No Widgets found in the Sidebar

Bebeğinize nasıl e -posta gönderilir ve kesinlikle karıştırmaz

Yıllar önce çocuğum bir bebekken, onun için bir e -posta adresi oluşturduk. Gmail.com’da onun adı ve soyadı. Yüzlerce Julian’ın onu nab yapmayı düşünmeden önce onun için rezerve etmenin harika olduğunu düşündük.

Ona bu gezegendeki maceraları hakkında mesajlar göndermeye başladık ve bir gün takdir edebileceği dijital bir bebek kitabı, mesajlar, mesajlar olarak hizmet edeceklerini düşündük. “Bebeğinize E-posta”, Rookiemoms.com’daki ilk makalelerimizden biriydi ve kitabımızda olan Çaylak Mom’un El Kitabı’nda neredeyse kelime kelimesi. Aynı fikirle çok dokunaklı bir Gmail reklamı (aşağıda gömülü) görmüş olabilirsiniz.

Çocuğum için hesabı oluştururken anlamadığım şey, onu sadece yetişkin kullanımı için saklamam gerektiği ve 18 yaşına geldiğinde ona “anahtarları” vermem ve belki de 21’i kullanmaya hazırdı ve gerçekini kullanmaya hazırdı bir e -posta adresinde ad. Yaklaşık birinci sınıfta kısa mesajlar yazmaya başlar başlamaz kullanmasına izin verdik.

9 yaşında, e-postasını büyükanne ve büyükbabasıyla iletişim kurmak, kendisine sahip olmak istediği bağlantılar veya resimler göndermek ve çocuk dostu sitelere-şimdi ideal oynadığı çevrimiçi Lego oyunları gibi-yetkimle-çocuk dostu sitelere kaydolmak için sık sık kullanıyor.

Onu firstlast@gmail.com hesabını kullanmaya başlamaya ilk teşvik ettiğimizde, içinde zaten mesajlar olduğunu keşfetti. Ve tuhaftılar.

Neden anneden ona sevgisinin adını telafi ettiğini anlatan bir mesaj var?

Ona onunla tanışmanın ne kadar özel olduğuna dair bir e -posta gönderen bu kişi (annenin kolej arkadaşı) kim?

Buradaki ders, 8 yaşındaki çocukların henüz çocuklukları hakkında duygusal olmadıklarıdır.

Kilometre taşlarını kaydetmek için Julian’ın e -posta adresini kullanmaya devam etmek istiyorum, ancak başka bir hesap oluşturmam gerektiğini düşünüyorum. Çocukluğu hakkındaki gözlemlerimi gerçek zamanlı olarak takdir etmeyecek.

Anne, neden doğum günü partimle ilgili tüm ayrıntıları bana e -postayla gönderdin? Oradaydım.

Gelen kutusunu klasörlerle tertemiz bir şekilde düzenliyor. Normalde gelen kutusuna sıfıra sahip olabilir. (Ona söylediğim gibi yapmayı öğrettim, benim gibi değil.)

Bizim gibi, çocuğunuzun adına bir e -posta hesabına tutunuyorsanız, tutmayı planlamanızı öneririm. Vahşi ve çılgın çocuklarken kullanmak için goldfishcrackereatr@gmail.com’u yaratmalarına izin verin. Daha sonra, bir olgunluk yaşına ulaştıklarında ve saçma takma adları spam ve Lego fangirl e -postalarıyla dolu olduğunda, hesapta bir klasör yaptıktan sonra, kaydettiğiniz gerçek ad adresiyle yeni bir başlangıç ​​yapın. Bu çocukluk anıları için.

Alternatif olarak, Gmail reklamında gösterildiği gibi, çocuğunuzun adından önce “sevgili” öneki ile bir tane oluşturun ve yalnızca bebek kitabı amacıyla kullanın.

Çocuğunuz için dijital bir zaman kapsülü yapmanın farklı bir yolu var mı? Bunun için uygulamalar olduğunu biliyorum, ancak hiçbiri e -posta kadar temel ve kalıcı görünmüyor.

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.