No Widgets found in the Sidebar

Lazımlık eğitimi, her türlü çocuk için önemli bir gelişim adımdır ”“ Ebeveynler için de ilginç bir zamandır! Gençlerin çok daha bağımsız olduğunu keşfettikleri ve vücut yönetimi ve güven oluşturmayı keşfettiklerinde özel bir aşamayı temsil eder. Ayrıca, ebeveynler son olarak, görünüşte hiç bitmeyen bir çocuk bezi barajını değiştirmekten bir nefes alıyorlar. Bununla birlikte, lazımlık eğitim süreci de stresle dolu olabilir. Bazı çocuklar 18 aylık kadar erken hazırlanır. Diğerleri tuvalete sürekli olarak kullanabilmeden önce üç ya da dört yaşında olabilir. Bazıları için çalışan teknikler, başkaları için sefil bir şekilde çalışmayı bırakacak, ebeveynleri ve çocukları hayal kırıklığına uğratacak. Aşağıda lazımlık eğitimi erkekleri için en iyi önerilerimizden birkaçını keşfedeceksiniz!

Tüm çocuklar kendi hızlarında lazımlık eğitimi alsa da, genç erkekler özellikle zor olabilir. Bit adamınızı lazımlık eğitimi için çalışıyorsanız, bu öneriler ve teknikler başarıyı çok daha hızlı başarmanıza yardımcı olabilir ”“ daha az gri kılla!

Erkekler için lazımlık eğitimi önerileri

Her şeyden önce acele etme

Yakında herhangi bir tür lazımlık eğitimi tekniğine başlarsanız, başarısız olmaya mahkum olacaksınız. Dolayısıyla, kılavuz üstü bu süreçte çocuğunuzu acele etmek değildir. Çocuğunuz kolay talimatlara uyma yeteneği, lazımlığa ilgi oranı, ne zaman gitmesi gerektiğini söyleme yeteneği veya iç çamaşırı kullanma faiz oranı gibi hazırlık göstergeleri gösterene kadar bekleyin. Her türlü ve tüm bu endikasyonlar lazımlık eğitimine başlama zamanına işaret edebilir.

Lazımlık eğitimi alırken çekme yoluna gitmeyi seçerseniz, Pull-up® yeni yaprak eğitim pantolonunu incelemeniz gerekir. Bu, karışıklıklardan kaçınırken çocuğunuza güven geliştirmeye yardımcı olmak için harika bir yöntemdir. Bahsetmiyorum bile, onlar hakkında harika hissedebilirsiniz. Sadece çok yumuşak olmakla kalmaz, ancak bitki bazlı bileşenlerden (ağırlıkça*% 28) yapılmıştır. Onları Walmart’ta hem de mağazada keşfedebilirsiniz!

Birkaç yararlı lazımlık eğitimi stratejisi

Aşamalı aralıklar
Bu teknik, ebeveynlerin ve çocukların aşamalarda lazımlık eğitimine girmelerini sağlar. İlk veya iki gün boyunca, sabah iki saat ve akşam saat iki saatini seçin ve burada çocuğunuzu her 20 dakikada bir tuvalete götürürsiniz. Günün geri kalanı için, bir bebek bezi veya çekme takmasını sağlayın. Sonraki günlerde, aralık saatlerinin sayısını yavaşça artırmanın yanı sıra bir çekişte geçirdiği süreyi azaltır. Üçüncü veya dördüncü güne kadar, birçok genç erkek 20 veya 30 dakikalık aralıklarla tam günlük lazımlık eğitimi almaya hazırlanır.

Lazımlık saati

Lazımlık görünümünü kullanarak ”“ Bit genç çocuğunuza lazımlık kullanmaya çalışması gereken bir işaretçi olarak yanan bir araç ”“ Aralık yöntemine benzer. Bununla birlikte, çocuğunuzun lazımlığa gitme zamanının geldiğini hatırlamada çok daha bağımsız hissetmesini sağlar. Bu, tuvalete gitmek için oynamayı bırakmak için zaman ayırmayı sevmeyen telaşlı genç erkekler için genellikle yararlı bir tekniktir.

Çok sayıda ebeveynin etkili bir şekilde kullandığı lazımlık görünümü için buraya tıklayın!

Oyunlar Galore
Eğer bit adamınız eğlenmekten ilham alıyorsa, bir oyuna lazımlık eğitimi alın. Sayısız lazımlık koltuğu ve dönen hedefler ve genç erkeklerin AIM’e yardımcı olmak için çıkartmalar gibi şeyleri olan pisuarlar ve aynı zamanda uygun fiyatlı bir strateji için Cheerio tekniğini her zaman kullanabilirsiniz. Çok sayıda genç erkek gitmek için oturuyor. Ancak, çocuğunuz ayakta durmayı tercih ederse, sadece birkaç Cheerios tuvalete atın ve ona nişan almasını söyleyin. Hedef yöntemi her zaman faiz oranlarını biraz uyarıyor gibi görünüyor!

Teşvikler
Bazı çocuklar, teşvikler dahil olduğunda en iyi lazımlık treni. Çocuğunuzu en iyi anlıyorsunuz, bu yüzden aynı şekilde ne tür ikramların ve oyuncakların ona ilham verebileceğini anlıyorsunuz. Teşvikleriniz ne olursa olsun, onları görünür tutmaya çalışın. Bu yöntem, zamanında lazımlığa gitmeyi hatırlamak için yapabileceklerinin sürekli bir işaretçisi olarak hareket ederler.

Çocuk bezlerini saklayın

Bazı çocuklar için, kolayca sunulan bir koltuk değneği olduğunu anlamak, lazımlığı kullanmaya başlamak için hissettikleri her türlü motivasyonu reddedecektir. Bu yüzden, çocuk bezlerini gizleyin ve çocuğunuza artık bir seçenek olmadığını söyleyin. Çok sayıda genç erkek, birkaç gün içinde etkili bir şekilde lazımlık trenini yapacak.

Bırak onun komando
Bazen, bit erkeklerin beyinleri, lazımlığı kullanmaya çalıştıklarını anlasalar bile, bir bebek bezi veya çekme hissi ile karıştırılabilir. Bu engelleri ortadan kaldırarak ve sadece komandosuna gitmesine izin vererek ”“ hatta tamamen çıplak ”“ Karışıklıkları azaltabilirsiniz. Çocuk bezi, pull-up ve iç çamaşırından da geri dönüşüm, kuşkusuz kafa karıştırıcı.

Rol modelleme
Bazı erkekler için lazımlık eğitimi, başka birini tuvaleti kullanana kadar tıklamıyor. Çocuğunuz iseKendini denemeden önce yeni becerileri keşfetmenin yanı sıra, işlev modellemesi sadece ihtiyaç duyduğu şey olabilir. Ona tuvaletteki ipleri göstermek ve kendi yeteneklerine güven duymasına yardımcı olmak için oğlunuzun hayatında güvenilir bir adamı seçin. Bazı durumlarda bu işte büyük kardeşler en iyisidir!

Her zaman bit oğlunuzun lazımlık eğitimi zaferlerini kutlayın!

İster çocuğunuz ilk gününde bir lazımlık eğitim şampiyonu olsun ya da öğleden önce dokuzuncu kez iç çamaşırını değiştiriyor olun, büyük ve çok az zafer kutlamak zorunludur. Başarılı lazımlık eğitimi çok fazla güvenle ilgilidir. Çocuğunuza, yüzey hattına doğru her küçük adımdan ne kadar mutlu olduğunuzu göstermek, denemek için ilham hissetmesini sağlamak için harika bir yöntemdir. Bu yöntem aksilikler gerçekleştiğinde bile ileriye dönük.

Ne yapmamalı

Yukarıdaki öneriler çok sayıda genç erkek lazımlığı kullanmayı keşfetmesine yardımcı olsa da, tipik hataları önlemek de benzer şekilde gereklidir. Örneğin, çocuklarınız için yeni bir kardeşin gelmesi veya yeni bir çocuk bakım sağlayıcısıyla ilk birkaç hafta gibi büyük bir yaşam değişimi sırasında lazımlık eğitimine başlaması önerilmez. Benzer şekilde, yakında çocuğunuzun çoğunu beklememek en iyisidir, bu yüzden gündüz yapmayı ve aynı zamanda gece lazımlık eğitimi yapmayı önleyin ”“ Önce gündüz becerilerle kal.

Lazımlık eğitimi Genç bir çocuk gerçekten bir süreçtir. İlgili herkesin çabasının yanı sıra zaman almanın yanı sıra yol boyunca çok sayıda aksilik yaşayabilir. Bazı çocukların akranları olur olmaz hazırlıklı olmadığını unutmayın. Durdurmak ve hazırlık göstergelerini gösterene kadar beklemek anahtar olabilir. Aynı şekilde, aksiliklerin tipik olduğunu ve çocuğunuz öğrenirken beklenmesi gerektiği de önemlidir. Bir aksilik gerçekleştiğinde bağırmayı veya azarlamayı önlemeye çalışmanız gerçekten gerekir. Gelişimsel araştırma çalışması, küçük çocukların ustalaşmadan önce birçok kez bir şeyler yapmayı gerektirdiğini göstermektedir ve bu da tuvaleti kullanmak için kesinlikle doğrudur.

Kullandığınız tekniklerden bağımsız olarak, bit adamınız öğrenirken tutarlılık ve pozitiflik hedefi. Lazımlık eğitimi genç erkekler kesinlikle bir meydan okuma olabilir. Sadece çocuk bezlerini iyi bir şekilde terk edebileceğiniz günü kutlamaya hazır olun!

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.