No Widgets found in the Sidebar

paylaşımının yanı sıra serin ve sarı için hazır olun!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Artık gençler geri döndüler ve grip mevsimi de tüm hızıyla devam ediyor. Tam burada, gençlerin yanı sıra serin ve griple savaşmaya hazır olduğundan emin olmak için birkaç öneri var.

Tipik soğuk veya influenza mı?

Soğuk algınlığın yanı sıra grip, boğaz ağrısı, burun tıkanıklığı ve hapşırma gibi sayısız semptomları paylaşsa da, grip tipik olarak ateş, yorgunluk, vücut ağrıları ve kuru öksürük gibi çok daha yoğun semptomlarla işaretlenir. Soğuk olan insanların havasız veya burun akıntısı olması çok daha olasıdır.

Bu, soğuk algınlığı ve grip farklı virüsler tarafından tetiklenir. Grip influenza virüsü tarafından tetiklenir. Tipik serinliğin önde gelen nedeni gergedan virüsüdür. Rhino virüsünün 100+ suşu vardır (“gergedan” burun ima eder).

Belirtilerinizi kontrol edin

Bu soğuk ve grip mevsimi tam olarak nasıl sağlıklı kalacağınıza dair ipuçları

Soğuk ve grip virüsleri, çoğu sıklıkla el ele temas ederek çeşitli şekillerde yayılır. Bu virüslerden birini yakalama olasılığınızı azaltmak için aşağıdakileri yapın:

Virüslere veya bakterilere maruz kaldıktan sonra gözlerinize, burnunuza veya ağzınıza dokunmaktan kaçının.

Virüslerin el ele yayılmasını önlemek için bilgisayar klavyeleri, buzdolabı kapı kolları, merdiven rayları, telefonlar, tezgahlar ve kapı düğmeleri gibi sık sık temiz yüzeyler.

Kahveden çaya geçmek, sarımsak yemek ve diyetinize yoğurt eklemek gibi güçlü bağışıklık fonksiyonunu teşvik edin.

Sisteminizi yeniden hiddo ederken toksinleri vücudunuzdan temizleyen büyük su için.

Hazır ol

Soğuk algınlığın yanı sıra grip, farklı virüsler tarafından tetiklendiğinden, bu sezon her ikisi için de hazırlanıyor. Her yıl vurulan grip suşları, tıp uzmanları yıllık olarak değişir ve bir grip aşısına koymak için suşları seçer ve daha sonra sadece bu suşlara karşı korunmasına yardımcı olur. Grip atışı almak, gripe karşı korumak için en iyi yöntemdir.

İlgili Sağlıklı Atıştırmalıklar Gençleriniz Sevecek

Soğuk, sağlıklı bir anneler Zicam’ı kullanmanızı önerir, en iyi eczacı soğuk çare önerdi. ZICAM Soğuk Tedavisi, süreyi ve çeşitli formlarda mevcut olduğu için kısaltır, böylece tercih ettiğiniz türü seçmek için çok yönlülüğünüz vardır.

Soğuk algınlığın ilk göstergesi olarak alındığında, ilk 24 ila 48 saat içinde, zicam soğuk muamelesi soğuk algınlığının süresini kısaltır ve şiddetini azaltır.

ZICAM’ın ürün hattından bir seçimden seçebilirsiniz:

Soğuk tedavi, C vitamini ve ekinezya ile rapidelents

Soğuk tedavi çiğnemeleri

Soğuk Tedavi Rapidelts

Soğuk tedavi sözlü sis

Soğuk tedavi, C vitamini ile rapidelents

Soğuk tedavi zavors ve

Cold treatment plus Sore Throat relief liqui-Loz

Zicam works. I tried the Zicam chilly treatment Zavors when I very first started to get a cold. instead of long lasting seven to fourteen days like many colds do, I was over my chilly in only four days. Zicam works, period.

Visit Zicam.com to discover a store nearest you.

Sağlıklı Anneler Blog Kurbağa Topluluğuna Katılın

Link to this post:Be gotten ready for chilly as well as Flu Season

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

By ycgix

Leave a Reply

Your email address will not be published.