No Widgets found in the Sidebar

Bu yazı Amerikan Temizlik Enstitüsü ile ortaktır. Ancak, tüm görüşler benim.

Son zamanlarda çamaşır odamızı yeniledi ve işlevsellik ve stile doğru çok dikkat çekerken, çocuklarımız ve evimizi kontrol eden diğer littles için çamaşır odamızın güvenliğini düşünmek için biraz zaman aldı. Tıpkı söyledikleri gibi, sahip olmadıkları bir şeyi yakalayan bir yürümeye başlayan çocuktan daha hızlı bir şey yoktur ve çamaşır odasında muhtemelen sahip olmalarını istemediğiniz birçok şey vardır. Sıvı çamaşır paketleri bunlardan biridir ve paketlerin bir parçası olmaktan çok mutluyuz! Ebeveynlerin daha güvenli bir çamaşır odası ortamı oluşturmak için ihtiyaç duydukları bilgi ve kaynakları almalarına yardımcı olma kampanyası.

Muhtemelen diğer birçok ev temizleyicisini güvenli bir şekilde saklıyorsunuz, ancak sıvı çamaşır paketlerini aynı bakımla tedavi etmek sık sık unutuluyor. Eski çamaşır odamızda bir ton depolama alanımız yoktu ve paketlerin çok sık ulaşılabilir alanlarda dışarıda kaldığını biliyorum. Çamaşır deterjanımızı saklamanın yollarını bulmak için mücadele ettim. Neredeyse tüm çocuklarım şimdi daha iyi bilecek kadar yaşlı olsa da, kuzenlerimiz ve arkadaşlarımız düzenli olarak geliyor ve olmayabilir. Paketler! Amerikan Temizlik Enstitüsü tarafından başlatılan kampanya, şimdi çamaşır odamıza dahil ettiğim müthiş fikirler ve değerli kaynaklar sağlıyor.

Daha güvenli bir ev ortamı oluşturmak için ipuçları

Sıvı çamaşır paketlerinizi varsa yüksek bir kabine yerleştirin.

Bir dolabınız olmasa bile, sıvı çamaşır paketlerini bir çöp kutusuna yerleştirin (diğer ev ürünlerini ve temizleyicileri de ekleyebilirsiniz!) Ve ulaşılmamış bir yere koyabilirsiniz.

Her zaman deterjan paketlerini orijinal kaplarında bırakın.

Sıvı çamaşırhane kaplarını kullandıktan sonra kapatıp kapattığınızı iki kez kontrol edin.

Deterjan paketlerini cam kavanozlarda saklamayın. Bu onları küçük olanlar için görünür kılar ve kaçınmak istediğiniz dikkatlerini çekebilir. Tabii ki, sevimli dekoratif kavanozlarınızda clothespins gibi diğer şeyleri hala saklayabilirsiniz!

Marketteyken tüm ev temizleyicilerinizi ayrı ayrı çantayın. Bu şekilde tam olarak nerede olduklarını bilirsiniz ve eve geldiğinizde onları güvenli bir şekilde ideal bırakabilirsiniz. Bu, bir kazanın değişimini azaltacak!

Zehir Yardım Hattı Numarasını (1-800-222-1222) telefonunuzda saklayın ve evinizde bir yerde terk ettiğiniz önemli telefon numaraları listesine yazın. Bu telefon numaralarının listesini her zaman bebek bakıcılarına göstermelisiniz!

Küçüklüğünüzü güvenlik hakkında öğretin! Çocuklarımızın güvenlikleri için belirlediğimiz sınırları anlamalarını sağlamak ebeveyn olarak işimizdir. Size yardımcı olmak için Amerikan Temizlik Enstitüsü’nden etkinlik sayfalarını indirebilirsiniz!

Paketleri koyun!

Bu birkaç temel adımla, sıvı çamaşır paketleri içeren kazalardan kaçınabilirsiniz! Kendi bebeğiniz, yeğeniniz, arkadaşınızın çocuğunuz, hatta bir köpek yavrusu veya başka bir evcil hayvan olsun, sıvı çamaşır paketlerinizi güvenli bir noktaya koyarak onları güvende tutuyorsunuz.

Başka ev güvenliği ve çamaşır ipuçlarınız var mı? Onları bu gönderiye ekleyip diğer mamalarla paylaşabilmemiz için yorumlarda onları duymak isteriz!

By ycgix

Leave a Reply

Your email address will not be published.