No Widgets found in the Sidebar

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Bloglama her zaman değişiyor. Blogunuzla iyi bir hizmet oluşturmak istiyorsanız, tüm değişikliklerin üstünde kalmanız ve başarılı bir blog oluşturma hakkında fikir ve bilgiler paylaşan blogları okumanız çok önemlidir. Altı yıldan fazla blogdan sonra bile uzmanlardan öneriler alıyorum. Aşağıda bloglama ve sosyal medya ipuçları için 10 müthiş blog bulunmaktadır.

1. Sosyal Medya Sınavcısı

Sosyal Medya Sınavcısı en büyük çevrimiçi sosyal medya dergisidir. Blogunuzun takipçisini sosyal medya aracılığıyla oluşturmak istiyorsanız, her gün sosyal medya denetçisini okumanız gerekir. Çok daha fazla bilgi için socialMediaExaminer.com’a göz atın.

2. Cindy Buccieri tarafından bloglama fikirleri

Cindy, blogcular, hizmet sahipleri ve girişimcilerle blog yazılarıyla tutkularını keşfetmelerine yardımcı olmak için fikirlerini paylaşan profesyonel bir blog yazarıdır. Cindy hakkında çok daha fazla bilgi edinmek için cindybuccieri.com’a bakın.

3. A-Z Blogger fikirleri ve püf noktaları

Bu genç blog yazarı, blog yazarı platformu aracılığıyla başarılı bir blog oluşturma ve sürdürme önerilerini ve fikirlerini paylaşır. Geçmişte birkaç fikrini kullandım. Çok daha fazla bilgi için Azbloggertricks.blogspot.com’a bakın.

4. Blogger Chili

Blogger Chili, blogunuzun temasını nasıl koruyacağınız ve blogunuzu özelleştirmek için kullanabileceğiniz farklı kodlamayı ve arama motoru optimizasyonu ipuçlarını paylaşıyor. Bloggerchili.blogspot.com adresinden Blogger Chili’ye göz atabilirsiniz.

5. Julie Deneen’in harika blog yazması

“Blog yazarı mısınız? Küçük bir işletme mi? Söyleyecek bir şeyi olan biri? Benim adım Julie ve Amazing Blogging’in arkasındaki sahibi, kurucusu ve blog yazarı. Bu normal web tasarımı web siteniz değil, çünkü ben bir yazarım. Ben de bir teknoloji meraklısı oldum. Yazmayı seviyorum. Ve eğitmeyi seviyorum. Bir web sitesi/blog öğretmeni olduğumu söylemek çok doğru olabilir. Ben hayat işinizi normal “tasarım ve devralın” değilim. Optimal müşterim, işleri nasıl yapacağınızı öğrenmek isteyen kişidir. O eski atasözü – “Bir adama balık tutmaya öğretin…” Beni oradaki diğer tüm gurulardan ayıran şey bu. Önce gösteriyorum, ikinci tasarım. Web sitenizi veya blogunuzu yönetmek için beceri ve araçlara sahip olmak istiyorsanız, ben sizin için galiyim. ” fabulousblogging.com

6. Laura Christianson tarafından Bloglama Bistro

İlgili Anneler selülitten kurtulmak için keto bölgesini kullanabilir mi?

Laura profesyonel bir sosyal medya ve internet pazarlama danışmanıdır. Blogunda, herhangi bir bireyin sosyal medya ve çevrimiçi pazarlama aracılığıyla başarılı bir hizmet veya web sitesi oluşturmasına yardımcı olmak için fikirlerini ve yöntemlerini paylaşır. Laura hakkında çok daha fazla bilgi için blogggingbistro.com’a göz atın.

7. Fin tarafından Supersize Blogging

“Selamlar, çok daha fazla trafik, bağlantılar, aboneler ve kar elde eden bir web sitesi ister misiniz? Supersize Blogging, başarılı olmanız gereken seçenekleri sunar. Merhaba, benim adım Fin ve ekibiniz ve benimki arasında hepimiz işiniz için olağanüstü içerik oluşturuyoruz. ” SupersizeBlogging.com

8. Courtney ve Betina tarafından Anne Blogger Plr

Bu iki bayan, başarılı bir anne blog yazarı olacağı konusunda fikirlerini paylaşıyor. “Mompreneurs olarak zaman yönetimini günlük bir meydan okuma olarak kabul ediyoruz. Mommy Blogger PLR, içeriğinizi geliştirmek, pazarlamak, işinizi yürütmek ve akşam yemeği yapmak için size çok daha fazla zaman tanıyarak bloglamanızı daha iyi hale getirmek için kullanabileceğiniz bir araçtır. ” Mombloggerplr.com adresinden Courtney ve Betina’ya göz atabilirsiniz.

9. Blog Dünyası / Yeni Medya Expo Blogu

Bu, dünyanın en büyük blog ve sosyal medya konferansı için resmi blog. Bloglarında bugün bloglama ve sosyal medyadaki en iyi uzmanları içeriyor. Blogcular medya endüstrisi haberleri ve bilgilerindeki mevcutları okuyabilir. Blog World sitesi, “iş, blog, podcast ve video içeriği oluşturma, dağıtım ve para kazanma, mevcut sosyal ağ aracı, teknoloji ve trendler için sosyal medyayı kapsayan çeşitli içerik çeşitleri kullanıyor – ve ayrıca tüm dikey nişlerde konuları kapsıyor Bloglama alanları (teknoloji, iş, ebeveynlik, spor, gayrimenkul, askeri, politika vb.). ” Bu, tüm blogcular için okunmaya ihtiyaçtır. Blogworld.com adresinden blog dünyasına göz atın.

İlgili Para Yardımına İhtiyaç Var mı? Bekar anneler için en iyi kredi türlerinin bir listesi

10. Bugün sosyal medya

“Sosyal Medya Today LLC, web’in hizmet ve kamu politikası hakkındaki en iyi düşünürlerini sunuyor. Önde gelen uzmanları birleştirmek amacıyla 2007 yılında şirketimizi başlattık ACROSS Çeşitli hizmet görüşmeleri. Standart medya dijitalleştikçe ve internet sosyalleştikçe, sosyal medya platformlarının müşteriler, çalışanları ve akademi, şirketler ve hükümet uzmanları arasında doğrudan iletişimi kolaylaştırmak için önemli potansiyel olduğunu fark ettik. Altı yıl sonra, editoryal olarak bağımsız, çevrimiçi toplulukların B2B sosyal medyasının temel taşı olduğunu kanıtladık. Sosyal Medya Today Network, aşağıdaki konularda analiz ve anlaşmazlıklara ev sahipliği yapar: socialmediatoday.com: Sosyal Medya ve Web 2.0 THEEERGYCOLLECTECT.com: Sürdürülebilirlik ve Tasarım ve Sürdürülebilirlik SmartDataCollective.com: Hizmet İstihbaratı ve Verileri Analytics HealthWorkscollective.com: Sağlık Politikası ve Teknolojisi ”Socialmediatoday.com.

Bu yazıya bağlantı: Bloglama ve sosyal için 10 müthiş bloglar Medya İpuçları

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.