar iyi ayarlandığına tam olarak inanamadım! O son derece gürültü uyuyan ve hala ağlamasıyla uyuyor. Hala uyanıyor garip gece.

Bizim sorunumuz, planlanmamış 3. çocuğu bekliyoruz. ÇOK KOMİK. Alanımızda bir beşik kurmamız gerekip gerekmediğinden veya çocuk odasında yer açmamız gerektiğinden emin değiliz. Benim 2 gencim de harika ve odalarında büyük bir oynamak. Oraya bir beşik koyacak olsaydım, çok fazla yer kaybederlerdi.

Gece ile uyurken kendi alanlarında uyuyan gençlere inananlarız, ancak alan eksikliği nedeniyle ne yapacağımızdan emin değiliz. Bir ranza hakkında inandık, ancak çocuğumun üst ranza için genç olduğu konusunda endişeliyim. Bebek geldiğinde 4 aylık 4 aylık çekingen olacak. Aynı şekilde altında çekmeceli harika bir ikiz yatağı var, bu yüzden büyük bir şifoniyer ile yer kaplamak zorunda değildim.

Ne yapacağınız kadar iyi emin değilim, bazı girişler istiyorum!

~ Amanda

Aums blogundan Christine, dört bitini (1 ila 6 yaş) çatı katında oynayacak alanla tek bir alanda sıkmanın bu fotoğraflarını paylaştı. “4 çocuğumuz için özel yapılmış Japon futonları kullandıklarını belirtiyor. Daha önce yatakları ve yatakları denedik… ancak şimdilik işe yarayan şey bu. Kendi renklerini, battaniyelerini, yastıklarını seçtiler… 6, 5, 3 ve 1 ”dediler!

Christine’in gerçek hayat çözümü, futons

Çocukların Lofted Playspace

Her zaman muhteşem konut, bu minimalist seçenek (üstte gösterilen) bir alanda dördünü yakalamayı çok kolay ve şık görünmesini sağlar. Bu fikri eğlendirmek için duvar alanım vardı!

Bir odada üç ya da çok daha fazla genç veya çok daha fazla genç var mı? Öyleyse nasıl?

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.