No Widgets found in the Sidebar

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Doğru gündüz bakımı bulmak, çoğu aile için ve bir günde modifikasyon yapabilecek her şeyi düşündüğünüzde, rutin kalmak neredeyse imkansızdır. Çocuk bakımı çözümünüz esnek değilse, hiçbir zaman gri olacaksınız. Stresli günlük rutinler, 24 saatlik günlük bakım merkezlerinin daha yaygın olmasının nedenidir. Ebeveynler daha uzun çalışma saatleri, daha uzun işe gidip gelmelerin yanı sıra daha stresli günlerle uğraştıkça, bir çocuk bakım merkezinden daha fazla yardımcı olmak için tam olarak kaç seçeneğinizin olduğunu keşfedebilirsiniz.

Yapılacak ilk şeylerden biri, uzman çocuk bakımı sağlayıcılarını, ajanslarını ve Kuzey Amerika’daki merkezleri listeleyen Sitters.com gibi bölgesel mahallenizde bir günlük bakım alanında göz atmaktır. Etrafınızdaki günlük bakım merkezleri farklı saatlere sahip olabilir, aynı zamanda düzensiz saatler çalışırsanız, hangi merkezlerin sizin için en iyi çalıştığını ve programınız için uzun sürmez. Göreviniz veya işe gidip gelmeniz, her zaman düzenlenmiş zamanda geri getiremeyeceğiniz anlamına gelirse, 24 saat veya gece gündüz bakımı gibi çok yönlü seçimler sizin için büyük olasılıkla doğrudur.

Başka bir seçenek, evinize gelecek olan dadılara bakmak, aynı zamanda geç saatlerde çalışırken gerekli çocuk bakımını sağlayacak, otoyolda web trafiğiyle veya bir daha meslektaşlarıyla telefonla almak için zor zamanlar geçirmektir. saat dilimi. Sitter.com gibi bir sitede bir dadı ararken, hayatınızı stres atmanızı sağlayacak çok yönlü rutin veya düzensiz bir saat sunabilecek bir dadı arayın. Doğru kişiyi keşfettiğinizden emin olmak için gereksinimlerinizin yanı sıra, bir bakıcı/dadı sabahın erken saatlerinde veya gece geç saatlerde çalışmak için uygun değilse, sizin için çalışmak için başvurmazlar.

İlgili kurum stresine geri döndüm mü? Bu mucize fikirli uygulamayı deneyin

Aday adayları belirledikten sonra, çocuğunuzu kiminle terk edebileceğinize faiz ödeyin. Tıpkı bir günlük bakım merkezini gezeceğiniz gibi, başka bir yer veya kişiyi incelemek istersiniz. Birinin evindeyse, ziyarete gidin. Aynı şekilde, öngörülemeyen bir şey gerçekleşirse, bitinizin büyük ellerde olduğundan emin olabilmeniz için CPR ve ilk yardım gibi farklı sertifikalar aramalısınız.

Rutininiz sıradan olabilir – hafta sonları kadar gece çalışan sayısız insan var. Ne olursa olsun, çocuk bakımı hakkına sahip olmadığınız anlamına gelmez. Şimdi bildiğiniz gibi, 24 saatlik günlük bakım için nerede arayacağınızı anlamanız gerekir. Gideri olarak mevcut olduğunu görmek, internet mahallelerinde kontrol etmek, şehrinizde sunulan bir gecede günlük bakım için en iyi seçimleri bulmanıza yardımcı olacaktır. Aslında, nelerin mevcut olduğu ve gereksiniminizi hızlı bir şekilde hızlı bir şekilde hızlı bir şekilde sunmaya istekli olduğu hakkında daha fazla şey keşfedebileceksiniz. Her şey ifade edildiğinde, aradığınız çocuğunuz, bu yüzden zaman ayırın ve mevcut tüm farklı seçenekleri inceleyin.

Bu gönderiye bağlantı: 24 saatlik günlük bakımın nereden keşfedileceğini anlıyor musunuz?

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.