No Widgets found in the Sidebar

Stefania bana bazı iç çamaşırları sağlayıp sağlamadığını sorduğunda ve içinde bazı fotoğrafları çekip çekmediğimi, bazı durumlarda sevdiğim için “cehennem evet” dedim Daha sonra inanmanın yanı sıra çok önce yanıt vermek.

İnce baskıyı kontrol ettiğimde, bana iki Yummie Tummie Shapewear vücut sarma depolama tankı üstleri, çörek üstümü ortadan kaldırmak için ve tek yapmam gereken tişörtümü biraz kaldırmaktı ( Büyük olasılıkla hayal ettiğiniz şeyden ziyade) ve o zaman doğru görüşlerimi paylaştım, “Beden öncesi bebeği geri almak için egzersiz yok mu? beni göster!. ”

Bu giysilerin hayatı değiştirmesini, şaşırtıcı olmasını ve beni tamamen sıcak yapmasını bekliyordum. Yani, tüm bunlar kadar çevrimiçi olmaları oldukça zordu! Aşağıda görebileceğiniz gibi, Bayan Patato Head’den daha sıcak bir yöntemle görünür, bu yüzden hakim olursunuz.

Çekici mi değil mi? Bayan Patates Head ile ben

Ne sevdim:

İşi yaptı. Kendimi depolama tankı tepesine tam olarak nasıl ayarlayacağımı anladığımda, gerçekten beğendim. YT’nin bana 60 yaşındaki squishy sarkık karnından ziyade 30 yaşındaki bir karnını geri verdiğini hissediyorum.

Rahat. Evet, son derece rahattı. Spanx hakkında belirtemeyeceğiniz bir şey, onları kullandığınızı hatırlamamanızdır. Yummie Tummie, herhangi bir şekilde bağlayıcı veya acele etmiyor (kardeşimin düğününde spanx’ı attığım zaman gibi)

Beşike yaslanıyor. Beşik çıtalara yaslandınız mı, sadece aynı zamanda hem iç karartıcı hem de komik olan bir yöntemde tuhaf yastıklar gibi diğer tarafla zirve yaptığınızı fark etmek için mi? Bir YT tankı kullanırken, karnım tam olarak nasıl inandığımı düşündü.

Giymek ve blogher seminerinde test etmek için resmi sorumluluğumdan sonra, daha fazla olduğu kadar çok daha fazla giymek istediğimi keşfettim. Aslında, bu gürültü deli olabilir, onu aldığım bir etiket pazarlamam olmadığında çok daha iyi kullanmayı seviyorum. Öyleyse, Shhhh, lütfen ofisimdeki insanlara neden aniden harika göründüğümü söyleme, tamam mı? Teşekkürler.

Ne sevmedim:

Toplama faktörü. YT, alttan rutin bir depolama tankı veya tişört gömlekleri gibi görünmek için geliştirilmiştir, böylece diğer katmanlarınızın altında yukarı çıkmasına izin verebilirsiniz. Bu yöntem benim için tamamen işe yaramadı. Onu bıraktığımda, aynı zamanda yuvarlanmaktan kaçınmak için tüm yöntemi aşağıda tutmak için çekiyordum, aynı zamanda güreşiyor ve denimimi kalmak için çekiyordum. Zavallı kombo. YT depolama tankını sokar girmez, sorunum çözüldü ve eşit ve zıt kuvvetler hizalandı.

“Kendini hissetmiyorsun” Kocam gerçekten ideal olduğu gibi, spandeks kaplı bir sosis yerine bir insan gibi hissetmeyi tercih ediyor. Bu yöntemin yanı sıra beni değil, tüm bu primping’i onun yerine kendim için yaptığıma inanmaya teşvik ediyor.

Farklı bir boyun çizgisine ihtiyacınız var. Bana iki tank ve renk gönderildi, bu yüzden hem siyah hem de beyaz olanı deneyebilirim. Tatlım depolama tankının yanı sıra temel olduğunu düşünüyorum. İkisi de sevimli vardiya elbisem altında çalışmadı, bu yüzden kendi gadget’larımı devreddim (aka “her şeyin takılmasına izin ver”). Yummie Tummie çok fazla stil sağlıyor, bu yüzden bir sonraki seçeneğimin daha somut olacağına inanıyorum, böylece çok daha fazla kıyafet altında giyebilirim.

Sonuç olarak:
Yummie Tummie’nin, karınlarımızın göründüğü yöntemden nefret etmenin alternatifi olarak elinizde olan harika bir depolama tankı üstü olduğuna inanıyorum. YT aynı şekilde, şu anda emziriyor olup olmadığımı kesinlikle inceleyeceğim bir hemşirelik depolama tankı yapıyor.

Sadece benim tarafımdan gitme, tam burada birkaç kişi daha görüşler var:

Ahlaksız anaokul (200 pound ve son derece kadınsı)

Susan Wagner (hırkasının altında bir pizza hamuru rulosu saklıyor)

Heather B (tüm topakları ve çarpmaları gizlemek)

CityMama (tam figürlü ve muhteşem görünümlü)


Açıklama: Akıllı kadınlar bana Blogher Konferansı’nı test etmek için 2 farklı Yummie Tummie depolama tankı üstleri gönderdi. Onları, kadınları ve tankları takdir ediyorum.

By ycgix

Leave a Reply

Your email address will not be published.