No Widgets found in the Sidebar

lazımlık eğitimi için en iyi lazımlık eğitimi koltuğu ve diğer lazımlık teçhizatı oldukça büyüleyici bir deneyimdir. İdeal lazımlık eğitim ekipmanlarına ve en iyi lazımlık eğitim koltuğuna sahip olmak, deneyimi çok daha iyi hale getirebilir. Tıpkı her şey gibi, bu büyülü gadget’lara sahip olmayan ebeveynler, onlara gerek olmadığını belirteceklerdir, ancak bir şeyin lazımlık eğitimini daha kolay hale getirip girmediğini belirtiyoruz. Tam burada, çaylak anne takımımızın sevdiği ve lazımlık eğitimini fethetme ile ilgili yemin ettiği dişli.

Lazımlık eğitimi için en iyi lazımlık eğitimi koltuğu ve diğer lazımlık ekipmanı

Lazımlık eğitimi favorilerimizi satın alın!

< $ 19.99 $ 9.88 $ 9.99 13.31 $ $ 14.99 7,99 $ 34.88 $ $ 12.30 35,00 $ $ 14.10 6,95 $ 28.95 $ 13.61 $ >

En iyi lazımlık sandalye

İlk önce lazımlık sandalyeleriyle başlayalım!

Babybjorn lazımlık sandalyesi – geleneksel lazımlık

Bir şeyleri bir klasikle başlatıyoruz; Temel lazımlık eğitim başkanı. Lazımlık sandalye, çocuğunuzu tuvalet konseptine tanıtmak ve gitmeleri gerektiğinde duş odasına doğru ilerlemelerine yardımcı olmak için mükemmel bir yöntemdir.

Bu Babybjorn lazımlık sandalyesi tüm önemli şeylere sahiptir; Temiz iç astar, koruyucunun yanı sıra güçlü bir konforlu tabanın yanı sıra ortadan kaldırılması basit. Mevcut maliyetleri burada inceleyin!

Eko By Naty Clean Lotty – Karmaşa Yok Temizler için En İyi Lazımlık Eğitim Koltuğu

Hayattaki daha iyi şeyleri sevenler için, bu sadece eviniz için lazımlık sandalyesi olabilir. Pürüzsüz stili, bir lazımlık gibi daha az görünmesini sağlar ve duş odası aksesuarına çok benziyor, ancak bu lazımlığın en havalı kısmı bile değil.

Aynı şekilde, temizliği bir esinti yaparken de çevre dostudur. % 100 biyolojik olarak parçalanabilen bir torba ile kaplıdır. Çocuğunuz tuvalete gittikten sonra, bu çantayı ortadan kaldırabilir ve tuvaletten yıkabilirsiniz. Yonky durulama yok mu? Beni de sayın! Mevcut maliyetleri buradan kontrol edin!

Primo 4 arada 1 yumuşak koltuk – en iyi dönüştürülebilir lazımlık koltuğu

Çok kullanımlı ürünler için yumuşak bir alana sahip olduğumuzu anlıyorsunuz, bu yüzden bu primo 4’ü kesinlikle asal lazımlık eğitimi ekipmanı. Normal lazımlık sandalyeniz olarak başlar, ancak çocuğunuz ilerledikçe bir tabureye, lazımlık koltuğu azaltıcısına ve lazımlık koltuğuna dönüşebilir. Mevcut maliyetleri buradan kontrol edin!

Kurbağa yürümeye başlayan çocuk pee eğitmeni – erkekler için mükemmel bir seçim

Lazımlık eğitimi biti çocuklar genellikle çok daha fazla çaba gösterebilir. Bir bitinizle bir rutta sıkışmışsanız, dikkatlerini çekebilecek bir şey deneyin.

Bu lazımlık bir kurbağa gibi şekillendirilmiştir ve bit insanınızı mükemmel bir şekilde hedeflemeye motive ederek hayatı biraz daha az dağınık hale getirir. Mevcut maliyetleri buradan kontrol edin!

Fisher Maliyet Özel Yapımı Konfor Lazımlık-Uzun Kiddos Lazımlık

Bu lazımlık, çocuğunuzu tamamen takmak ve konforu en üst düzeye çıkarmakla ilgilidir. Hızlı bir şekilde, yükseklerine uyacak şekilde değiştirilebilir ve hem kalkışta hem de koltuğa çıkmaya yardımcı olan kol dayama emniyetleri vardır. Bir çocuğu lazımlık eğitirken gerekli olan bir serpme koruması vardır. Mevcut maliyetleri buradan kontrol edin!

Munchkin kolunun yanı sıra 1 lazımlık koltukta Hammer 3 – kokuları ortadan kaldıran bir sandalye

Bu bir daha dikkat çekici çok fonksiyonlu lazımlık sandalyesi. Sandalyeden lazımlık halkasına ve bir adım dışkı programına gider.

Lazımlık, kokulardan kurtulmak için risksiz verimli bir yöntem olan bir ARM & Hammer Kreş Fazı Diski içerir. Bu bit disk, lazımlık eğitimi ile ilgili olduğunda kesinlikle bir oyun değiştiricidir. Mevcut maliyetleri buradan kontrol edin!

En iyi lazımlık koltuğu

Yukarıda işaret edilen lazımlık sandalyeleri yere oturur, ancak aynı şekilde rutin tuvaletinizi çok daha rahat ve bitiniz için kolayca erişilebilir hale getirmek için bir lazımlık koltuğu kullanma seçeneğiniz vardır.

Mayfair Nextstep lazımlık eğitim koltuğu – tercih ettiğim seçim

Bu, lazımlık eğitim koltuğu için tercih ettiğim seçenekYetişkinler ve lazımlık stajyer arasındaki basit koltuk dönüşümü için BLES. Bu sadece bir ses ekinden ziyade gerçek bir tuvalet koltuğudur, ancak yaşa yakın birkaç kiddos varsa kesinlikle buna değer.

Son derece güvenli olmanın yanı sıra kıpırdatmayacak veya hareket etmeyecek, çocuğunuzu güvende hissettirecek. İnanılmaz derecede pratik, tüm kiddolarım şimdi lazımlık eğitimli olsa da, geldiklerinde yeğenlerim ve yeğenler için hala bırakıyoruz. Mevcut maliyetleri burada inceleyin!

Fisher, en iyi lazımlık yüzüğüne mal oldu – kolayca işlemek için en iyi seçim

Lazımlık eğitimi olan herkesin yepyeni bir tuvalet koltuğu almasını beklemiyoruz, ancak bu Fisher-Price sesi kesinlikle bir sonraki en iyi şey. Güvenli bir lazımlık koltuğu için hızlı bir şekilde iter. Aynı şekilde çocuğunuzun tutması için kulpları vardır. Bu koltuğun Amazon’da da olağanüstü değerlendirmeleri var. Mevcut maliyetleri burada inceleyin!

Alayna lazımlık tuvalet koltuğu ve Step Dışkısı – Bağımsız lazımlık kursiyerleri için mükemmel bir seçim

Bu bir klozetin yanı sıra tek parça halinde bir taburedir. Adım büyüktür, çocuğunuzun tırmanmasını ve oturmak için geri dönmesini kolaylaştırır. Lazımlık koltuğu ile yapıldığınızda, banyonun köşesindeki hızla olduğu gibi hızla katlanacaktır. Mevcut maliyetleri burada inceleyin!

Munchkin Güçlü Lazımlık Koltuğu – En İyi Temel Çözüm

Munchkin güçlü lazımlık koltuğu temel ve kesinlikle bütçe planı dostudur. Lazımlık eğitiminin sizin ve çocuğunuz için hızlı bir aşama olacağına inanıyorsanız mükemmel bir seçimdir. Aynı şekilde, farklı banyolara koltukta adım atmanız gerekiyorsa mükemmeldir.

Bonus! Aynı şekilde, daha önce belirttiğimiz kol ve çekiç kreş spreni diski ile uyumludur. Bu, koltuğun arkasına ideal ekler ve her türlü serin kokuyu ortadan kaldırır. Mevcut maliyetleri burada inceleyin!

Basamak tabureleri

Bazen bitenler, lavabo ya da lazımlık için olsun, bir adım atma gerektirir. Tam burada onlara bir destek sağlamak için tercih ettiğimiz dik taburelerimizden birkaçı var!

Bumbo Adım Dışkı – Mamalar arasında yadsınamaz bir tercih edilir

Bumbo Step Dışkı temel bir hafif adım dışkı seçeneğidir. Adımın bit ayakları için kaymaya dayanıklı bir yüzeye sahip olmasını seviyorum.

Pottery Barn Youngs Step Dışkı – Kişisel dokunuşlu bir tabure

Bu bit adım dışkı da dahil olmak üzere Pottery Barn Çocuklarının Sevimli Bireyselleştirilmiş Ev Dekoruna dayanmak zor. Birkaç renkte mevcuttur, bu nedenle ev dekorunuzla zahmetsizce şekillenecektir. Mevcut maliyetleri burada inceleyin!

En iyi seyahat lazımlık koltukları – hareket halindeyken ve daha fazlası
Lazımlık eğitim aşamasındayken hareket halindeyken ne yapacağınızı mı merak ediyorsunuz? Tam burada biraz daha kolay hale getirebilecek bir dişli!

Patette Plus 2 arada 1 – En İyi Lazımlık Eğitim Koltuğu Seyahat için

Lazımlık eğitiminin ortasındayken seyahat biraz korkutucu olur, ancak bazı lazımlık eğitim ekipmanlarıyla onunla alacağınız söz veriyoruz! Potette Plus, düz katlayabileceğiniz ve sizinle birlikte alabileceğiniz bir lazımlık sandalyesidir.

Emici çantalarını alabilir veya kendi koltuk bacaklarını açmayı mümkün kılabilir ve çocuğunuzun hemen hemen her yere lazımlık yapmasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde, yürümeye başlayan çocuğunuzun ellerini mikrop istila etmiş bir koltuğa yapıştırmamasını sağlamak için halka açık tuvalet koltuklarını koymak için de mükemmel.

OneDone Portable Kid Lazımlık Urinal – Özel bir Urinal Seçenekler

Kid Mamas için, bu portatif idrar gerçekten bir cankurtaran olabilir. Uzun arabalar ve kamyon gezileri, kamp gezileri veya sadece günlük görevleriniz için bu bit pisuar da açığa çıkabilir ve ciddi şekilde sızdırmaz. Çamaşır yıkamak kolaydır ve yeniden kullanılabilir, böylece uzun vadede bir tane saklayabilirsiniz. Burada inceleyin!

Aynı şekilde kızlar için portatif bir pisuar var, ancak kullanmak biraz daha zor. Burada bir kişiyi inceleyin.

Yaz Bebek Deluxe Piddle Pad – Kazalar için bir araba ve kamyon koltuk örtüsü

Kaza olacak, oldukça kaçınılmaz. Otomobiller ve kamyon gezileri bunun gerçekleşmesi için tipik bir yerdir, bu nedenle temizliği kolaylaştırmak için suya dayanıklı arabalara ve kamyon koltuk örtüsüne sahip olmak çok önemlidir. Bu koltuk astarı hem arabalarda hem de kamyon koltuğuna veya bebek arabasına gidebilir.

Bir kazadan sonra bu astar çamaşır makinesini yapmayı seviyorum, sadece havaya bırakın. Burada inceleyin!

Aqueduck musluk genişletici – lavaboya ulaşılabilir hale getirmek için bir cihaz!

Sanitasyon rutinleri lazımlık eğitiminin önemli bir parçasıdır, ancak lavabo küçük çocukların ulaşması her zaman basit değildir. Bu genişleyiciyi lavabonuza bağlayarak, su önemli ölçüde daha uzağa çıkacak ve çocuğunuzun suya kendi başlarına ulaşmasını sağlayacaktır.

Yıkanabilir Mendiller – Silini kolaylaştırmak için bir yöntem

Yıkanabilir mendiller kesinlikle bir zorunluluk olmasa da, orada temiz olmayı çok daha kolay hale getiriyorlar. Bitiniz ilk kez kendilerini silmek için keşfettiğinde sahip olmak harika.

Bağladığımız mendiller biyolojik olarak parçalanabilir ve grip olur olmaz çözmeye başlarSH de! Mevcut maliyetleri burada inceleyin!

Biraz lazımlık eğitimi motivasyonu
Lazımlık eğitimi için birçok farklı teknik vardır. Birçok teknik, bir tür motivasyon olarak bitinizi tatmin etmek içerir. Sonunda büyük bir ödülle bir ödül grafiği yapabilirsiniz veya her lazımlığa her etkili bir şekilde gittiklerinde biraz muamele (jöle çenesi gibi) sağlayabilirsiniz.

Lazımlık Eğitimi Ödül Grafiği

Ödül grafiği, çocuğunuzu bir şeyin rutinini yapmak için etkilemek için mükemmel bir yöntemdir ve aynı zamanda lazımlık eğitimi almak için gereken motivasyon olabilir. Bu grafiği duş odasına asabilir ve onlara sürekli gelişimlerini gösterebilirsiniz.

Elmo lazımlık zaman çizelgesi

Bu hem bir renklendirme hem de aktivite kitabı ve bir ödül şeması! Ancak motivasyoneldir, ancak aynı şekilde el yıkama ve yıkama gibi önemli rutinleri öğretir.

Lazımlık eğitim kitapları
Kitaplar, çocuğunuzun lazımlık kavramında kullanılmasını sağlamak için müthiş bir yöntemdir. Konuşmanın devam etmesi için mükemmel bir yöntemdir!

Leslie Patricelli tarafından lazımlık

Lazımlık eğitimi gerçekten tuvalete girmeden çok önce başlar. Bu büyüleyici kitap, yürümeye başlayan çocuğunuzun lazımlık üzerindeki duş odasına gitme konseptinde kullanılmasını sağlamak için harika bir yöntemdir.

Herkes Taro Gomi’den Poops

Bu kitap esprili ve her şey #2 hakkında konuşuyor. Genellikle, lazımlık üzerinde kaka yapmayı keşfetmek en zor kısımdır, bu yüzden bu kitap bununla zor zamanlar geçiren bitler için mükemmel bir cesarettir.

Eric Litwin’in kaka melodisi

Bu daha mizahi ve mizahi bir kitap. Ayrıca, lazımlık zamanı daha az stresli hale getirmek için melodiyi keşfedebilir ve birlikte şarkı söyleyebilirsiniz!

En iyi lazımlık eğitim fikirlerinizi anlayalım – bunları yorumlarda bırakın!

Aynı şekilde:

3 günlük lazımlık eğitimi; Başarı için kanıtlanmış fikirler ve teknikler

52 Yeni yürümeye başlayan çocuklarla yapılması gereken inanılmaz eğlenceli şeyler

Anaokulu ile yürümeye başlayan çocuk için gençler için en iyi çalar saatler

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.