No Widgets found in the Sidebar

Google ziyaretçimdeki bloglardan biri Mother Inc, Daily. Buna Anne Inc, Gündelik Katkıda bulunan Jackie, iyi bir arkadaş ve gelişmekte olan anne tarafından tanıtıldım.

Kurucu Cat, San Francisco’da bir kırtasiye tasarımcısıdır. Blogu, anneliğin stresli yıllarında yenilikçi şirketleri işletmede destekleyen birkaç araç, motivasyon ve en iyi yöntemleri yakalamak için gelişmekte olan anneler için bir yer olarak tanıttı. İşte hayatının neye benzediğini bildirmek için biraz stil tahtası kedi kullanıyor.

Cat, yenilikçi işler yapan diğer insanlar gibi Q yapıyor. Onlara günlerinin neye benzediğini sorduğunu seviyorum. (Sadece geride olduğumu hissettirdiği için sabah 6’da egzersiz yaptıklarını ve egzersiz yaptıklarını belirttiklerinde sevmiyorum.) Röportajlardan birkaçını kontrol ettim>

İlginç keşfettiğim mesajların bir başka sınıflandırması, bir Etsy satıcısı olma veya bir etkinlik planlama veya hala nesneleri fotoğraflama hakkında perde arkası bilgilerini paylaşan “Biz How-tos” dur. Bu mesajlardan birkaçını buradan kontrol ettim>

Awww, Robot Doğum Günü Partisi! Mother Inc, Daily’de bu konuda kontrol ettim!

Şimdi bana düzenli olarak kontrol ettiğiniz bir blogdan bahsedin. Ne istiyorsun? Ses? Mizah? Tarifler? Fotoğraflar? Diğer okuyucuların yorumları?

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.