No Widgets found in the Sidebar

Egzama ile küçük bir tane olması eğlenceli değil, biliyorum, oradaydım. En kötü yanı, gerçekten işe yarayan bir tane bulamadan üründen sonra ürünü denemektir. Neyse ki, zaten orada olduğumdan beri ins ve çıkışları biliyorum. Bu mucize Tubby Todd Egzama Şifacı hakkında her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin!

Tubby Todd’un merhem Outment tarafından yemin ederim ve kimin küçük olduğunu bildiğim herkese, kaşıntılı, kuru ciltle mücadele ettiğini tavsiye ederim. Bunun küçük çocuğunuza nasıl yardımcı olduğunu gerçekten anlamak için, önce egzamayı anlamanız gerekir.

Egzama nedir?

Egzama, periyodik olarak parlayan kronik bir cilt durumudur. Cildinizin kaşıntılı yamaları renk değiştirmesini sağlar. Bu kuru yamalar yaygın olarak ellerde, ayaklarda, boyunlarda, dirseklerde ve dizlerde bulunur. Etkilenen bölgede küçük, yükseltilmiş darbeler de olabilir.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli şey, egzamanın tipik olarak astım veya samani ile birlikte gelmesidir.

Egzama’yı gerçekten tedavi edemeseniz de, kaşıntıyı hafifletebilir ve doğru cilt bakım ürünlerini kullanarak gelecekteki salgınları önleyebilirsiniz. Egzama eğilimli cildi olan kişilerin nemlendirilmiş kalması, sert sabunlardan ve yapay kokulardan kaçınması en iyisidir. Tubby Todd burada devreye giriyor.

Tüm bu semptomları çocuğunuzun çocuk doktoru ile ortaya çıkarmak gerçekten önemlidir! Sadece size doğru bir teşhis verebilir ve en iyi planı yapabilirler.

Egzama için en iyi Tubby Todd ürünü

Kızımın kuru, kaşıntılı duyarlı cildine rahatlık ve rahatlama getirecek bir ürün için yüksek ve alçak aradım. Size söyleyeyim, Tubby Todd’un tüm merhemlerinin yanı sıra hiçbir şey işe yaramaz. Evimizde kesinlikle bir elyaf haline geldi. Bir egzama alevlenmesi olduğunda kesinlikle ilk ulaştığımız şey.

Bu kremsi merhem, jojoba, balmumu ve hanımeli gibi bitki bazlı özlerden yapılır. Koku içermez ve o kadar naziktir, yenidoğanlarda bile kullanılabilir.

Kesinlikle büyük küvet yatırım tavsiye! Ancak, bir seyahat paketinde tüm merhemleri alabileceğinizi de seviyorum. Hareket halindeyiz ve ihtiyacımız olursa bu merhem çantama atılması güzel.

İşte bu yüzden Tubby Todd bizim gitmemiz

Dikkat etmeliyim ki, kızımızın banyo zaman ürünlerini Tubby Todd’a tamamen dönüştürdük. Merhem ile birlikte kabarcık banyolarını, saç ürünlerini, vücut yıkamasını ve günlük losyonu seviyoruz. Yukarıda bahsettiğim gibi, gelecekteki egzama alevlenmelerini önlemenin yolu, cildinizi nemlendirmek ve nazik ürünler kullanmaktır.

Saç + vücut yıkama hipoalerjenik ve çok iyi çınlar. Ayrıca kesinlikle lezzetli kokularla geliyor. Bir şeyleri karıştırmak için sulu karpuz gibi mevsimlik seçeneklere sahip olmalarını seviyorum.

Günlük losyon da müthiş ve kızımızın günde 2 kez, sabah ve gece yatmadan önce kullanmasını sağlıyoruz. Cildini yumuşak tutmaya yardımcı olur. Lavanta + biberiye gibi kokuyor ve en önemlisi cildinizi asla yağlı hissettirmiyor.

Egzama ile mücadele ediyorsanız ve gerçekten işe yarayan doğal ürünler arıyorsanız, Tubby Todd’u daha fazla tavsiye edemedim. Bebeğinizin cildini kaşıntı ve kızarıklıktan kolaylaştıracaktır. Egzama için sık sık kullandığımız ürünlerin yanı sıra, Tubby Todd’un bebek masaj yağı, bebek bezi döküntü kreması ve hepsi inanılmaz olan güneş kremi vardır.

Çocuğunuz egzamadan muzdarip mi? Onlar için nasıl rahatlama sağlarsınız?

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

Doula’nın maliyeti ne kadar ve bir tane mi?

Süt bebek banyosu nasıl yapılır + tüm faydalar

Şapır şupur! Yeni yürümeye başlayan çocuklar için 10 süper eğlenceli banyo oyuncak

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.