No Widgets found in the Sidebar

4 yaşındaki erkekler için en iyi oyuncaklar için bir rut alışverişinde sıkışmışsanız, en iyi noktaya geldiniz. Hem küçük adamın hem de ailesinin üzerinde anlaşabileceği en destansı oyuncakları bulduk. Bu oyuncakların çoğu kızlar için de müthiş seçimlerdir ve özellikle daha büyük bir aileniz varsa, Noel için planlamaya başlamak için asla erken değildir ve bu oyuncakların tümü, yaklaşan tatil hatlarından kaçınmak için çevrimiçi olarak satın alınabilir!

Evinizin asla dokunulmayan oyuncaklarla dağınık olmasını istemediğinizi biliyoruz, bu yüzden 4 yaşındaki bir çocuğun dikkatini olabildiğince uzun süre tutma umuduyla sadece en iyisini seçtik.

2022’de 4 yaşındaki genç erkekler için en iyi oyuncaklar – Tatil Hediye Rehberi

Magnation manyetik yapı taşları

Modern çocuklar geleneksel blok binasından daha büyük ve daha iyi şeylere geçti ve bu hepimizin katılabileceğini düşünüyorum. Bu manyetik bloklar, bir çocuğun hayal gücünün motor beceri gelişimini teşvik ederken yaratılışla vahşi koşmasına izin verir.

O kadar eğlenceli ebeveynler, muhtemelen çocukları ile yeni binalar ve tasarımlar yaratan ekstra zaman geçirdiklerini görecekler. 2-10 yaş arası çocuklarımızı eğlendirdiği için manyetik blokların önemli hayranlarıyız. Iut, 2022 için müthiş bir hediye, çünkü çocuğunuzu evde uzun günlerde kesinlikle eğlendirecek.

Fiyatları buradan kontrol edin

Star Wars Mission Fleet – 2022 için yeni!

Yıldız Savaşları’nı seven küçük bir genç çocuğunuz varsa, bu aksiyon figürleri kümesi istek listelerinin en üstünde olacak. Hasbro Star Wars Mission Filo Koleksiyonu, çok çeşitli Star Wars oyuncakları ve karakterlerine sahiptir.

Han Solo ile Millenium Falcon kesinlikle küçük birliğimiz arasında favori. Oyuncaklar en pahalı oyuncak için 14 $ – 39 $ arasında çok makul fiyatlı.

Amazon’da mevcut

Mad Matt-R

Bu benim küçük kızımın en sevdiği oyuncaklardan biri. Mad Matt-R tüm kiddoslarınız takıntılı olacak. Kinetik kumdan çok daha iyidir ve asla kurutmaz. Bu müthiş bir duyusal oyuncak ve çocuklarımız kesinlikle onu seviyor. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Kişiselleştirilmiş isim mum boya seti

Bu isim boya kalemleri bu yıl tüm öfke ve renkli bir çorap doldurucu yapmak! Büyük tasarımları nedeniyle küçük eller için en uygundurlar. En iyi yanı, alıcının adı önde yazılmış ve bir iplik yayı ile bir kutuya gelmeleridir, bu yüzden bu hediyeyi sarmanıza gerek kalmayacaktır!

Bu Etsy mağazası, mum boya isim setlerinin orijinal tasarımcısıdır ve kalite üzerine bir prim yerleştirir. Forbes ve BuzzFeed’de yer aldı ve Etsy Tasarım Ödülleri Çocuk Kategorisinde finalistti. Onları buradan kontrol edin!

Flybar benim ilk köpük pogo jumper

Pogo çubukları olan dört yaşında bir genç çocuğun sadece felaket çığlık attığını düşünüyor olabilirsiniz, ancak çocuğunuz uygun pedler ve kask giydiği sürece bu aslında çok güvenli bir seçenektir. Alt, her atlamayı yastıklamak için kalın bir köpük peddir ve çubuk esnek bir bungee’dir, bu nedenle herhangi bir yüksekliğe mükemmel bir şekilde uyacaktır. Bu Pogo jumper, güç ve denge oluştururken en çok 4 yaşındaki enerjiyi bile ortadan kaldıracak. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Toyvelt STEM Öğrenme İnşaat Oyuncak Mühendislik Seti

4 yaşındaki genç erkekler için en iyi oyuncaklar küçük bir adamın dikkatini çekecek ve tekerleklerini döndürecek. Bu yüzden bir mühendislik setinin armağanı neredeyse başarısız bir hediye fikridir. Dahil edilen parçalar ve anahtarlarla, çocuğunuz kamyonlardan robotlara ve helikopterlere kadar çok farklı şeyler inşa edebilir. Bu oyuncak yıllarca sürecek çünkü çocuğunuz daha da geliştikçe, inşa etmek için çok daha ileri ve daha gelişmiş seçenekler var. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Sharko Snuggle Shark

Küçük genç erkeklere bir şeyler inşa etmekten ve telaşlı olmaktan çok daha fazlası var. Onlar da rahat bir tarafı var! Onlara bir snuggle köpekbalığı vererek bu tatlı tarafı ortaya çıkarın. 3-12 yaş arası çocuklar için yapılır, bu yüzden hemen hemen herhangi bir 4 yaşındaki çocuk sığacaktır. Çok yumuşak ve bazı unutulmaz aile filmi geceleri garanti edebilir. Aslında bir DVD, patlamış mısır ve biraz şekerle eşleştirilmiş müthiş bir hediye yapar. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Lite brite

Lite Brite her zaman sıcak bir Noel öğesidir, bu yüzden üzerine bir atlama yapın! Esasen, yaratımınızı parlatan bir arka ışıkla biriktir. 6 farklı renkte 156 mandal var, bu da aklınıza gelebilecek her şeyi yaratmanızı mümkün kılar. Tüm kreasyonlarınızın hayata geçmesini sağlar ve hatta sizin için bir ışık şovu bile oluşturabilir. 4 yaşından küçük birini başlatmak için rehberler dahildir. Bu, sadece bir resim seçmelerine ve hayata geçmek için mandalları koymalarına izin verir. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Dodgetag 2 oyuncusu

Bu seti hediye olarak vererek onları yepyeni bir oyuna birleştirerek etiket ve dodgeball’un risklerini artırabilirsiniz. 2 yelek ve yumuşak top içerir. Rakiplerinizin yeleğine bağlı kalmak için bir top aldığınızda, bu bir hit! Kolay bir oyun, ama yine de eğlenceli ve saklanması kolay.Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Hatalar Kitabı

4 yaşında bir çocuk da dahil olmak üzere hepimiz hatalarla dolu bir kitapla ilgili olabiliriz. Hatalar Kitabı, hataların yaratıcı sürecin bir parçası olduğu ve hiç de kötü bir şey olmadığı ile ilgilidir. Bunun 4 yaşında bir hediye için önemli bir mesaj olduğunu düşünüyoruz! Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Siyah Max Hafif Spiral Futbol

Destansı bir aydınlatma futbolu eklemeden 4 yaşındaki genç erkekler için en iyi oyuncakların hediye rehberi yapamayacağımızı biliyorsunuz. Akıllı LED sistemi nedeniyle, bu top ne zaman yakalandığını ve atıldığını bilir ve buna göre ışığı değiştirir. Ortalama futboldan biraz daha küçük, ama onu küçük eller için ideal yapan şey bu. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Zingo!

Masa oyunları her zaman iyi bir hediye fikridir, özellikle de gerçekten tüm aile içindir. Zingo! Bingo’nun çocuk dostu bir versiyonudur ve eşleştirme becerilerini ve kelime dağarcığını teşvik etmenin çok eğlenceli bir yoludur. Kiddos’un dikkatini çekmeye yardımcı olacak gerçekten hızlı. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Böcek lore büyük kelebek kiti

Küçük genç çocuklar ve böcekler el ele gitme eğilimindedir. Herhangi bir genç erkek annenin size bunu anlatmak için en az birkaç hikayesi olacak. Bu karşılaşmaların kontrollü bir ortamda olmasını istiyorsanız, bu kelebek kitine göz atın. Örgü kabı boyunca, tırtıldan kelebeğe beş metamorfoz aşamasını görebileceksiniz. Bir masanın üzerinde durabilir veya asabilir, evinizde bir yer bulmayı kolaylaştırır. Kelebeklere dönüştüklerinde, onları kesinlikle herhangi bir çocuk için ömür boyu bir hafıza olacak olan vahşi doğaya geri bırakabilirsiniz. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Çocuklar İlk Bilim Laboratuvarı Kiti

Bu, çocukların aletleri ve açık uçlu öğrenme deneyimleri sunarak ilham vermek için müthiş bir oyuncaktır. Küçük erkekler denemeyi sever ve bu kit yaratıcılığı ve bilimsel düşünme ruhunu uyaran çeşitli güvenli ve ilgi çekici araçlar sağlar. Bu oyuncak özellikle okul öncesi ve anaokulları için geliştirilmiştir. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Klutz Lego Gadgets

Klasik LEGO’nun 4 yaşındaki erkekler için en iyi oyuncaklara müthiş bir katkı olduğunu bilmelisiniz. Artık çocuklar ağzına küçük nesneler koyduklarına göre Lego’lar, küçük huy’nız için el-göz koordinasyonu geliştirmenin müthiş bir yoludur. Klutz Lego Gadgets, geleneksel Legos’ta bir bükülme, çünkü bu oyuncak küçük adamınızın yararlıdan aptala kadar 11 farklı makine oluşturmasına yardımcı oluyor. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Demet

Bunchems, küçük olanınız için çok eğlenceli bir duyusal oyuncaktır. Bunchems ile ezin, bağlayın ve yaratın! Birbirlerine bağlı kalıyorlar ve eğlenceli karakterler inşa ediyorlar. Bu, çocuğunuzun hayal gücünün vahşi olmasına izin vermek için müthiş bir oyuncaktır. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Hangi oyuncakları seçtiğiniz maddeyi bilin, çocuğunuzun hayal gücünü genişletmeye yardımcı olan veya ilkokula doğru ilerlerken bazı temel beceriler geliştirmeye yardımcı olanları bulun.

Dört yaşında bir çocuk için alışveriş yapıyorsanız, bu hediyelerden herhangi biriyle yanlış gidemezsiniz. Tüm çocuklarımın uzun süre bu oyuncaklarla mutlu bir şekilde oynadığını görebiliyorum. Müthiş olan, bu kadar çok sayıda yaratıcılık, problem çözme, mühendislik ve daha fazlası gibi derin düşünme becerilerini geliştirmesidir. Dahası, çok sayıda ödül alan kaliteli oyuncaklardır, böylece verdiğiniz hediyenin kalitesi hakkında iyi hissedebilirsiniz. Hadi hadi bakalım!

Tegu Magnetron Manyetik Ahşap Bloklar

Mıknatıslar, bloklar, robotlar. Hepsi bire yuvarlandı. Tegu Blok markası, Orta Amerika’da sürdürülebilir kaynaklı sert ağaçlarla üretilmiştir. Kalitesi ve dayanıklılıkları için popülerlik kazanıyorlar. Dört yaşındakiler mıknatısları sever ve bu set tüm TEGU setleri ile birlikte bir istisna değildir. En iyisi yerleşik öğrenme var.

Amazon’da mevcut

Toys Meadow Ring Toss Oyunu Planlayın

Bu aktif oyunu kurmak ve saklamak kolaydır. Koordinasyon ve el-göz koordinasyonuna yardımcı olur. Tüm ailenin dışarı çıkması (veya kötü havalarda iç mekan kullanması) ve biraz dostça bir rekabete girmesi için eğlenin.

Amazon’da mevcut

Tubelox Bina Seti

Tubelox, çocukların istedikleri her şeyi inşa etmelerini sağlayan yaşam boyu bina tüpleri ve konektörlerdir. Kalelerden slaytlara, orman spor salonlarına, şövalye, gökyüzü sınır. Oyuncaklar inşa etmek için farklı bir dönüş, ama sevdiğimiz bu mühendislik hakkında her şey.

Mevcut fiyatları buradan kontrol edin

Kinetik kum tatmin edici set

Kinetik kum konusunda yeniyseniz, bu sizin için ideal başlangıç ​​setidir. Kinetic Sand, saatlerce yaratıcı eğlence ile tatmin edici bir duyusal deneyim sunar. Normal kumun aksine, kinetik kum kalıpları kolayca ve çeşitli şekillerde manipüle edilebilir. Çeşitli renklerde gelir.

Mevcut fiyatları buradan kontrol edin

Temi dinozor oyun kiti

Dinozor sevgilinizin rüya oyuncak seti – Temi Dinosaur oyun kiti bir zemin mat, dinozor figürleri ve ağaçlar içerir. Mat kumaştan (plastike karşı) yapılır ve 2 ila 4 kişiye rahatça uyar. Hepsinden iyisi, bir c ile geliyorTüm parçalara uyan, temizlik yapan ve bir esinti taşıyan arrying çantası.

Amazon’da mevcut

Melissa ve Doug Çiftlik Kat Bulma

Melissa ve Doug’dan bu eğlenceli çiftlik zemin bulmacası (10 kat hızlı!) Okul öncesi yaşlı çocuğunuz için idealdir. Çocuklar, çarpıcı sanat ve makul görünümlü hayvanlarla birlikte bu bulmacanın büyük ölçekli parçalarını severler. Melissa ve Doug 30 yılı aşkın bir süredir ve her zaman kalıcı oyuncaklar geliştiriyorlar. Bu bulmaca bir istisna değildir.

Tırmanma ipi ağacı salıncak

Ağaçlı bir bahçeniz varsa, bu dört yaşındaki çocuğunuz için olmazsa olmaz. Bir halat sallanması ve birinde tırmanıcı! Motor geliştirme için müthiş ve kesinlikle çocuğunuzun saatlerce açık havada oynamasını sağlayacaktır. Bu halat salınımı, yüklemeniz gereken her şeyle birlikte gelir, bu da onu bir arada bir satın alma kolaylaştırır.

Kiwi Crate Abonelik Kutusu

Kivi Crate, teslim edilen bilim ve sanat projelerini ciddi şekilde eğlenceli ve zenginleştiriyor. Bu kutular, evde bir bilim ve/veya sanat projesi yapmak için ihtiyacınız olan her şey, malzemeler, talimatlar vb. En iyisi en iyisi kapınıza teslim edilir! Çocuğunuz daha yaşlı bir dördü ise, Kivi Sandığı kutusu muhtemelen onun için en iyisidir. Eğer daha genç bir dördü ise, 2-4 yaşındaki Koala Crate için aboneliklerini düşünmek isteyebilirsiniz. Bu hediyenin en iyi yanı, bütçenize bağlı olarak 1, 3, 6 veya 12 aylık bir abonelik verebilmenizdir.

Teeter popper

Vintage “Teeter-Totter” üzerindeki bu eğlenceli oyun, altta çocuk ileri geri sallandığında haşhaş sesleri yapan çok az emişleri olan bir hareket oyuncaktır. Çocuklar oturabilir, durabilir, sallayabilir, sallayabilir, hava sörfü – hepsi bu cihazla. Bu kıpır kıpırları çıkarmak için müthiş!

Usborne Shine-a-Light kitapları

Usborne’un Parlatıcı Serisi, etkileşimli özellikleri nedeniyle küçük çocuklar arasında favori. Farklı yerlerin ve şeylerin içinde ve çevresinde neyin gizlendiğini ortaya çıkarmak için sayfanın arkasında bir el feneri parlayın veya ışığa tutun. Uzay, trenler, mevsimler, hayvanlar, insan vücudu ve daha fazlası ile ilgili çeşitli başlıklar arasından seçim yapın. Ön okuduğunuz kesinlikle bunlardan kitap sevgisi geliştirecektir.

Hape Quadrilla Marble Run

Wall Street Journal tarafından çocukların kodu ve gövde ilkeleri talimatını vermek için en iyi oyuncaklardan biri olarak övgü alan bu mermer koşusu, yıllarca süren aile eğlencesi için sürecek bir turdur. Hape oyuncak yüzeylerinin hepsi toksik olmayan, çocuk güvenli ve en yüksek kalitede ve ailelerden övgü incelemeleri alıyor. Lojistik, mühendislik, yaratıcılık ve daha fazlası – dört yaşında, ideal koşu yapmak için farklı kombinasyonları denemekle meşgul olacak!

Daha sonra pin: 2022’de 4 yaşındaki genç erkekler için en iyi oyuncaklar

Ayrıca keyif alabilirsiniz:

3 yaşındakiler için en iyi oyuncaklar – 2018 için en iyi seçimler

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için seyahat oyuncaklarının en üstün listesi

5 yaşındaki kızlar için en iyi oyuncaklar [15 çok eğlenceli seçenek]

By ycgix

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.