No Widgets found in the Sidebar

Amazon ne olursa olsun? Hayır, en çok şey mağazası. Tam işte orada keşfetmeyeceğiniz 10 bebek favorim.

Amazon’da keşfedemeyeceğiniz 10 Bebek Kayıt Defteri Ürünleri

Şemsiyö

Yumuşak, emici ve güvenli mi? Çocuk bezinizden ne kadar daha fazlasını isteyebilirsiniz? Şemsiye çocuk bezi de güzel. Bebek bezi ve silme abonelikleri ayarlamayı inanılmaz derecede basit hale getirir. Çok fazla çocuk bezi, aynı zamanda hayatınızı satın almak için de akılda tutmak zorunda kalmamak çok daha kolay hale getireceksiniz.

Bebek Temelleri

Temel giysiler kolay olmalı, ancak gençler giysiler sonsuz karmaşık görünüyor. Geçen haftadan bu sevimli romper geri dönmeden önce durdurulmuştur. Bu yüzden iki anne Primary.com’un yanı sıra çok minnettarım. Her neyse, 25 doların altında ve parlak düz renklerde. (Bir yetişkin hattı olmasını arzuluyorum.)

Hayatınızı değiştirecek bebek ekranı

Bazen gencim uyurken, onun hakkında uyanık olduğundan çok daha endişeliyim. Birçok bebek ekranında grenli video resmi, kötü gürültü kalitesi, cansız pil ömrü var – normalde emiyorlar. Ancak Nanit, bebeğinizin uyku düzenlerini izleyen HD videoya sahip yeni bir yüksek teknoloji bebek ekranıdır. Ekim 2016’da gönderilmesi bekleniyor.

Seni çok daha iyi bir ebeveyn yapan kıyafetler

Oğlum Ben, Sağlık Tesisi Ben’e sahip olduğumda bana bebeğimle tam olarak nasıl konuşulacağına dair ipuçları sağladı: “Bir Şarkı Çırpın”, “Itsy Bitsy Spider” ¦, ”böyle şeyler. Bebeğimle konuşmanın önemli olduğunu anlıyorum, ancak hatırlaması zor. çalıştığı kadar. Ben nişanlı kalmam hatırlatıldığından beri kullanırken çok daha iyi bir anne hissettim. Konuşarak yapılırlar: Talk, okuma, şarkı söyleme, ebeveynleri konuşmaya, okumaya ve doğumdan başlayan çocuklarla şarkı söylemeye motive etmek için bir kampanya. Artık onları bebek listesinden alabilirsiniz ve her satın alma işleminde bire bir aile daha sağlıyorsunuz. oldukça havalı.

Ev yapımı yemekler

Bazen en iyi hediye dondurulmuş bir lazanya. Yeni doğmuş, önceden yapılmış, ev yapımı bir yiyecekiniz sizi aklı başında tutar ve aynı zamanda evinizden daha zayıf bir kişi ve iyi arkadaşlarınızın dondurucunuzu stoklamasını istemezsiniz. Söz veriyorum.

Deniz Aktivite Zemin Matında Olun

Nod Land’den deniz aktivite zemin paspası üzerinde olun

Büyük bir cinsi seviyorum. Aynı şekilde alışılmadık ve eğlenceli bebek oyuncaklarını da seviyorum. Kapsamlı çocukların mağaza üssü, bu aktivite zemin paspasını balinalar, salyangoz, denizanası ve diğer denizaltı yaratıkları ile yapar. Bir yaşam alanında veya bir kreşte çok iyi görünmesinin yanı sıra biraz olanları eğlendirir.

Ikea’da keşfedebileceğiniz en ucuz beşik

Bir beşik için bombardıman benim için pek bir anlam ifade etmiyor. (Yatağa çok daha fazla harcama yapmayı seviyorum.) 79,99 $ ‘a, bu IKEA beşik mükemmel bir satın alma.

Çocuklar (ve kızlar) için en şirin kıyafetler

Kıyafetlerle ilgili olduğunda, kadınlar tüm eğlenceye sahip olurlar. İki oğlum var, yanı sıra etraflarında yayları olmayan bebekler için sevimli, zarif kıyafetler keşfetmek zor olabilir. Bu kıyafet serisi, çocuklar ve kızlar için modaya uygun güçlü baskılara sahiptir, böylece herkes havalı görünebilir.

Monica ve Andy’nin Gelecek Ev Sarılma Kutusu

Bitinizin her gün giyeceği (ve kirleneceği) onesies için dışarı çıkmak istemeyebilirsiniz, ancak bebek evinizi hastaneden getirdiğinizde, çok için özel bir kıyafet koymak için harika bir dokunuş İlk kez eve geldikleri (ve fotoğraflandıkları). Monica ve Andy’nin bu harika kucaklama kutuları günü ek özel hale getiriyor.

Soğuk Zor Nakit

Bebekler harika, ancak aynı şekilde pahalı olabilir! Genellikle gerektiğiniz şey soğuk zor nakittir. Bir bebek bezi fonu, bir çocuk bakımı fonu, bir çıkarma fonu, beyaz bir şarap fonu veya son derece erken bir kolej fonu olan Babylist’teki para fonu işlevi, tam olarak ne kadar istediğinizi belirlemenizi, fonunuzu adlandırmanızı ve anlatmanızı sağlar Sizin için ve aileniz için neden çok önemli olduğunu düşünüyorsunuz. Aynı şekilde, birkaç kişinin bebek arabası gibi büyük bir bilet ürününe katkıda bulunmasına izin vermek için mükemmel bir yöntemdir.

Bebek siciliniz sizin kadar özel olmalı, bu yüzden bir mağaza ile kalmanız gerektiğini düşünmeyin. BabyList ile kayıt defterinize her türlü mağazadan her şeyi ekleyebilirsiniz: Primary.com, IKEA, Target, hatta Amazon.

Bunlar bebek listesini etkileyen çocuklar

By ycgix

Leave a Reply

Your email address will not be published.